What's new

Własny klient Edycja Klienta

Status
Not open for further replies.

Maly Glod

Advanced User
Joined
May 15, 2009
Messages
339
Reaction score
17
Age
113
Witam. Mam taki problem otoz gram na serwerze gdzie jest wlasny klient, zedytowalem go wszystko dziala bot sie zalancza tylko kiedy chce wejsc na serwer pisze "Only client with protocool 1.04 and 1.05 allowed" Wiec moje pytanie czy da sie zmienic w cliencie zeby czytal go jako 1.05?
Moje drugie pytanie to jak zmienic nazwe "Tibia" w tym pasku na gorze na np. WODBv1.2.?
Client jest 8.50 jakby ktos chcial wiedziec i serwer to Pokemony ;D
 

luzak123

Banned
Joined
Apr 14, 2011
Messages
529
Reaction score
41
Odp: Edycja Klienta

To co tam pisze to tylko tekst kt?ry jest zawarty w silniku ots:

Code:
#define CLIENT_VERSION_STRING "Only clients with protocol 9.44 allowed!"
Klient mo?e by? np 944 a pisa? mo?e v 1.0.
Co do "realnej" zmiany wersji klienta to napewno sie da, ale nie wiem jak :)

Co do nazwy "Tibia.exe" to polecam:
 

Maly Glod

Advanced User
Joined
May 15, 2009
Messages
339
Reaction score
17
Age
113
Odp: Edycja Klienta

Chodzilo mi o zmiane w hex ediotrze bo chcialbym zmienic od nich klienta ktory sie nazywa PA na Tibia wtedy tez by wszystko dzialalo ;D Ale posprawdzam wszystkie klienty, moze na cos trafie ;)

@Wszystkie klienty sprawdzilem zaden nie dziala niestety ;/ A moze da sie sprawdzic przez hex edytor jaka to wersja? W kliencie pisze ze to 8.50, ale w 8,50 jak recznie przerabialem i ze stronki i tak nie dzialalo ;/ Nawet w elfie szukalem, aby zamiast Tibia to otwieral sie w PA. Ale niestety nic nie znalazlem, mam nadzieje ze ktos mi da rade pomoc. Wiem ze sie da bo przed formatem mialem elfa od kumpla, ale on juz nie gra i nie mam z nim zadnego kontaktu.
 
Last edited:

luzak123

Banned
Joined
Apr 14, 2011
Messages
529
Reaction score
41
Odp: Edycja Klienta

Otworz tibia.exe w hex edytorze, znajdz slowo "PA" i zmien na co chcesz (ilosc znakow ograniczona do 9, czyli jak masz np "cli" to musisz dodac spacje "cli "
 

Maly Glod

Advanced User
Joined
May 15, 2009
Messages
339
Reaction score
17
Age
113
Odp: Edycja Klienta

A moglby ktos mi przerobic tego klienta, aby zamiast PA po uruchomieniu pisalo Tibia? Bardzo by mi to pomoglo bo nie dalem rady tego zmienic. Albo podac tylko w ktorej lini to jest w Tibia 8.50 przy przerabianiu.



@juz sobie poradzilem.
Teraz kolejne pytanie bo w procesach pisze ze jest to PA-1.05, jak zmienic aby pisalo Tibia? :D

@tez sobie poradzilem ;D
Ale mam innym problem mam juz nazwe Tibia, otwiera Tibia.spr, zamiast PAs.pa, w procesach pisze Tibia, ale kiedy chce zalaczyc elfa pisze, Please run Tibia first. Wiecie moze czy idzie w elfie pozmieniac aby otwieral?
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top