What's new

Dziwne g?osy w g?o?nikach

Status
Not open for further replies.

Bogdaniec

User
Joined
Jun 26, 2012
Messages
28
Reaction score
2
Witam ot?? od jakiego? czasy po 00:00 z g?osnika wydobywaj? sie jakie? dziwne g?osy.. nieraz s?ychac gadanie nieraz szum.. wiecie co to moze jest ?? nawet jak scisze glosniki na 0 to slychac
mam g?o?niki z logitecha
 

Skyy

Active User
Joined
Jul 22, 2012
Messages
52
Reaction score
11
Odp: Dziwne g?osy w g?o?nikach

Duchy.

Odkurz komputer, mo?e to z niego si? d?wi?k wydobywa.
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Dziwne g?osy w g?o?nikach

@up
Nast?pnym razem rozwi? bardziej swoj? wypowied?. P?ki co ostrze?enie s?owne ;)

@topic
Zapewne p?kni?ta membrana g?o?nika. Odkr?? siatk? i sprawd?. Je?eli masz ma?? dziurk? albo co? w rodzaju b?bla na niej to zapewne przyczyna tkwi w tym. Ja sam mia?em b?bla, poniewa? membrana stopi?a si? bo d?ugim czasie puszczania g?o?nej muzyki i st?d wzi??y si? szumy u mnie :)
 

Bogdaniec

User
Joined
Jun 26, 2012
Messages
28
Reaction score
2
Odp: Dziwne g?osy w g?o?nikach

Nie nie to jest cos w rodzaju mowienia jedna osoba do drugiej mowi ;p
 

Szynka95

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
373
Reaction score
19
Odp: Dziwne g?osy w g?o?nikach

Pewnie masz pods?uch zainstalowany w sprz?cie komputerowym, tylko s?uchaj?c rapu, wszystko si? popsu?o i dzia?a odwrotnie, zamiast ciebie, s?yszych Ich...

Sprawd? czy to na pewno na g?o?nikach, mo?e znajomi(patola) na podw?rku bij? i okradaj? biednych, starych, upo?ledzonych ludzi..
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Dziwne g?osy w g?o?nikach

Wydaje mi si?, ?e robisz sobie po prostu ?arty :)
Je?eli duchy op?ta?y twoje g?o?niki to id? do egzorcysty. Jak s?yszysz g?osy to id? do psychiatry i on przepisze Ci odpowiedni? terapi?. Po?piesz si? bo mo?e zaczniesz widzie? martwych ludzi.

Temat zamykam, poniewa? na tym forum nie mamy ?adnych egzorcyst?w ani innych specjalist?w mog?cych ci pom?c :)
 
Status
Not open for further replies.
Top