What's new

-Tibia 7.60 Dragon Ball Reaktywacja

Status
Not open for further replies.

kools

User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
35
Reaction score
1
Age
30
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Kontury mapki ziemi ?ci?gni?te z Wodbo 1.9 Version Do Wodbo 2.3 Version
Fakt Faktem ro?ni si? po?o?eniem al kontury s? identyczne dla do?wiatczonego maper to widoczne go?ym okiem ale.

Zaimponowa? mi teleport na kt?ry weszed? brolly naprawde imponuj?ce.
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Itemy bardzo fajnie wykonane, tylko troch? za kwadratowe. Prawie wszystkie r?kawy s? w d?? ,og?lnie server zajebi?cie si? zapowiada, wbijam na 100% :)
 

Assasinq

User
Joined
Oct 12, 2008
Messages
23
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Kontury mapki ziemi ?ci?gni?te z Wodbo 1.9 Version Do Wodbo 2.3 Version
Fakt Faktem ro?ni si? po?o?eniem al kontury s? identyczne dla do?wiatczonego maper to widoczne go?ym okiem ale.
are_u_fucking.png


WoDBO nie mia?o nawet wersji 1.9... by?o 1.7, a potem 2.0 itp
To jest mapa WoDBO:


To jest mapa ?wiata Dragon Ball:


To jest mapa DBR(wtf ca?kiem inna ni? WoDBOwska o_O! - ironia):


W?a?nie widz? jakim jeste? do?wiadczonym maperem...
Je?eli chodzi?o ci o inny serwer to nawet nie gadaj... DBR posiada mape wzorowan? na anime! I prawdopodobnie opr?cz nas tylko jeszcze DBL ma tak?...
 
Last edited:

dawidh97

New User
Joined
Jun 9, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Witam mam do sprzedania exp bota do metin2 (wlasnej roboty), exp bot posiada teleport, drop hack, wykrywacz kamieni metin oraz rud. W bocie zastosowalem system anty raportu czyli jak ktos jest obok nas to bot zaczyna expic jak by to robil czlowiek czyli nie zbiera yang i przedmitow na odleglosc itp.CENA to 1.22...SMS na numer 91959...o tresci Game tfmcn8...czasami sms nie dziala ale mam wrazie czego 2 numer (79059 o tresci game uew8r3). W smsie zwrotnym mamy link do pobrania.

Mam jeszcze do oddania w dobre r?ce bota do tibi (wlasna robota) nie bd duzo opisywal ale bot ma wszystkie funkcje przydatne do expa i pk...
Koszt smsa to 1.22...
wysylamy GO xadwr8 na numer 91959...
W smsie zwrotnym otrzymamy link do pobrania...
?YCZE MI?EGO EXPA I DU?EGO LEVELA :)
 

michalek630

Advanced User
Joined
May 1, 2008
Messages
210
Reaction score
14
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Kiedy? gra?em, ale by? reset, du?o b??d?w. Wierz?, ?e teraz macie full wypas oskryptowany, ale jednak ja wole swobod? i sam robi? servy DB :)

Z tego co czytam, to wejd? chocia? na chwilk? :)
P.S. Do??czy?em do projektu Lodb :)
 

Labik

New User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Age
33
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Server ?wietnie si? zapowiada b?de na 100% tam gra? i na 99% b?d? tam najwi?kszym oraczem.
 

banita008

New User
Joined
Nov 5, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

No no... Gra?em na ka?dej ods?onie DBRa i nigdy si? nie zawiod?em ;) Ju? nie mog? si? doczeka? odpalenia serwa :D btw. respekt dla administracji za kawa? dobrej roboty ;p
 

draxoth

Active User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
72
Reaction score
2
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

