What's new

[Edycja specjalna] Zgadnij jaki to kawa?ek - Best of 2013

Status
Not open for further replies.

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Zgadnij jaki to kawa?ek - Best of 2013

Po konsultacji z Eturlem, postanowi?em zrobi? edycje specjaln? konkursu w kt?rym nie raz brali?cie udzia?!
Do odgadni?cia jest 15 utwor?w, s? to g??wnie hity z rozg?o?ni radiowych o gatunku pop, dance. Wszystkie utwory mia?y swoje premiery w 2013 roku!

Zasady konkursu:
  1. Przes?uchujemy wszystkie utwory z poni?szego wideo.
  2. Numer utworu, tytu? i wykonawc?w kt?rych uda?o si? wam odgadn??, wysy?acie do mnie na prywatn? wiadomo??.
  3. Kto odgadnie najwi?cej piosenek, wygrywa! W przypadku remisu, wylosuj? zwyci?zc?.
Przyk?ad odpowiedzi:
2. Ewelina Lisowska - W Stron? S?o?ca
5. Michal Wi?niewski - Fili?anka

Zwyci?zca konkursu otrzyma "a?" 50 punkt?w reputacji od administracji forum.

Dodatkowo, ja sam, dam ka?demu uczestnikowi "reputa" za udzia?. W konkursie liczy si? dobra zabawa, ka?dy mo?e sprawdzi? swoj? znajomo?? hit?w, ze stacji radiowych kt?re gra?y w tym roku : ))

Konkurs trwa do 5 stycznia, godziny 12:00. Po tym czasie podam zwyci?zc?.

Bez zb?dnego gadania, oto wideo z utworami.
[video=youtube;p2g-8ng5YJI]http://www.youtube.com/watch?v=p2g-8ng5YJI&feature=youtu.be[/video]

Dobrej zabawy i udanego sylwestra, ?yczy wasz kochany Placek!
 

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: [Edycja specjalna] Zgadnij jaki to kawa?ek - Best of 2013

Zosta? tylko 2 dni do zako?czenia konkursu!
 

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: [Edycja specjalna] Zgadnij jaki to kawa?ek - Best of 2013

Wyniki konkursu:

  • Meretve 15/15
  • CiamciajBigos 15/15
  • Agadir 15/15
  • Zheyr - 15/15
  • Gotakan 13/15
  • Kazia 12/15
  • Restles - 12/15

Agadir i Zheyr, mimo ?e, uzyskali maksymaln? ilo?? punkt?w, zostali zdyskwalifikowani z losowania zwyci?zcy poniewa? ich wiadomo?ci wys?ane do mnie by?y w tym samym formacie, ka?da kropka, wielko?? liter, u?o?enie tytu? - wykonawca, po prostu wszystko si? zgadza?o. Prawdopodobnie u?yli tej samej aplikacji do rozpoznawania muzyki, albo jeden drugiemu wys?a? odpowiedzi.
Wi?cej na ten temat, tutaj: http://tibia.net.pl/threads/512233-Główny-temat-basha!?p=1602072&viewfull=1#post1602072

Losowanie 50 punkt?w reputacji odb?dzie si? mi?dzy Meretve oraz CiamciajBigos. Chyba ?e, Eturl przyzna punkty reputacji obu u?ytkownikom.

Prawid?owe odpowiedzi:
1, Macklemore & Ryan Lewis - Can't Hold U
2. Avicii - Wake Me Up
3. Daft Punk - Get Lucky ft. Pharrel Williams
4. Avicii - Hey Brother
5. Rihanna - What Now
6. DVBBS & Borgeous - TSUNAMI
7. Zedd - Stay the Night (Ft. Hayley Williams of Paramore)
8. Ylvis - The Fox (What Does the Fox Say?)
9. Martin Garrix - Animals
10. One Republic - Counting Stars
11. Rihanna - Stay ft. Mikky Ekko
12. Katy Perry - Roar
13. Miley Cyrus - Wrecking Ball
14. Pitbull - Timber ft. Ke$ha
15. PSY - Gentleman

Dzi?ki wszystkim za udzia?.
 
Last edited:

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: [Edycja specjalna] Zgadnij jaki to kawa?ek - Best of 2013

Beka z Ciebie Placku, czysty przypadek. Nie znam si? nawet z tym Agadirem, a to, ?e mo?e u?ywali?my tej samej aplikacji do rozpoznawania muzyki to jest to pow?d do dyskwalifikacji? W dodatku nigdzie nie jest napisane, ?e nie mo?na korzysta? z aplikacji do rozpoznawania utwor?w.
 
Last edited:

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: [Edycja specjalna] Zgadnij jaki to kawa?ek - Best of 2013

nigdzie nie jest napisane, ?e nie mo?na korzysta? z aplikacji do rozpoznawania utwor?w.

Og?lnie to mo?na, bo jak ja to mam wykry? niby? Ale w twoim przypadku i przypadku Agadir (Brzustek), nie ma mowy o sprawiedliwym konkursie, nawet wam si? nie chcia?o niczego pozmienia?. Dostali?cie reputacj? za udzia? w konkursie, a do losowania o 50 punkt?w reputacji nie mog? was w tym wypadku bra? pod uwag?.
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: [Edycja specjalna] Zgadnij jaki to kawa?ek - Best of 2013

akurat ja bylem uczciwy w tej edycji. te ich programy dzialaja tak ze w czasie piosenki nie moze byc jakis szum, stukniecie bo im nie wykryje wykonawcy? moze dodaj do nich jakis szum, stukniecie czy cos
 
Status
Not open for further replies.
Top