What's new

-Tibia 8.50 Druga zapowied? Hurdii!

Status
Not open for further replies.

romano12pl

User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
43
Reaction score
0
Odp: Druga zapowied? Hurdii!

Moze nie wykupiliscie zadnego dedyka i swirujecie pawiana
 

Tshu

Active User
Joined
May 2, 2009
Messages
104
Reaction score
0
Odp: Druga zapowied? Hurdii!

Romano12PL pomysl jak by ?wirowali Jarzembine to by to nie byli tacy ludzie jak "GarQet" najlepszy mapper na forum ; > pomy?l troszk?
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Druga zapowied? Hurdii!

Romano12PL pomysl jak by ?wirowali Jarzembine to by to nie byli tacy ludzie jak "GarQet" najlepszy mapper na forum ; > pomy?l troszk?
buahauhauhauhaha
bo zaraz z krzes?a spadn?, ty chyba nie wiesz co to good mapper ^^
#Topic
ja poczekam do jutra na start, jak nie wystartuje, uznam ten ots za niewypa? :)
 

Kawon

?•Atania.Pl•?
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,577
Reaction score
48
Odp: Druga zapowied? Hurdii!

Moze nie wykupiliscie zadnego dedyka i swirujecie pawiana

Tak? To czemu dosta?em potwierdzenie wp?aty? To czemu kasa z konta mi znik?a? To czemu ludzie z OVH potwierdzaj? ?e taki serwer zosta? zam?wiony i m?wi? ?e maj? problemy?

Przeczytaj i pomy?l troszk? o czym my tutaj piszemy wtedy nie b?dziesz mie? w?tpliwo?ci ;)

Pozdrawiam


@edit:
buahauhauhauhaha
bo zaraz z krzes?a spadn?, ty chyba nie wiesz co to good mapper ^^
#Topic
ja poczekam do jutra na start, jak nie wystartuje, uznam ten ots za niewypa? :)

Uznasz ots za niewypa?? Winisz nas ?e serwerownia ma problem z serwerem? No to pozdrawiam..
Wiecie sami ?e to nie od nas zale?y, jakby by? serwer to ots ju? by ruszy?...


@Topic: "GarQet najlepszy mapper na forum"
No te? si? z tym nie zgodz? bo wiem ?e s? lepsi, ale z?ym mapperem to on nie jest ;)
 
Last edited:

Buum

Advanced User
Joined
Aug 19, 2009
Messages
267
Reaction score
54
Odp: Druga zapowied? Hurdii!

"GarQet" najlepszy mapper na forum
O kurwa no? Koments.
A tak og??em jak sko?cz? si? te problemy to zagram chwil? bo serwer si? zapowiada dobrze.
 

SoD

User
Joined
May 5, 2009
Messages
16
Reaction score
4
Odp: Druga zapowied? Hurdii!

Romano12PL pomysl jak by ?wirowali Jarzembine to by to nie byli tacy ludzie jak "GarQet" najlepszy mapper na forum ; > pomy?l troszk?

GarQet buahahhahhah xD Rozwali?o mnie to :D
Dobre dobre to ci si? uda?o Tshu :D
 

shard

User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
34
Reaction score
2
Odp: Druga zapowied? Hurdii!

I co w tym smiesznego? ... moim zdaniem GarQet jest dobrym maperem. co do ots zapowiada sie kozacko mam nadzieje ze wystartuje to wejde i zagram ^^
 

GarQet

Senior User
Joined
Jul 27, 2008
Messages
512
Reaction score
31
Odp: Druga zapowied? Hurdii!

No to wszyscy czekajmy dalej... Dzi? to chyba ostatnia data :/.
"GarQet" najlepszy mapper na forum ; >
Ja osobi?cie si? nie uwa?am za SUPER EVUL mappera, ale i nie jestem najgorszy, tego o sobie nie powiem. Nie po?wi?cam na map? 24/7 rzeczy robi? super mapy. Je?li kto? czuje si? lepszy z tych kt?rzy co? o mnie pisali, zapraszam na pojedynek.
Ja te? si? z tymi s?owami do ko?ca nie zgadzam ;).
A i jeszcze co?, powiem wam ?e w mapach do gry nie chodzi o to ?eby nie da?o si? przej?? przez drzewa i inne ?miecie kt?re s? na mapie bo ?adnie si? prezentuj? z map editora... Jak dla mnie jeste?cie Noobami, ?aden z was by nie doszed? do Hurdii, bo poziom jest powalaj?cy na kolana.
 
Last edited:

Kawon

?•Atania.Pl•?
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,577
Reaction score
48
Odp: Druga zapowied? Hurdii!

Serwera nadal niema, oko?o 12 zadzwonie do OVH...
ALE MAM JU? NERWY...
 

Tshu

Active User
Joined
May 2, 2009
Messages
104
Reaction score
0
Odp: Druga zapowied? Hurdii!

SoD a co ty si? uwazasz za takiego kozaka... Wiem ze masz teraz ty projekt ale tw?j projekt to b?dzie lipa..A wogle jak patrze na forum jak si? udzielasz to zal mi cie czasem. nic nie jest dobre ty uwa?asz ze wszystko jest do dupy tylko nie tw?j projekt ... ZAL AVE nubku A garqed jet bardzo dobrym mapperem wiem bo widzia?em jego mapy..
 

