What's new

Dziennik internetowy

Status
Not open for further replies.

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Witam

Nie wiem jak u innych w szkole, ale u mnie wprowadzili co? takiego jak dziennik internetowy. Ma on na celu przekazywanie rodzicom ocen bez przychodzenia do szko?y.

Spotka?em si? z wieloma opiniami na temat tego wynalazku.

Wiele os?b twierdzi, ?e ten wynalazek nie pozwoli na zatajenie ocen niedostatecznych, b?d? innych niezadowalaj?cych dla rodzic?w.

Chcia?bym pozna? wasze opinie na temat tego wynalazku.

Moja opinia:

Wed?ug mojej opinii dziennik internetowy to dobre rozwi?zanie. Dzi?ki niemu rodzice maj? wgl?d do ocen w ka?dej chwili bez wychodzenia z domu. Znaja ka?d? ocen?, opuszczon? godzin?, dzi?ki czemu maj? wi?ksz? kontrol? nad dzieckiem.


To tyle.
Pozdrawiam.
 

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: Dziennik internetowy

By? mo?e to i dobry pomys?, ale zawsze to ci?gnie za sob? jakie? konsekwencje.

U mnie co? takiego jeszcze nie wprowadzili. Jednak?e chyba maj? zamiar.
 

Deaven

Advanced User
Joined
Mar 25, 2009
Messages
422
Reaction score
77
Odp: Dziennik internetowy

By?o rok temu, tak naprawd? wi?cej by?o z tym krzyku, ni? po?ytku. Je?eli nie ukrywasz przed rodzicami ocen, nie masz si? czego obawia?. Mo?esz si? za to dowiedzie? jakie stopnie dosta?e? wcze?niej ni? by?oby to mozliwe normalnie :p
Wylicza te? ?rednia z ocen, niekt?rzy nauczyciele na ich podstawie dawali ko?coworoczne oceny, ale wi?kszo?? pozostawa?a przy swoich "systemach".
 

Sanji

Active User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
112
Reaction score
10
Odp: Dziennik internetowy

U mnie w nowej szkole jest co? takiego. Librus si? nazywa. Moi rodzice chc? ?ebym da? rad? zdoby? stypendium, wi?c cz?sto jak dostan? pa?? albo dw?j? odbywa si? kazanie, i dostaj? zakaz na komputer, bo "mam si? uczy? na nie czatowa? z kole?ankami"-s?owa mojej mamy :|

Wg. mnie to troch? zb?dne, no al? ..
 
G

Gudio

Guest
Odp: Dziennik internetowy

Ja na razie mam to w dupie. IP jest zablokowane do strony, kt?ra wymaga logowania :p Na zebraniu po ?wi?tach pewnie rodzice o tym powiedz?, ale na razie router trzyma swoje \m/
 
Joined
Apr 13, 2008
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Dziennik internetowy

Tak jak m?wi? inni ma to swoje plusy/minusy u nas mieli to wprowadzi? ale zrezygnowali poniewa? rodzicie by w og?le si? w szko?ach nie pojawiali bo po co jak oceny maja z netu.
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Dziennik internetowy

Wiele os?b twierdzi, ?e ten wynalazek nie pozwoli na zatajenie ocen niedostatecznych, b?d? innych niezadowalaj?cych dla rodzic?w.

Fail? Jeden wpis w pliku hosts i stronka nie dzia?a...

Jest to jednak bardzo dobry pomys?, popieram rozw?j szk??.
 

siniok93

Advanced User
Joined
Jul 6, 2009
Messages
379
Reaction score
47
Age
30
Odp: Dziennik internetowy

[USER]Avrellius[/USER]
u mnie te? jest takie co? ale to chyba dlatego ?e chodzimy do tej samej szko?y :D
hehe [USER]Gudio[/USER] dobry pomys? z tym zablokowaniem stronki przynajmniej nie b?d? widzie? mojej kolejnej jedynki :p
 

karol98

Advanced User
Joined
Jun 26, 2008
Messages
294
Reaction score
29
Odp: Dziennik internetowy

Mamy takie c?? na stronie szko?y.
Na szcz??cie jest plugin to firefoxa firebug :p

Czasami rodzice chc? ?ebym wszed? na strone i pokaza? oceny, wtedy szybkie przerobienie ocen i jest OK =)
 

Morttis

User
Joined
Oct 25, 2009
Messages
18
Reaction score
5
Odp: Dziennik internetowy

Owszem, u nas tak?e jest co? takiego. Cz?sto si? zdarza, ?e rodzice wiedz? o ocenach wcze?niej ni? ja sam. ^^

Po co ukrywa? oceny, one s? dla nas, nie dla os?b kt?re nas wychowuj?. Wi?c powiedzmy, pojawi si? jaka? negatywna ocena, to motywuje do poprawy. A takie co? jest doskona?ym rozwi?zaniem, gdy? na bie??co masz obraz swojej pracy.
 
N

Napster

Guest
Odp: Dziennik internetowy

Ja na razie mam to w dupie. IP jest zablokowane do strony, kt?ra wymaga logowania :p Na zebraniu po ?wi?tach pewnie rodzice o tym powiedz?, ale na razie router trzyma swoje \m/
To tak jak ja, heh :D!

Dla rodzic?w jest to wspania?a opcja, dla mnie - fatalna. Na szcz??cie hosty zablokowane, mo?na si? bawi?. Szkoda tylko, ?e co tydzie? musz? k?ama?, i? Librus ma b??d serwera :huh:.
 

Chreate

User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
17
Reaction score
3
Odp: Dziennik internetowy

@up

Rodzice maj? wyobra?nie, wi?c mo?esz im wszystko wkr?ci?. :p

@topic

Pomys? mo?e i jest dobrym rozwi?zaniem, ale tylko dla rodzic?w, nie wierz?, ?e nikt nie ma ch?ci wyj?cia na wagary, bez wi?kszych konsekwencji, u mnie p?ki co, nie ma takiego cuda, wola?bym ?eby tego nie wprowadzali w mojej szkole.
 

Juras

User
Joined
May 18, 2009
Messages
40
Reaction score
10
Odp: Dziennik internetowy

Jak dla mnie swietny wynalazek - nasza wychowawczyni ma go w dupie i nie wpisuje prawie nigdy ocen a rodzice mysla ze to sa wszystkie mje oceny i nie chodza na zebrania

AVE INTERNETOWY DZIENNICZEK

Notka moderatorska:
Zamykam.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top