What's new

Dragonica - MMORPG. HOT!

Status
Not open for further replies.

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Hello.


Ca?kiem ju? dawno na warsztat wpad?a do mnie Dragonica, gra MMORPG z grafik? 2,5D. Ca?kiem ciekawy system dungeon?w i teamplaya sprawi?, ?e dzi? Dragonica zajmuje u mnie szczytowe miejsce w rankingu gier MMO. Ale przecie? co to za gra... Bez koleg?w, z kt?rymi mo?na pogada? i obgada? ka?dy temat z w/w gr? wspomniany. Szukam grupki os?b, kt?ra zechcia?aby gra? w Dragonic? razem ze mn?. Poniewa? w Dragonic? gram ju? od pewnego czasu, to mog? zaoferowa? jak?? poczatkow? pomoc, typu jakie? eq, czy troch? kasy. Nie oczekujcie ode mnie du?o, bo mam dopiero 29 lv, a to jest 2 dni grania na maxa.

Fajnie by?oby, gdyby potencjalny ochotnik mia? jaki? mikrofon :p.


Teraz po kr?tce przedstawi? sam? gr?, jej zalety i wady, napisz? kr?tk? recenzj?.

Wiadomo, jak to w grach MMO do wyboru mamy zawsze par? profesji postaci. W dragonice dost?pne s? kolejno:

Warrior!
Typowy tanker. Na pierwszej klasie tej postaci ma niski dmg, ale za to bardzo ?atwo si? ni? gra. Jego drogi rozwoju to na 20 lv kolejno gladiator i knight. Gladiator to mega obra?enia z du?? ilo?ci? hp i minimaln? ilo?ci? many, za? knight to mega du?o hp, mega du?o obrony, ma?o dmg, ale za to zadawalaj?ca ilo?c many.


Magician!
Oczywi?cie mag :p. Jego drogi rozwoju to monk, kt?ry specjalizuje si? w leczeniu, a do tego ma do?? dobry dmg, wi?c cz?sto brany si? w party, i battlemage, typowy sorc, do napierdalania w moby :p.

Thief
Z?odziejaszek, kt?ry na 20 lv mo?e awansowa? na jestera albo assassina. Ten pierwszy to mega dobry wyb?r dla os?b lubi?cych walczy? z potworami, assassin za dla ludzi, kt?rzy preferuj? pvp ;). ( ja gram jesterem ).

No i Archer!
?ucznik, kt?ry ewoluuje w Pathfindera lub arbalista. Obie prefesje s? dobre, jednak na efektywn? gr? Pathinderem trzeba zaczeka? do 40 lv ;)). Arbalist to jak sama nazwa wskazuje mega "zmilitaryzowany" kolo z kusz?, kt?r? sieka niewyobra?alne hity. Do?? ?atwa profesja dla pocz?tkuj?ych.


Teraz wizualnie ;).






Ilo?c wolnych miejsc jest nieograniczona, im wi?cej nas, tym lepiej i zabawniej.


Zapraszam! :)
 

WhiteRaven

Active User
Joined
Jan 4, 2011
Messages
86
Reaction score
3
Odp: Dragonica - MMORPG. HOT!

Troch? sobie na to popatrzy?em i niestety... mnie nie powala Mo?e dlatego, ze nie przepadam za takim s?odko-mangowym klimatem. Znaczy, nie mam nic przeciwko mandze i anime, ale raczej w kalamitach typu Hellsing ni? co? takiego jak Dragonica :(
Poza grafik? i nazewnictwem niczym si? niestety nie wyr??nia - podobnie JAK inne MMO - jak Ci? nie przyci?gnie klimat to b?dzie to tylko setna wariacja na temat tego samego...
 
Status
Not open for further replies.
Top