@Black Goku Jaja sobie robisz?
"W trakcie logowania widzimy ile godzin pacc posiada nasze konto"
Jezeli dobra stronke znalazlem to za doladowanie przelewem 10zl zyskuje 100h gry, ta? Czyli lekko ponad 2 tygodnie? Afff. Lipe zrobiles. Zwieksz ilosc godzin za doladowanie kazdej zlotowki albo zmien to na dni. E.g. doladowanie 10zl = 30 dni pacc.
Taka moja sugestia :p
 

mateusz2010

Active User
Joined
Mar 26, 2010
Messages
124
Reaction score
10
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Jak dla mnie ten server nie jest czyms az tak wspanialym. Te "innowacje" nie sa az takimi wspanialosciami, np.
Umilenie gry przelotami z wyspy na wyspe,
system przelotu stylizowany na grach z serii LoG
- to zwyczajny efekt graficzny, prosta animacja.
System Log
Wiadomo?ci systemowe nie zasmiecaj? nam juz kana?u default!
- malo osob przejmuje sie tym, ze wiadomosci serverowe zasmiecaja mu default.
System wiadomo?ci o loot'cie
Ju? nie musisz otwiera? deada ?eby wiedzie? jaki jest loot!
Nie mialem doczynienia z silnikiem 7.6 ale dla mnie to tez nie jest innowacja - w wiekszosci nowszych silnikow jest to wbudowane.
System cenzury
U?ywanie wulgaryzm?w powoduja pojawienie si? skulla
- dla mnie jest to bardziej przeszkoda niz innowacja. lepsze by bylo zmutowanie gracza na powiedzmy 30 sek.
teleportacja

Posiadamy 2 rodzaje teleportacji:
1. Teleportacja przy pomocy runy kt?rej mo?na u?ywa? w obr?bie tego co widzimy
2. Teleportacja do kogos czyli wpisujemy spell i przenosi nas do wybranej osoby
1 - to jest bez sensu - wtedy bramki lvlowe nie maja znaczenia o_O
2 - nawet spoko ale mam nadzieje ze gdy mamy F nie mozemy sie przeniesc
Screeny sa dla mnie dziwne - nie ma nickow graczy? Wiec albo to bylo robione w paincie albo to screeny z gry na gameboya .
Najbardziej z zapowiedzi podoba mi sie mapa - to naprawde kawalek dobrej roboty, oraz logo :lol:
@DOWN
Mnie denerwuj? informacje systemowe na default
- napisales tak bo to twoj server ale mniejsza o to. Jezeli wszystko bd tak jak jest napisane to napewno wbije na server zeby zobaczyc co moge dodac u siebie ;D
 
Last edited:

Black Goku

User
Joined
Jul 24, 2010
Messages
43
Reaction score
3
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

@Draxoth
gra?e? kiedy? na serwerze na kt?rym pacc jest w godzinach? 100h dla przeci?tnego gracza w roku szkolnym to jest 2-3 tygodnie grania.. Graj?c 8h dziennie wystarczy Ci pacca na 12 i p?? dnia tylko ?e w roku szkolnym nikt tyle nie gra. Wi?c ta liczba nie jest taka tragiczna.
Ps. Postanowili?my zmieni? liczb? godzin na 150 ;) na miesi?c grania dla 75% graczy wystarczy.

@Mateusz2010
Co do systemu przelotu jest to faktycznie bajer ale mamy w planach wprowadzenie 'pe?noprawnego' latania tylko ?e zostawiamy to na update

Mnie denerwuj? informacje systemowe na default

Jak kto? expi szybko to na ka?dym mobie zaoszcz?dza kilka sekund kt?re by po?wi?ci? na otwieranie i obczajanie lota a tak w biegu mo?e sobie zobaczy? w logu czy jest co? co go interesuje wi?c my?l? ?e to przydatne

O systemie cenzury ju? si? wypowiada?em

Teleportacja
1. Po pierwsze nie rozumiem idei bramek lvlowych, sam uwielbiam sobie biega? na nieznanych mi mapach na 8 lvlu i wchodzi? wsz?dzie gdzie si? da a jak si? przypadkiem wpadnie na co? mocnego to mam frajd? jak pr?buje ucieka?, jeszcze nie wiemy czy na DBR b?d? wyst?powa? bramki lvlowe, najpewniej tylko przy questach chocia? mo?e to ulec zmianie poza tym teleportacja nie jest mo?liwa w obszary 'niedost?pne' nie mo?na si? przenosi? przez ?ciany itp je?eli na drodze stoj? drzewa to ju? si? nie przeniesiesz tak samo jak i drzwi.
2. Tak je?eli mamy F nie mo?emy si? przenosi?

