What's new

Druga szansa (2010)

Status
Not open for further replies.

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Yo.

Jak zapewne wiecie, dwie walki w pierwszej grupie zosta?y zignorowane przez uczestnik?w i takim sposobem (po drobnych zmianach), w ?wier?finale jedno miejsce zostaje wolne.

Luk? t? trzeba zape?ni?, ?eby zapobiec kolejnemu walkowerowi, wi?c chcia?bym aby?cie z os?b kt?re ju? si? zg?osi?y, odda?y swoje prace, lecz odpad?y w pierwszej rundzie wybrali tego jednego mappera, kt?ry dostanie drug? szans?. Do wyboru macie nast?puj?ce osoby:

  • Grupa przegranych

    1. Xamsh
    2. Fluos2 (Fluos nie odda? pracy na czas, lecz by?o to spowodowane pewnymi komplikacjami na kt?re nie mia? wp?ywu - dosta?em jego prac? po terminie)
    3. Evon

Do tego dochodz? cztery osoby, kt?re nadal tocz? swoje pojedynki (prosi?bym aby?cie ich r?wnie? uwzgl?dnili w swoim wyborze):

  • Grupa walcz?cych

    4. Blade
    5. hugo333
    6. SwordFish
    7. gum

Prosz? g?osowa? w postach, wraz z uzasadnieniem swojego wyboru. Ka?dy mo?e g?osowa? tylko na jedn? osob?!

Regards,
Sey~
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Druga szansa

Odp: Druga szansa

My?le, ?e lepiej by by?o, aby grupa przegranych stoczy?a pojedynek, a w g?osowaniu wygra?a by tylko jedna osoba, ta kt?ra zrobi?a najlepsz? map? na dany temat. W takim g?osowaniu jak Ty proponujesz nie mam zupe?nie szans, bo nikt mojej pracy nie widzia?. (cho? to mo?e plus).
Pozdrawiam!
 
Joined
Sep 19, 2010
Messages
38
Reaction score
4
Odp: Druga szansa

Odp: Druga szansa

Ja osobi?cie g?osuje na Fluosa, to jest faworyt tego turnieju i robi najlepsze mapki wi?c przykro by by?o gdybym ich nie ujrza?.
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Druga szansa

Odp: Druga szansa

My?le, ?e lepiej by by?o, aby grupa przegranych stoczy?a pojedynek, a w g?osowaniu wygra?a by tylko jedna osoba, ta kt?ra zrobi?a najlepsz? map? na dany temat. W takim g?osowaniu jak Ty proponujesz nie mam zupe?nie szans, bo nikt mojej pracy nie widzia?. (cho? to mo?e plus).
Pozdrawiam!
Fluos, wybacz, ale zanim wszystkie pi?? os?b zrobi?oby kolejne prace, zanim wszystkie dos?aliby mi i zanim zako?czy?oby si? g?osowanie, to mo?naby przeprowadzi? kolejny taki turniej. G?osuj? ludzie, kt?rzy Was znaj?, a przynajmniej w wi?kszo?ci. Poza tym, mia?em inn? propozycj? jak rozwi?za? ten problem - zwyci?zca mia? by? wylosowany, wi?c ka?dy mia?by 20% szans ?eby si? dosta?.
Takie g?osowanie wydaje mi si? bardziej sprawiedliwe i pod wzgl?dem czasu jest chyba najlepszym wyj?ciem zast?pczym.

Dobrze, teraz ju? pozw?lmy reszcie g?osowa?.

Regards,
Sey~
 

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: Druga szansa

Odp: Druga szansa

Robisz jedno wielkie zamieszanie, w og?le po co w to mieszasz osoby, kt?re tocz? pojedynki, po co im druga szansa, skoro jeszcze pierwszej nie straci?a.
 

