What's new

Ekipa na serv.

Status
Not open for further replies.

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Witam. Poszukuje ekipy na serv non-pvp, na r??ne hunty, questy lub po prostu aby mie? z kim? pogada?. Serwer kt?ry wybra?em to Secura, mam koleg?w. M?j nick to :

Vakalas

W razie problem?w pisa? : 7314731

Serdecznie zapraszam, mam nadziej?, ?e b?dziemy mieli zgrany team ; ).

#down
Raczej nie, poniewa? tu mam du?o kumpli, oraz mam du?o kasy (te? od kumpli) ; )
 
Last edited:

Zia

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
349
Reaction score
56
Te? wpad?em na ten pomys?, te? na non pvp, ale nie zmieni?by? zdania i przeszed? na candi??
 

Mani3k

User
Joined
May 26, 2008
Messages
19
Reaction score
2
Ostatnio te? sobie wyboci?em Knighta na Cele?cie, ale non-pvp mi nie podchodzi jedynie na hunty jaki? potwork?w.
 

ziki

Active User
Joined
Apr 30, 2008
Messages
131
Reaction score
5
Bardzo zapraszam wszystkich na Secur? ! Gra tam du?o os?b z forum w tym ??cznie ja.
M?j nick - Cernor.
Zapraszam wszystkich !
 

lukas19966

Active User
Joined
May 16, 2008
Messages
77
Reaction score
2
Ej ja moze sie doloncze ;] Honera mnie wk...a lagi i tak dalej ;] podam wam nick jak zrobie chara : )

jak wruce do polski !
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
@All up:
Czy to jest temat do pisania "chod?cie na ten serv" albo "ja mam tam chara" ? Nie!
Poza tym nikogo nie obchodzi, ?e akurat tam masz chara... Przecie? jak kto? zdecydowa? si? na Candia, to specjalnie dla Ciebie nie b?dzie szed? na Honere czy c?? bo "ty tam grasz".

Witam. Poszukuje ekipy na serv non-pvp, na r??ne hunty, questy lub po prostu aby mie? z kim? pogada?. Serwer kt?ry wybra?em to Secura, mam koleg?w. M?j nick to :

Vakalas

W razie problem?w pisa? : 7314731

Serdecznie zapraszam, mam nadziej?, ?e b?dziemy mieli zgrany team ; ).

#down
Raczej nie, poniewa? tu mam du?o kumpli, oraz mam du?o kasy (te? od kumpli) ; )

Je?eli masz tam kumpli, to po co Ci jescze wi?cej z tego forum?
 

Kosiarz

New User
Joined
Jul 20, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Ch?tnie bym zgra? si? z jak?? dobr? ekip?, ale tylko na serwer pvp no i oczywi?cie na najnowszy serwer, by wybi? si? jak najbardziej... :p
 

scypek84

User
Joined
Jul 21, 2008
Messages
10
Reaction score
1
Dobry pomys? z tym za?o?eniem ekipy, ale znaj?c ?ycie znudzi si? to szybko wielu osobom... Ja bym proponowa? zbi?rk? dobrych graczy na jak najnowszy serwer w celu wybicia si? na wysoki levelek tak jak wspomnia? o tym "Kosiarz" i zarz?dzenie na takim serwerze (oczywi?cie nie mam na my?li tu robienie z siebie abusera :p). Kto ch?tny to pisa? na priv ewentualnie tu na forum. Pozdro :]
 

Holy Shit

User
Joined
Jul 21, 2008
Messages
16
Reaction score
0
Non pvp to server dla ludzi kt?rzy boja sie zmierzyc ze strachem :D czyli z pkerami :pP
 

Fesky

New User
Joined
Jul 21, 2008
Messages
8
Reaction score
1
Ja jestem za tym, ?eby zebra? dobr? ekip? i wyruszy? razem na nowy serwer. Je?li kto? jest jeszcze ch?tny (oczywi?cie jest te? dobrym graczem bo z newbie nie chce mi si? gra?) to prosz? o posta w tym temacie :D
 

Kapustiat

New User
Joined
Jul 22, 2008
Messages
4
Reaction score
0
Ch?tnie, co prawda nie jestem najlepszym graczem, ale s?dze, ?e z czyj?? pomoc? szybko si? podszkol?. ?wiat oczywi?cie pvp, a czy nowy czy stary to ju? mi oboj?tnie
 

venom45

New User
Joined
Jul 22, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Ch?tnie wezme udzia?, ale najpierw odrabiam straty kt?re mam po hacku :/
 

Rycka

Active User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
56
Reaction score
6
Non pvp to server dla ludzi kt?rzy boja sie zmierzyc ze strachem :D czyli z pkerami :pP


Chyba jestes w bledzie :) ja gram na no pvp a wlasnie lubie popekowac.. tylko uwazam ze na no pvp jest bardziej bezpiecznie i wiesz ze idac sobie przez miasto z dobrym eq i wogole nikt cie niezabije :) na pvp mialem 82 najta i wiem jak tam jest... masz 30+lvl i biegasz dajmy z dsm , rh , soft itd. i jakis nobek nawet co dopiero kupil postac na allegro 80+ sorc cie ubije i jestes stratny aola... :|
 

Patrys94

Advanced User
Joined
Dec 31, 2008
Messages
178
Reaction score
5
Odp: Ekipa na serv.

Je?eli chodzi o takie ekipy to ja na Candia gram z checia moge sie z kims zgada? itp itd jakby co GG 7919340 zawsze jestem :D prawie ;]
 

kurur

New User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Ekipa na serv.

Ja to lubie serwy pvp :! co bede sie nudzil na no-pvp?? :D:D:D:D:D:D
xD

Edit: a tak wog?le po co gra? w tibie jak mozna samemu robi? ots?

KrakowskiOTS 24/7 rl map ju? wkrotce!
 

immortal

Active User
Joined
Jul 29, 2008
Messages
79
Reaction score
5
Odp: Ekipa na serv.

Ja mam hara na Securze ma?y lvl ale dawno nim nie gra?em nick Araerus Leorio napisz do mnie na gg 9301684
Pozdrawiam
 
Status
Not open for further replies.
Top