What's new

Dziki Johnson

Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Witam

Je?li macie jakie? pytania odno?nie mojej osoby to piszcie - postaram si? odpowiedzie? na wszystkie ;)

Pozdrawiam
 

eLeXo

C'est la vie
Joined
Apr 15, 2008
Messages
505
Reaction score
58
Odp: Dziki Johnson

1.Czemu jestes dziki?
2.Co bys zmienil/dodal/usunal, gdybys byl wlascicielem tnp?
3. Piwo czy wodka? ;)
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Dziki Johnson

Nie mia?e? kiedy? perm bana za oszustwo?
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Dziki Johnson

Czy s?ysza?e? o PHP GTK (mo?na budowa? desktopowe aplikacje w PHP) i czemu jeste? mniej aktywny na GG? Nie mam do kogo niepotrzebnie spamowa? o problemy z PHP. Mi?ego dnia.
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Dziki Johnson

pozwoli?em Ci za?o?y? temat?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Dziki Johnson

Dlaczego kroliki biegaja szybciej od drewnianych kukielek lady gagi?
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Dziki Johnson

1.Czemu jestes dziki?
2.Co bys zmienil/dodal/usunal, gdybys byl wlascicielem tnp?
3. Piwo czy wodka? ;)

1. Tego nie wie nikt :D
2. Na pewno doda?bym brakuj?ce pluginy na forum oraz postara?bym si? zrobi? co? w kierunku portalu :p
Nigdy si? nad tym nie zastanawia?em gdy? i tak prawdopodobnie nigdy nim nie b?d?.
3. Piwo, chocia? i tak wol?

Nie mia?e? kiedy? perm bana za oszustwo?

Mia?em, dlatego teraz mam nowe konto z nickiem bez spacji (pierwotnie by?o Dziki Johnson).
Aczkolwiek, tego co zrobi?em nie nazwa?bym oszustwem :p

Czy s?ysza?e? o PHP GTK (mo?na budowa? desktopowe aplikacje w PHP) i czemu jeste? mniej aktywny na GG? Nie mam do kogo niepotrzebnie spamowa? o problemy z PHP. Mi?ego dnia.

S?ysza?em, lecz obecnie brak mi czasu na nauk? takich rzeczy.
Z tego samego powodu rzadziej bywam na GG, ale nied?ugo sytuacja powinna ulec poprawie ^^

Dasz reputa? =/

Why not, ale nie zapomnij odda? xD

Anal/oral?

yyy, Anal

pozwoli?em Ci za?o?y? temat?

Nie :(

Dlaczego kroliki biegaja szybciej od drewnianych kukielek lady gagi?
Bo si? boj? Marcina24 ;s

Pozdrawiam
 

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: Dziki Johnson

1.Czy tw?j awatar wzi?? si? z jakiego? zami?owania do gry Serious Sam?
2.Czy je?li pewien Operator poprosi?by Ci?, aby? przez dany okres czasu, powiedzmy tydzie?, wykonywa? jego powinno?ci w dziale, zrobilby? to ?
3.My?la?e? kiedy? nad awansem?
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Dziki Johnson

1.Czy tw?j awatar wzi?? si? z jakiego? zami?owania do gry Serious Sam?
By?a to moja pierwsza gra na pierwszym komputerze, wi?c pozosta? mi do niej jaki? sentyment :D
2.Czy je?li pewien Operator poprosi?by Ci?, aby? przez dany okres czasu, powiedzmy tydzie?, wykonywa? jego powinno?ci w dziale, zrobilby? to ?
Je?li dosta?bym do niego uprawnienia to nie by?oby ?adnego problemu, a je?li mia?e? na my?li kt?ry? z ju? przydzielonych mi dzia??w, kt?ry dziele z innym operatorem to tak czy inaczej przegl?dam wszystkie nowe posty wi?c ilo?? tych nieregulaminowych jest znikoma ;)
3.My?la?e? kiedy? nad awansem?
Obecnie ciesz? si? z operatora gdy? mam go stosunkowo nied?ugo, a u?ytkownicy aktywni w roku ~2011 pami?taj? ?e dosy? d?ugo si? na niego stara?em, lecz nie ukrywam - my?la?em gdy? nie jest to szczyt moich ambicji ^^

