What's new

Dzisiejsze problemy z forum - wyja?nienie

Status
Not open for further replies.

Pico

Tak
Joined
Mar 8, 2013
Messages
135
Reaction score
21
Witam wszystkich u?ytkownik?w,

jak pewnie ka?dy zauwa?y?, od dawna na forum by?a ?le ustawiona data (przesuni?cie o jeden dzie? wprz?d). Zosta?o to dzisiaj naprawione ale niestety nie oby?o si? bez drobnych problem?w. Przez najbli?sze 24 godziny b?dziecie mogli zaobserwowa? problem z dodawaniem komentarzy b?d? pisaniem na Shoutboxie(b?dzie si? to objawia? mieszaniem wpis?w itp). Wszystko powinno wr?ci? do normy jutro kiedy data si? zr?wna z t? poprzedni?.

Najmocniej przepraszam za dopuszczenie do tego b??du,
pozdrawiam.
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Dzisiejsze problemy z forum - wyja?nienie

Pot??ny fail. Szkoda, ?e naprawiacie to dopiero teraz i, ?e wcze?niej to kto? zje&a?. Anyway, korzystanie dzisiaj z forum jest bardzo niekomfortowe.

#\/
Luz.
 
Last edited:

Pico

Tak
Joined
Mar 8, 2013
Messages
135
Reaction score
21
Odp: Dzisiejsze problemy z forum - wyja?nienie

Jeszcze raz przepraszam za to. Po prostu dosta?em informacje, ?e jedynym rozwi?zaniem jest wy??czenie forum w?a?nie na te 24 godziny co by?oby chyba jeszcze gorszym posuni?ciem. Natomiast co to wyst?powania b??du z t? dat?, jestem na forum od niedawna dlatego dopiero teraz mam mo?liwo?? naprawy rzeczy, kt?re nie dzia?aj? b?d?, kt?re Wam przeszkadzaj?.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Dzisiejsze problemy z forum - wyja?nienie

Czy pojawi si? jaka? informacja co zosta?o dodane, jakie modyfikacje zasz?y?
 

Pico

Tak
Joined
Mar 8, 2013
Messages
135
Reaction score
21
Odp: Dzisiejsze problemy z forum - wyja?nienie

Pewnie. Jak prace nad reszt? spraw zostan? zako?czone w stu procentach to przedstawimy u?ytkownikom informacje na temat zmian.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Dzisiejsze problemy z forum - wyja?nienie

To ja juz wolalem jak byla zla data na forum, bo to praktycznie w niczym nie przeszkadzalo.
Teraz ciezko pisac posty, przegladac tematy(w konkursowym temacie jakis spam post jest na pierwszym miejscu (?))... Jeszcze nie oznaczaja sie tematy jako przeczytane i statystyki nie dzialaja tak samo jak panel po prawej. Nie pokazuja postow ostatnich.
Wyszukiwarka tez kiepsko dziala bo chcialem swoje posty znalezc to pisze, ze takich nie ma... To samo co po update forum. Nie znajde juz nigdy swoich wczesniejszych postow, co tym bardziej jest dla mnie minusem.
Podziekowania ok, ale ta data to juz w sumie mogla zostac...
 
Last edited:

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Dzisiejsze problemy z forum - wyja?nienie

To ja juz wolalem jak byla zla data na forum, bo to praktycznie w niczym nie przeszkadzalo.

Faktycznie nie przeszkadza?o, ale te 24h Nas nie zbawi, a ponadto wgrali podzi?kowania, kt?re wed?ug mnie by?y zb?dne.
 

Pico

Tak
Joined
Mar 8, 2013
Messages
135
Reaction score
21
Odp: Dzisiejsze problemy z forum - wyja?nienie

Zosta?em poproszony o takie rzeczy, wi?c przekaza?em je dalej. Co do wyszukiwania, z tym s? ma?e problemy ale zapewniam, ?e nad tym pracujemy, w najbli?szym czasie wszystko powinno by? okej. Pr?bowali?my zaj?? si? wszystkim jednocze?nie ale niestety nie da?o rady, prosz? si? spodziewa? stopniowych zmian.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Dzisiejsze problemy z forum - wyja?nienie

no problemy s?. wida? xd :)



buhahaha jak mog?em dosta? ostrze?enie za te s?owa wy?ej? ^^ ja pier...
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top