What's new

Dziwne wydarzenie!-fakty

Status
Not open for further replies.
Joined
Dec 21, 2008
Messages
12
Reaction score
3
Dziwne wydarzenie!

(Historia pisana na faktach, niejest ona wybrykiem mojej wyobrazni)

Godzina 22:01dnia 27 stycznia 2009 roku,ja i trzej moi kumple postanowili?my polazic po naszej ma?ej a zarazem pelnej przyg?d wiosce.
Po 2 godzinach bez sensownych przechadzek kumpel zaproponowa? p?j?cie na cmentarz , z pocz?tku wszyscy sie zgodzili i nie by?o sprzeciwu,gdy juz dotarli?my przed bramy cmentarza wszystkich przeszed? dreszcz , jesli wierzy? moim kumplom stalo sie to w tym samym momecie.
Stanelismy i postanowili?my razem wej??,aby unikn?? strachu , gdy juz wszedli?my,staneli?my przy grobie cz?onka rodziny,mojego kolegi , siegno? on po znicz aby wyrzuci? z?uzyty wk?ad, zatrzes?a mu sie r?ka znicz zosta? pobity 2 min potem na cmetarz nasz?a gesta mg?a.
Po tym wydarzeniu chcieli?my wyj?? szedli?my powoli, gdy? us?yszeli?my stukanie , wydawa?o nam si? jakby te stukanie wydobywa?o sie z pod spodu , spojrzelismy w lewo, prawo , do tylu nic nie zobaczylismy ze wszystkich stron otaczala nas gesta mg?a, 2 koleg?w wyje?o telefony i zaczynali nagrywac te wydarzenie na wlasne oczy nic niewidzielismy, ale gdy odtworzyli?my nagranie zobaczylismy lataj?ca poswiate , wycofali?my sie i odeszlismy.
Wracaj?c mijali?my ko?ci?? , i dziwi?k sie powt?rzy?.
Dalej ta historia jest niewyja?niona, zainteresowani pisac na gadu gadu. Wy?le filmy i zdjecia z tego niesamowitego wydarzenia


Gadu Gadu :12302416
 

Jozo16

Advanced User
Joined
Oct 12, 2008
Messages
281
Reaction score
8
Odp: Dziwne wydarzenie!-fakty

4/10
1.B??dy
2.Kr?tkie
3.Jak piszesz co? typu ilo?ci to nie pisz nigdy 2,3,4,5, tylko dwa,trzy,cztery,pi?? itp.
4.Nie zapominaj o Akapicie.
Je?li to pierwsze to rozumiem.Pr?buj dalej.
 
Joined
Dec 21, 2008
Messages
12
Reaction score
3
Odp: Dziwne wydarzenie!-fakty

Po pierwsze powtorze ze to niebylo ZMYSLONE tylko AUTENTYCZNE na faktach

Edit: Po pierwsze powtorze ze to niebylo ZMYSLONE tylko AUTENTYCZNE na faktach
 
Status
Not open for further replies.
Top