Pozdrawiam
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Dziki Johnson

Co myslisz o terazniejszym stanie forum, ogolnie o tym co sie tu dzieje w porownaniu np do kilku miesiacy czy tez lat wstecz?
Dlaczego tak bardzo chcesz byc w kadrze? Co twoim zdaniem w tym takiego fajnego miec jakiegos operatora, imperatora czy innego administratora?
Co jadles dzisiaj na kolacje?
Grales/grasz w wowa?
Ile czasu dziennie spedzasz na mysleniu o niczym?
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Dziki Johnson

Co myslisz o terazniejszym stanie forum, ogolnie o tym co sie tu dzieje w porownaniu np do kilku miesiacy czy tez lat wstecz?
Nie ma co por?wnywa? a? do kilku lat wstecz, poniewa? z g?ry wiadomo ?e b?dzie to bardzo negatywny wynik, lecz por?wnuj?c stan dzisiejszy, i ten z przed p?? roku to kondycja forum nieco wzros?a (wi?cej post?w dziennie, wi?cej nowych u?ytkownik?w, wi?cej os?b online itp.).
Tibia traci na popularno?ci, co r?wnie? nie pomaga lecz nie jest to jedyny problem forum.
Kilka lat temu na forum by?o wiele aktywnych os?b z czterocyfrowym licznikiem post?w, a teraz osoby te mo?na policzy? na palcach u jednej r?ki, brakuje ich :p
Dlaczego tak bardzo chcesz byc w kadrze? Co twoim zdaniem w tym takiego fajnego miec jakiegos operatora, imperatora czy innego administratora?
Gdy si? tu po raz pierwszy zarejestrowa?em (by?o to w okolicach roku 2008), posiadanie moderatora by?o pewnego rodzaju lansem.
Wtedy, chcia?em mie? t? rang? wy??cznie dla kolorku, lecz z biegiem czasu zacz??em wchodzi? na forum by powymienia? opinie, i m?j pogl?d na te sprawy r?wnie? si? zmieni?.
Obecnie, wchodz?c codziennie na forum wol? pomaga? w jego utrzymaniu (rozwoju), ni? tylko biernie pisa? posty :p
Co jadles dzisiaj na kolacje?
Twaro?ek
Grales/grasz w wowa?
Nie mia?em jeszcze takiej okazji ^^
Ile czasu dziennie spedzasz na mysleniu o niczym?
Hmm
Przewa?nie mijaj? mi tak wszystkie lekcje w szkole gdy? nie musz? si? na nich zbytnio skupia? wi?c troch? tego b?dzie, aczkolwiek i tak wol? wej?? na forum z telefonu ni? fantazjowa? o niestworzonych rzeczach ^^
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Dziki Johnson

My?lisz, ?e jest jeszcze jaka? nadzieja dla tego forum?
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Dziki Johnson

My?lisz, ?e jest jeszcze jaka? nadzieja dla tego forum?
Ostatnio pojawi?o si? kilka ciekawych propozycji zar?wno w dziale technicznym jak i na fmie, i mam nadziej? ?e kilka z nich zostanie wcielonych w ?ycie.
Poza tym, je?li owej nadziei by nie by?o to bym tu tak d?ugo nie przesiadywa? ;)
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Dziki Johnson

DzikiJohnson said:
Poza tym, je?li owej nadziei by nie by?o to bym tu tak d?ugo nie przesiadywa?
A mo?e to po prostu uzale?nienie?
 