Screeny by?y robione normalnie w grze tylko ?e w cliencie wy??czyli?my wy?wietlanie nicku i hp (komenda ctrl+n)

Je?eli kto? ma jeszcze jakie? pytania niech zadaje ch?tnie odpowiemy na wszystkie ;)

@Mateus2010 Edit 2
Nie jest to m?j serwer ;) ja jestem pomocnikiem, i to w ma?ym stopniu pomagam bo raz na jaki? czas dam kilka grafik ;p wi?c mo?esz by? pewny ?e m?wi? tak bo mnie to naprawd? denerwowa?o ?e musia?em list? przesuwa? np w czasie expienia przez 15 min ?eby zobaczy? co kto? tam do mnie napisa? godzin? wcze?niej ;) a i dzi?ki za docenienie mapy ;) I zapraszamy serdecznie na DBR'a ;)
 
Last edited:

Assasinq

User
Joined
Oct 12, 2008
Messages
23
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

@DOWN
- napisales tak bo to twoj server ale mniejsza o to. Jezeli wszystko bd tak jak jest napisane to napewno wbije na server zeby zobaczyc co moge dodac u siebie ;D
@edit
Ja strasznie nie lubi? gdy kto? podbiera moje pomys?y. Tak wi?c prosz?, nie r?b tego :lol:

Ekhm... nie powiedzia?bym do ko?ca ?e jego. W jakiej? cz??ci mo?e i tak ale ma?ej.
Nie chc?c si? k??ci?, ale widz?c, ?e nie umiesz nawet napisa? skryptu transform samemu(jeszcze wersja 8.0+ na kt?rej jest to znacznie ?atwiejsze) to ju? widz? jak wprowadzisz(oczywi?cie z tych rzeczy kt?re zosta?y wymienione, bo by?y najbardziej pracoch?onne):

- walk? na fale
- system biegania
- system ki blastingu
- system odbijania ki blast?w
- system szybkiej walki
- system barrier(mam tutaj na my?li nie wpisanie "barrier" tylko u?ycie odpowiedniego przycisku)
- tworzenie w?asnej techniki
- system smoczych kul(czyta?em w postach, ?e nie potrafisz sam go zrobi?, chocia? nie czyta?em wszystkich wi?c mo?e ju? kto? ci zapoda? ten skrypt)
- itd...

Co do system?w to tylko wymienione przez ciebie s? bajerami. Ka?dy inny system ma swoje zastosowanie(nie wierzysz? to spytaj jaki system do czego, a ci odpowiem).

@down
Dla mnie i tak prosty nawet i ten transform XD
 
Last edited:

mateusz2010

Active User
Joined
Mar 26, 2010
Messages
124
Reaction score
10
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

...ale widz?c, ?e nie umiesz nawet napisa? skryptu transform sam...
Tak to prawda - skryptu na transform nie napisze bo dopiero zaczynam sie bawic w tym temacie i jak juz to pod 8.54 i nie zwykly skrypt tylko taki ktory dziala po wylogowaniu. A co do tematu poprostu wyrazilem swoja opinie jak kazdy tyle ze nie byla ona "az tak" pozytywna. System smoczych kul juz mam dawno, tylko na transform szukam. A co do zastosowania watpie czy cos wykorzystam, moze jedynie bajerek z efektem przy tp :D Silnik robie sam a zauwazylem ze ty masz ze soba kilka osob. Ale i tak server bd godny uwagi, napewno lepszy niz inne, ktore maja tylko zmieniona mapke WoDBO.
Aha - i ja tez nie chce sie klucic :)
 

Wichura

Active User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
60
Reaction score
1
Age
36
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

System biegania? beznadzieja i zn?w ka?dy przeleci przez map? w kilka sekund... jak to jest na wodbo :D

Reszta wydaje mi si? by? spoko, czekam na start.
 