GarQet

Senior User
Joined
Jul 27, 2008
Messages
512
Reaction score
31
Odp: Druga zapowied? Hurdii!

Ju? wiemy...
Zadzwonili?my tam i us?yszeli?my tyle:
Serwer zosta? przypisany ju? do naszego zam?wienia i zmieni? go nie mo?na, serwer zosta? zg?oszony do administracji i b?dzie zainstalowany r?cznie, poniewa? co? si? tam popsu?o i automatycznie nie idzie. R?cznie musz? zainstalowa?...

To tyle :(
Dalej musimy czeka?.
Serdecznie zapraszamy do do??czenia do grupy ludzi czekaj?cych i ch?tnych do gry na Hurdii!
http://tibia.net.pl/grupy/hurdia-open-tibia-serwer.html

Pozdrawiam GarQet.
 

romano12pl

User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
43
Reaction score
0
Odp: Druga zapowied? Hurdii!

Jasnee oplaciliscie server, a firma od tygodnia nie umie zainstalowac systemu ahhhaha

nice joke
 

GarQet

Senior User
Joined
Jul 27, 2008
Messages
512
Reaction score
31
Odp: Druga zapowied? Hurdii!

Wiemy ?e nam nie wierzycie, ale mo?emy wam pokaza? e-mail, kt?ry dostali?my na dow?d ?e m?wimy prawd?.
beztytuurzp.jpg


Pozdrawiam GarQet.
 

Kawon

?•Atania.Pl•?
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,577
Reaction score
48
Odp: Druga zapowied? Hurdii!

Oto odpowied? na maila od OVH:

Witam,

wyst?pi? b??d podcas instalacji systemu. Zg?oszneie zosta?o przekazane. W chwili obecnej czekamy na odpowied? Francji.
Bardzo przepraszamy za zaistnia?? sytuacj? - b?dziemy monitorowa? spraw? i poinformujemy Pana, gdy tylko nap?yn? do nas nowe informacje.

Pozdrawiam
Natalia Wyrwi?ska

;/ ;/
 

SoD

User
Joined
May 5, 2009
Messages
16
Reaction score
4
Odp: Druga zapowied? Hurdii!

SoD a co ty si? uwazasz za takiego kozaka... Wiem ze masz teraz ty projekt ale tw?j projekt to b?dzie lipa..A wogle jak patrze na forum jak si? udzielasz to zal mi cie czasem. nic nie jest dobre ty uwa?asz ze wszystko jest do dupy tylko nie tw?j projekt ... ZAL AVE nubku A garqed jet bardzo dobrym mapperem wiem bo widzia?em jego mapy..
Tshu jestes ?a?osny nie chce mi si? zni?a? do twojego poziomu noobie wi?c napisze tak :
a) nie uwa?am si? za kozaka
b) daleko g??boko mam twoje zdanie bo jeste? dla mnie ?a?osny
c) zobaczymy czy b?dzie to lipa bo nie widzia?e? ?adnej naszej mapy
d) nie uwarzam ,?e wszystko jest do dupy bo nie pozwol? sobie komentowa? chamsko swojego projektu ,kt?ry jest w trakcie tworzenia :)
e) i nie b?d? komentowa? twoich post?w ...
f) co do Hurdii nie mam ?adnych zastrze?e? tylko moim zdaniem jest za ma?o szczeg???w.
g) i ka?dy ma swoje zdanie na inny temat ,a ty najwyra?niej nie..
I pami?taj ja cie szanuje :up:
 

romano12pl

User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
43
Reaction score
0
Odp: Druga zapowied? Hurdii!

placicie kase za cos czego nie ma macie? ;o przeciez tam sie jakas umowe podpisuje czy cos i oni musza wywiazywac sie ze swoich zobowiazan, albo zrywacie umowe i dostajecie kase spowrotem ;o

chyba, ze macie dzieciece glosiki i nikt was tam powaznie nie traktuje i robia z wami co chca ^_^
 

Kawon

?•Atania.Pl•?
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,577
Reaction score
48
Odp: Druga zapowied? Hurdii!

dzieciece glosiki, koles mam taki glos ze jakbym sie odezwal do ciebie to bys sie posral

a tak na powa?nie, nie robia nas w chuja bo nie moga ;]
 

Szacho

Advanced User
Joined
May 25, 2008
Messages
277
Reaction score
25
Odp: Druga zapowied? Hurdii!

i co z t? Hurdi?... ? Juz sporo 18:35 ;ss . Dajcie mi zna? na PW jak Hurdia ruszy... plax ;<
 

Sazeza

Advanced User
Joined
Dec 7, 2008
Messages
313
Reaction score
41
Odp: Druga zapowied? Hurdii!

Powiem szczerze ze czekam na Hurdie z niecierpliwoscia bo wydaje mi sie ze to nie bedzie kolejny jakis "zjeabny" real map chodz bedzie nim po czesci napewno ale zawsze jakas nowa wyspa z nowymy zeczami do odkrycia jest co czyni ja "inn?". I troche sie zawiodlem na OVH ze tak wolna instaluja dedyka od wplaty no ale cuz trzeba czekac na nieuniknione (Start Hurdi :D)

Pozdro & 500 graczy zycze ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top