What's new

Dziura Desert Quest

Status
Not open for further replies.

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
Witam !
Dzisiaj u mojego brata podczas gry sta? si? taki problem . Ja wykonuj?c questa,ciekawy ?wiata wszed?em w dziur? w drodze na desert quest,w kt?rej znajdowa? si? skorpion i zmar?y cz?owiek (Cia?o zwyk?e nikt nie pad?!) potem ludzie ropaj?cy mnie wyropowali mnie po drugiej stronie dziury z kt?rej jest inny tunel z ogniami . Czy kto? wie co w takiej sytuacji trzeba zrobi?? Ew. na ?wiecie Harmonie pom?c mi wyj?? z tamt?d ? za wszelk? pomoc odwdzi?cz? si? wam
 

Daniolki

Active User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
129
Reaction score
11
Age
29
Odp: Dziura Desert Quest

Trzeba chyba przej?? po wszystkich ogniach i w ko?cu wpadniesz w dziur?. W dziurze Orc'y Berserker'y. Lepiej dedn?? na ogniu.
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Dziura Desert Quest

Musisz mie? runk? kt?ra zgasi ognie. W 1 miejscu na ogniach jest dziura na wyj?cie. Droga powrotna jest d?uga i do?? m?cz?ca, sam tam raz wpad?em. Musicie mie? ?opate, line i t? runke o ile dobrze pami?tam.
 

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
Odp: Dziura Desert Quest

nie trzeba mie? liny ?opaty ani ?adnej runki . Dzisiaj usiad?em przy tej sprawie i uda?o mi si? wyj?? bez ?adnych problem?w. Rozwi?zanie ? - trzeba by?o wej?? w odpowiedni? dziur? po czym trzyma? si? g?rnej ?ciany a? dojdzie si? na drog? do desert questu

//Zamykam wi?c i ?ycz? wszystkim czytaj?cym ten temat Weso?ych ?wi?t! xP
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top