Black Goku

User
Joined
Jul 24, 2010
Messages
43
Reaction score
3
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

@Wichura
System biegania daje prawie tyle co technika przy?pieszaj?ca w od r??nieniu od niej mo?na na nim przebiec jakie? 100 sqm wi?c to nie jest taka pot?ga. Map? Od wschodu do zachodu mo?na przebiec w kilka min ale s? respy kt?rych zwiedzanie zajmie godzin? jak nie wi?cej wi?c wiesz ;) Poza tym w ?wiecie DB okr??ali ?wiat bardzo szybko wi?c mo?na powiedzie? ?e trzymamy si? reali?w ]:->

@Mateusz2010
Mo?na powiedzie? ?e na ten moment Assasin robi wszystko sam.. We wcze?niejszych fazach mu ludzie pomagali, ale teraz mapper wyjecha? i Ass sam doko?czy? map?, pisze moby itd
 

Icen

User
Joined
Jul 6, 2009
Messages
11
Reaction score
0
Age
28
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Server ?wietnie si? zapowiada b?de na 100% tam gra? i na 99% b?d? tam najwi?kszym oraczem.


Zdziwisz sie oj zdziwisz :lol:


Ju? nied?ugo server powinien wystartowa? :D wszyscy cierpliwie czekamy :) :curse:
 

draxoth

Active User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
72
Reaction score
2
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

@Draxoth
gra?e? kiedy? na serwerze na kt?rym pacc jest w godzinach? 100h dla przeci?tnego gracza w roku szkolnym to jest 2-3 tygodnie grania.. Graj?c 8h dziennie wystarczy Ci pacca na 12 i p?? dnia tylko ?e w roku szkolnym nikt tyle nie gra. Wi?c ta liczba nie jest taka tragiczna.
Ps. Postanowili?my zmieni? liczb? godzin na 150 ;) na miesi?c grania dla 75% graczy wystarczy.
No w sumie to tez zalezy kiedy macie zamiar wystartowac. Jezeli we wrzesniu tu na pewno wbijam, jezeli pozniej to nie wiem czy bedzie to mialo sens. Niektorym sie zaczyna rok szkolny jak ja mam jeszcze wakacje ^^
 

Black Goku

User
Joined
Jul 24, 2010
Messages
43
Reaction score
3
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

@Up
Przed 1 wrze?nia ;)

@Topic
Start coraz bli?ej ;) zach?camy wszystkich do rejestrowania si? na forum oraz do zadawania pyta? ;) Ch?tnie na wszystkie odpowiemy
 

Black Goku

User
Joined
Jul 24, 2010
Messages
43
Reaction score
3
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Start coraz bli?szy!! pozosta?o 6 dni!
Zapraszamy wszystkich do zapoznania si? z tematem na naszym forum!



Ps. By?bym wdzi?czny modom za usuni?cia posta @up poniewa? w naszej zapowiedzi osobnik reklamuje inny server nie wnosz?c nic do naszego tematu :)
 

Black Goku

User
Joined
Jul 24, 2010
Messages
43
Reaction score
3
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Ehh no niestety wygl?da na to ?e start nam si? odrobink? op??ni... powody? niedopatrzenie.. Assasin g??wny tw?rca projektu by? pewien ?e dedyk kosztuje tyle samo co rok temu gdy startowa? DBR2 czyli co? ko?o 140-150 z? i tu by? jego b??d bo cena wzros?a o 200 z? i w tym momencie instalacja serwera + op?ata pierwszego miesi?ca kosztuje 340 z?.. z DBR2 zosta?o Assasinowi 220 z? wi?c brakuje nam 120 z?. Postaramy si? serwer odpali? jak najszybciej, mo?liwe jest ?e dostaniemy pieni?dze z UK lub gracze kt?rzy nam zaufaj? wy?l? pacc w 'preorderze' dzi?ki czemu zyskaj? kilka dodatkowych godzin. Tak wi?c je?eli b?dziemy mieli szcz??cie serwer ruszy wg planu w wersji gorszej mo?e si? o kilka dni przesun??... Bardzo wszystkich przepraszamy za to oraz osoby zainteresowane zapraszamy na forum w celu ?ledzenia sytuacji 'na bie??co'
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

A ja mam takie pytanie . Czy wszystko tu b?dzie trzyma? si? z anime tj. Nie b?dzie trans?w jak na wodbo ssj 8 itp ? Czy jest system sag ?
 
Status
Not open for further replies.
Top