Xamsh

Banned
Joined
Aug 5, 2010
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Druga szansa

Odp: Druga szansa

Raczej nie potrzebne jest takie g?osowanie, bo wiadomo, ?e zostanie wybrany Fluos2. Ka?dy chyba wie, ?e on jest jednym z najlepszych mapperow na tym forum. Ma ?wietne prace w galerii i ka?dy, kt?ry si? interesuje mappingiem j? odwiedzi?.

Te? bym na niego zag?osowa?, ale sam bior? udzia? w g?osowaniu. :D
 
Last edited:

Czarna Mamba

New User
Joined
Feb 13, 2009
Messages
8
Reaction score
2
Odp: Druga szansa

Odp: Druga szansa

Moim zdaniem na drug? szans? zas?uguje Evon, nades?a? dobr? jako?ciowo prac? w wyznaczonym terminie. Gdyby nie ca?kowity brak nawi?zania do tematu z palcem w nosie wygra?by ten pojedynek. W przeciwie?stwie do Fluosa, kt?remu nieco brak og?ady (co mo?na by?o zaobserwowa? w komentarzach do walk mapper?w) nie wdaje si? w k??tnie, flame wary i inne. A chyba moi mili zale?y nam na tym, by konkurs przeprowadzony by? w mi?ej, bezkonfliktowej atmosferze, nieprawda?? ;)
 

Rinth

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
92
Reaction score
12
Odp: Druga szansa

Odp: Druga szansa

Wed?ug mnie na drug? szanse zas?uguj? Fluos, poniewa? jest dobrym mapperem i jego prace s? na dobrym poziomie, wi?c g?os oddaj? w?a?nie na Fluosa.
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Druga szansa

Odp: Druga szansa

Robisz jedno wielkie zamieszanie, w og?le po co w to mieszasz osoby, kt?re tocz? pojedynki, po co im druga szansa, skoro jeszcze pierwszej nie straci?a.
Temu, ?e gdybym zostawi? grup? pierwsz?, sko?czy?oby si? kolejnym lamentem, ?e jedni mieli drug? szans? a inni nie.

Teraz prosz?, koniec spamu i wyra?ania swoich opinii: postanowi?em co postanowi?em i nic ani nikt tego nie zmieni. Wszystkie posty bez oddanego g?osu lub/i prowokuj?ce do dalszego lania wody na ten temat b?d? karane.

Regards,
Sey~
 

Grzonas 2

Banned
Joined
Jun 16, 2010
Messages
111
Reaction score
6
Odp: Druga szansa

Odp: Druga szansa

G?osuj? na Evona. Jest dobrym mapperem i napewno b?dzie robi? niez?e prace.
 

Keryot

User
Joined
Sep 6, 2010
Messages
30
Reaction score
6
Odp: Druga szansa

Odp: Druga szansa

Za to ja proponuj? Fluosa. Ch?opak potrafi si? zmobilizowa? i zrobi? kawa? dobrej mapy, szczeg?lnie, ?e powinien dosta? swoj? szans? przez wzgl?d na okoliczno?ci, kt?re nie pozwoli?y mu wykorzysta? pierwszej.
 

kloc

Advanced User
Joined
May 13, 2008
Messages
172
Reaction score
13
Age
11
Odp: Druga szansa

Odp: Druga szansa

Mam dylemat mi?dzy Evonem a Fluosem2...Ostatecznie wybior? Evona.Nades?a? dobr? prac? i zas?uguj? na 2 szanse.

Regards
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Druga szansa

Odp: Druga szansa

Zastanawia?em si? nad Fluosem i Evonem, fluosa znam d?u?ej, jest on na prawde dobrym mapperem jednak nie nadsy?aj?c swojej pracy pokaza?, ?e nie powinien dosta? drugiej szansy. Evon zrobi? naprawd? ?adn? mapk? jednak nie do ko?ca nawi?zywa?a to tematu.
Dlatego moim zdaniem drug? szanse powinien dosta? Evon.
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Druga szansa

Odp: Druga szansa

4:3 dla Evona i to on dostaje si? do kolejnej rundy. Dzi?kuj? wszystkim za g?osy.
 
Status
Not open for further replies.
Top