Gabalucha

Banned
Joined
Nov 29, 2012
Messages
27
Reaction score
6
Odp: Dziki Johnson

1. Uwa?asz, ?e JM ?yje?
2. Czy uwa?asz, ?e wehiku? czasu, kt?ry cofa o 3 sekundy b?dzie odpowiedni do modyfikacji poprzez dodanie do niego z?b?w dinozaura tak aby cofa? nas o 15 minut?
3. Dlaczego koty maj? w?sy?
4. Dlaczego koty to rasa pan?w, a psy to murzyny w?r?d zwierz?t??
5. Gibon czy wiadro?
6. Jeste? za aborcj? do 10 roku ?ycia?
7. Czy uwa?asz, ?e liczba Pi wynosi za ma?o w przybli?eniu?
8. Dlaczego cyganie zak?adaj? dzikie i nieokie?znane plemiona?
9. Czy cyganie jedz? psy? Jakie jest twoje zdanie na ten temat?
10. Dlaczego wolisz Anal od Oralu? Jeste? gejem?
11. Zauwa?y?e?, ?e jedna z past do z?b?w ma w sobie ukryty przekaz erotyczny??
12. Czy s?dzisz, ?e Nostradamus mia? odpowiednie kwalifikacje na przepowiadanie? Czy mia? odpowiednie pozwolenia i za?wiadczenia o niekaralno?ci oraz czy posiada? w?asn? dzia?alno?? gospodarcz??
13. Czy s?dzisz, ?e za zmianami dochodu narodowego idzie tak?e jako?? ?ycia?
14. Dlaczego Ma?gosia a nie Gosia?
15. Co mam zrobi? je?li dosta?em bana na wykop.pl za trollowanie?

Pozdrawiam i oczekuje na wyczerpuj?ce odpowiedzi.
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Dziki Johnson

Wybaczcie zw?ok?, lecz nie mia?em zbytnio czasu by odpowiedzie? na te ambitne pytania ;)

A mo?e to po prostu uzale?nienie?

Mo?e i tak ^^

1. Uwa?asz, ?e JM ?yje?
2. Czy uwa?asz, ?e wehiku? czasu, kt?ry cofa o 3 sekundy b?dzie odpowiedni do modyfikacji poprzez dodanie do niego z?b?w dinozaura tak aby cofa? nas o 15 minut?
3. Dlaczego koty maj? w?sy?
4. Dlaczego koty to rasa pan?w, a psy to murzyny w?r?d zwierz?t??
5. Gibon czy wiadro?
6. Jeste? za aborcj? do 10 roku ?ycia?
7. Czy uwa?asz, ?e liczba Pi wynosi za ma?o w przybli?eniu?
8. Dlaczego cyganie zak?adaj? dzikie i nieokie?znane plemiona?
9. Czy cyganie jedz? psy? Jakie jest twoje zdanie na ten temat?
10. Dlaczego wolisz Anal od Oralu? Jeste? gejem?
11. Zauwa?y?e?, ?e jedna z past do z?b?w ma w sobie ukryty przekaz erotyczny??
12. Czy s?dzisz, ?e Nostradamus mia? odpowiednie kwalifikacje na przepowiadanie? Czy mia? odpowiednie pozwolenia i za?wiadczenia o niekaralno?ci oraz czy posiada? w?asn? dzia?alno?? gospodarcz??
13. Czy s?dzisz, ?e za zmianami dochodu narodowego idzie tak?e jako?? ?ycia?
14. Dlaczego Ma?gosia a nie Gosia?
15. Co mam zrobi? je?li dosta?em bana na wykop.pl za trollowanie?

Pozdrawiam i oczekuje na wyczerpuj?ce odpowiedzi.

Wybacz ?e nie odpowiem na wszystko lecz nie mam pomys?u na zadowalaj?ce odpowiedzi xd

1. Nie mam poj?cia kim jest JM.
8. Po to by p??niej mogli grupowo ?ebra? pod Mc'Donaldem.
9. Bior?c pod uwag? fakt ?e cz?sto ?ebrz? pod Mc'Donaldem poniewa? nie maj? jedzenia - jest to bardzo prawdopodobne.
10. Poniewa? wol? bra? udzia? czynny, a nie bierny ;) Co do drugiej cz??ci pytania - nie, nie jestem.
11. Masz na my?li Colgate, fonetycznie colgejt? Do czasu a? nie zada?e? mi o tego pytania nie mia?em o tym poj?cia.
12. 23 grudnia 2012 cywilizacja jakim? cudem przetrwa?a, wi?c chyba ich nie mia? :(
13. W innych krajach, kt?re nie maj? tak gigantycznego d?ugu publicznego mo?e i tak, w Polsce - nie.
14. Gosia to du?a Ma?gosia, kt?ra uros?a bo jad?a za du?o
15. Spytaj si? Marcina24, on nie raz dosta? unbana ^^
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Dziki Johnson

Wierzysz w reinkarnacje? Rozwi?.
 
Top