What's new

-Tibia 7.92 ElementalOTS, low rate b?d? najlepszy!

Status
Not open for further replies.

pironet

User
Joined
May 18, 2009
Messages
21
Reaction score
1
Odp: ElementalOTS, low rate b?d? najlepszy!

Szczerze m?wi?c ots jest do d...y Rookgaard ma 3 expowiska na krzy? a na mainie wejdziesz w dziure i atakuje Cie 10 rotworm?w...Og?lnie ots bardzo nie dopracowany...Nie polecam!
Pozdrawiam.

Dobijaj? mnie posty ludzi kt?rzy grali maksymalnie 10 minut, rookgard 3 expowiska? No to jestem pe?en podziwu braku twojej spostrzegawczo?ci, main wchodzisz w dziure i 10 rotworm?w, no 40 od razu... nie, p?jd?my dalej, 100 rot?w !
 

R4ka

New User
Joined
Sep 24, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: ElementalOTS, low rate b?d? najlepszy!

Ojczulku drogi, Gm nie jest od tego ?eby lata? za Tob? z lin? jest sklep zaraz przy ?wi?tyni kosztuje 50gp mo?na zakupi?. Z cho?by bug?w jest podniesiony loot gp wypada po 70 z?ota wi?c zarobi? nie jest trudno, wida? nie dla wszystkich.

Na rooku dmg ju? zmniejszy?em, z za?o?enia wychodzili?my ?eby na pocz?tku ludziom na rooku sz?o ?atwiej no ale skoro nie chcecie nic na si??.

Ghoul alfa to akurat nie wada a zaleta wi?cej expa lepszy loot i swego rodzaju anty bot system. Poza tym ?eby ghoul alfa nas nie pokona? trzeba si? wykaza? niewielkim skillem, ale jak na kogo? kto wymaga podania liny do r?czki wida? ci go brak.

Skillroom'?w jest wystarczaj?co na razie nie jest w stanie ich server wykorzysta?. Na start dostajesz gp ?eby? nie mia? problemu przy poruszaniu si? miedzy miastami wi?c nie rozumiem o co chodzi z cen? statk?w, mo?e npc maja p?ywa? za darmo?

Aby hp mana ros?y szybciej polecam wykupi? promocje, do kt?rej nawet nie doszed?e? bo jest od 20 lvlu a Ty osi?gn??e? tylko 12.

Twoja ocena nie jest obiektywna tylko nie wiem z jakiego powodu.


Co do Rookgard ju? jest powi?kszony, wydawa? si? ma?y poniewa? na raz gra?o na nim 30 os?b.

Wyci?gamy wnioski z b??d?w i ci?gle chcemy si? rozwija? dlatego ju? wi?kszo?? rzeczy o kt?rych tu piszecie to historia.


Pozdrawiam i zapraszam.
 

Toco Tronic

Active User
Joined
Jul 31, 2010
Messages
105
Reaction score
3
Odp: ElementalOTS, low rate b?d? najlepszy!

Troszke malo osob gra. ;( Moze rozreklamowac otsa na innych forach i to ostro ?
 
Status
Not open for further replies.
Top