What's new

-Tibia 8.54 Dragon ball Soul Fighter 24.08.2018 Dbsf.pl

KadreZ

Advanced User
Joined
Aug 18, 2015
Messages
443
Reaction score
6
iH2GGyy.png
iH2GGyy.png
Witajcie! [ENG on the Bot]
( Ten Post zawiera informacje na temat Konkursu ktory znajduje sie na samym dole oraz Startu OTS!)
Na pocz?tku chcia?bym bardzo podzi?kowa? za wielkie zainteresowanie Serwerem.
W ko?cu mog? z dum? zapowiedzie? nowy sezon najlepszego serwera Dragon Ball >DBSF
Na nast?pnej edycji u?wiadczycie bardzo dopracowany serwer.
Zmiany wprowadzone mi?dzy innymi to :
-du?a ilo?? nowych sag kt?re b?d? wyzwaniem dla ka?dego gracza, oraz ciekawym aspektem gry
-nowe autorskie grafiki
-nowe ciekawe misje fabularne
-nowe ciekawe przedmioty
-rozbudowane autorskie mapy i expowiska oraz zmodernizowana mapa miasta
-nowe systemy takie jak np. rozwijanie gildii
-nowa transformacja before reborn dla ka?dej postaci (800 lvl) + quest
-nowe ciekawe eventy
-od?wie?one zosta?y prawie wszystkie efekty przedawnionych umiej?tno?ci u postaci
-ka?da posta? uzyska now? obszar?wk? do expa kt?ra na pewno ulepszy rozgrywk? i naprawi dysbalans expienia
-zosta? r?wnie? zwi?kszony attackspeed, a zmniejszony dmg z broni, aby rozgrywka w lategame by?a mo?liwa bez sporych teamow (mo?liwe zabicie kogo? 2v1)
-nowe questy na nowe umiej?tno?ci
-poprawiona zosta?a r?wnie? strona
-nowy usprawniony i ulepszony rookguard
Jest to jedynie wierzcho?ek g?ry lodowej zmian kt?re zobaczycie w nast?pnym sezonie serwera.

2ETM1X3.gif

SeW7Ab5.png

NzSaC12.gif

8HFnp5d.png

---------- Tre?? dodana o 20:49 ----------

Dodam jeszcze ze na Fanpage jest konkurs do wygrania Premium Pointow!

i4ArHfT.png
 

vixorex

New User
Joined
Jul 26, 2018
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Dragon ball Soul Fighter 24.08.2018 Dbsf.pl

Fajny serwer polecam
 

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
381
Reaction score
11
Odp: Dragon ball Soul Fighter 24.08.2018 Dbsf.pl

xd

dbns z neta z przer?bkami, nic ciekawego.
na poprzedniej crashowa?o ci?gle i odechcia?o mi si? grac po chwili.
prezentacja to robiona by?a chyba przez 2-latka kt?ry tu pierdoln?? bbcode i tu i ma wyjebane

a admin to dzieciaczek i jak wys?a?em ctrl + r ?e s? crashe serwera ?e s? bugi i je wypisa?em to dosta?em banishmenta biblethump
ale w sumie Uszy,Kadres to noby ale prawdopodobnie pomaga tam Rafaeru
Go?cie nie potrafili dotpaya skonfigurowa?, cyrk. a p??niej za?o?yli na rodziewicza kt?ry si? na pocz?tku wypiera? ?e nie na niego a p??niej m?wi? ?e na niego ale nie w administracji

a m?j kumpelek jak tam wbi? dzie? po starcie to wys?a? mi screena
eEoC2AM.jpg


z tego 4-8 os?b siedz? w centrum i jak przyjdziesz o 7 rano to tam b?d? ale jak przyjdziesz o 22 to te? tam b?d?! X+D
 

asixd

User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Dragon ball Soul Fighter 24.08.2018 Dbsf.pl

Gosteczek od nrtn xD ma gowno ots i pisze na kogos xDDDDDD
 

KadreZ

Advanced User
Joined
Aug 18, 2015
Messages
443
Reaction score
6
Odp: Dragon ball Soul Fighter 24.08.2018 Dbsf.pl

xd

dbns z neta z przer?bkami, nic ciekawego.
na poprzedniej crashowa?o ci?gle i odechcia?o mi si? grac po chwili.
prezentacja to robiona by?a chyba przez 2-latka kt?ry tu pierdoln?? bbcode i tu i ma wyjebane

a admin to dzieciaczek i jak wys?a?em ctrl + r ?e s? crashe serwera ?e s? bugi i je wypisa?em to dosta?em banishmenta biblethump
ale w sumie Uszy,Kadres to noby ale prawdopodobnie pomaga tam Rafaeru
Go?cie nie potrafili dotpaya skonfigurowa?, cyrk. a p??niej za?o?yli na rodziewicza kt?ry si? na pocz?tku wypiera? ?e nie na niego a p??niej m?wi? ?e na niego ale nie w administracji

a m?j kumpelek jak tam wbi? dzie? po starcie to wys?a? mi screena


z tego 4-8 os?b siedz? w centrum i jak przyjdziesz o 7 rano to tam b?d? ale jak przyjdziesz o 22 to te? tam b?d?! X+D

Po co tuszowac nick? jak to twoj kolezka lizo*up Azuu?
po za tym kazdy trenowal se mckiem asa chyba normalne na otsie ktory wymaga tez poswiecenia troszke glowy jak i czasu.
Sam spedziles tam pewnie jakies 0.00s na tym otsie, jedynie co zrobiles to.
Podjebales strone.
Trzymales ddosa "ktory wylaczyl strone na 5min"
a dos szedl 2h? lub 3h? nie pamietam nie przejmuje sie takimi drobnostkami.
Pzdr.
 

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
381
Reaction score
11
Odp: Dragon ball Soul Fighter 24.08.2018 Dbsf.pl

azuu? no nie wiem czy my takie kumple :/
serio gra?em troch? ale ten ots to syf
stron? podjeba?em i wrzuci?em w neta to prawda
ddos? niestety to nie ja, ka?dy kto my?li wie ?e g?wna nie trzeba podhacza? bo samo si? stoczy.



a ten asixd to jaki? ?mietnik co jest mckiem od jakiego? typa. pewnie to jaki? ?wirus/vix/hypek/kadres na mc
nie pisz do mnie typie bo gdy realesta mia?a resety co tyg wbija?e? tam i liza?e? dup? dla twojego guru.(pewnie hajsik wk?adany te? by?)
zreszt? pod ka?d? edycj? dbsf by?o pucowanko(Pod 1 edycj? pisa? ?e dobry a nawet jeszcze ots nie by? odpalony x+d kadres s?abo si? ukrywasz), to samo ntg. chcia?bym z tob? dzieciaku pogada? na tsie ale pewnie nie wejdziesz bo by si? wyda?o :/
 

Czopeq

Advanced User
Joined
Jun 29, 2015
Messages
191
Reaction score
6
Odp: Dragon ball Soul Fighter 24.08.2018 Dbsf.pl

Pocz?tek pierwszej edycji to faktycznie by?a ?miechawka.. nic tam nie by?o, poprostu dodane vocationy, mo?liwo?? transa i jakie? spelle XD, ale z biegiem czasu zacz?li dodawa? jaki? inny syf, z tego co widz? to cz?sto 1 edycja to syf i g?wno, mo?e 2 edycja b?dzie ju? lepsza, skoro wszystkie, albo chocia? cz??? b??d?w wyklepali na 1 edycji, to teraz mo?e b?dzie si? gra?o przyjemnie.
Jak si? dodaje wi?cej syfu do syfu.. powstaje wi?kszy syf,
Jednak jak si? uporz?dkuje syf i doda wi?cej syfu.. to powstaje uporz?dkowany syf.
Jednak niekt?re rzeczy nie by?y syfiaste..
Wiadomo o co chodzi... Trzeba m?wi? o wadach i zaletach [MENTION=442128]Nush[/MENTION]
Np. zaleta.. kadres jest jebana*m rakiem... A nie sory..
Jeszcze raz.. -staraj? si? doprowadzi? serwer do ?adu,
- jak mieli jakie? problemy, crashe itd.. to nie usun?li serwera jak to robi 90% dzieciaczk?w na internetach, tylko z tym walczyli i widzimy, ?e odpalaj? 2 edycj?, nie b?d? szuka? wi?cej zalet, bo jestem rakiem.
Wejd?, zobacz?.... YOLO.
Polecam te? pierw wej??, a p??niej jak b?dzie co.. hejtowac, a nie obrzuca? g?wnem 2 edycj?, kt?ra nawet nie wystartowa?a.. m?wi?c jak bobo z autyzmem, ?e 1 edycja by?a zjebana XD... Lololololol.
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Dragon ball Soul Fighter 24.08.2018 Dbsf.pl

azuu? no nie wiem czy my takie kumple :/
serio gra?em troch? ale ten ots to syf
stron? podjeba?em i wrzuci?em w neta to prawda
ddos? niestety to nie ja, ka?dy kto my?li wie ?e g?wna nie trzeba podhacza? bo samo si? stoczy.



a ten asixd to jaki? ?mietnik co jest mckiem od jakiego? typa. pewnie to jaki? ?wirus/vix/hypek/kadres na mc
nie pisz do mnie typie bo gdy realesta mia?a resety co tyg wbija?e? tam i liza?e? dup? dla twojego guru.(pewnie hajsik wk?adany te? by?)
zreszt? pod ka?d? edycj? dbsf by?o pucowanko(Pod 1 edycj? pisa? ?e dobry a nawet jeszcze ots nie by? odpalony x+d kadres s?abo si? ukrywasz), to samo ntg. chcia?bym z tob? dzieciaku pogada? na tsie ale pewnie nie wejdziesz bo by si? wyda?o :/

Od swirusa to ty sie odpierdol bo on kupy nie dotyka. Ani NRTN'a ani NNW ani Violentow
 

KadreZ

Advanced User
Joined
Aug 18, 2015
Messages
443
Reaction score
6
Odp: Dragon ball Soul Fighter 24.08.2018 Dbsf.pl

ngwTQOg.png
 

Nu0

User
Joined
Nov 26, 2010
Messages
31
Reaction score
1
Odp: Dragon ball Soul Fighter 24.08.2018 Dbsf.pl

Polecam ostatnia edycja przypadla mi do gustu :)
 
Top