What's new

[ Elenomorgan ] Gallery

Status
Not open for further replies.

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [ Elenomorgan ] Gallery

Fajnie.
Troch? mi si? nie podoba, ?e zdj?cia s? robione in-game bo to nadaje takiego podrabianego klimatu, a mapperom to nie potrzebne. Dodatkowo staraj si? zapisywa? zdj?cia w formacie .PNG, a b?d? o wiele wyra?niejsze zdj?cia.
 

Drakin

User
Joined
Jun 3, 2010
Messages
27
Reaction score
0
Odp: [ Elenomorgan ] Gallery

W?a?nie PNG najlepsze wyj?cie bo brzydko to wygl?da a w grze nawet nawet .


Co do mapek s? nawet grywalne , i ?adnie wygl?daj? . Spodoba?o mi si? ostatni ss . Wypad? nawet nawet .
Czyli 8+/10
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: [ Elenomorgan ] Gallery

Ju? si? tu wypowiada?am, ale widz?c nowe screeny ponownie si? wypowiem. Screeny z ostatniego posta s? robione do?? szczeg??owo, chocia? przyznam, ?e lepsze ju? tu bywa?y. Podoba mi si? natura, o kt?r? dbasz, a zw?aszcza du?e drzewa (np. ostatni screen). Wodospad na screenie przedostatnim te? mog? zaliczy? do udanych, a wi?c mega plus.

Ponownie nie mam si? do czego przyczepi? - gratuluj?, co za tym idzie znowu 10/10.
 

Vvex

Banned
Joined
Jun 28, 2009
Messages
460
Reaction score
91
Odp: [ Elenomorgan ] Gallery

C?? twoje prace, s? ca?kiem niez?e.
Du?o detali wprowadzasz oraz szczeg???w. Najlepiej wychodzi ci twoja natura, dodajesz ciekawe elementy, np du?e drzewa, wodospady itd.
Jednak nie s? to jakie? pro elo, gdy? widzia?em inne lepsze ;)

A i zapisuj w formacie .png, jak to ju? powiedzia? fluos.

Ocena 8/10
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: [ Elenomorgan ] Gallery

?adnie, nie ma takiej oczojebnej natury, czego coraz wi?cej na pracach. Najbardziej mi si? podoba ta droga co j? wida? na 1 i 2 ss, oczywi?cie wida?, ?e wi?kszo?? to paleta RAW. Tylko gdzie s? do cholery kamyczki!? :D
 

elenomorgan

Advanced User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
225
Reaction score
13
Odp: [ Elenomorgan ] Gallery

@up
chyba masz racje, brakuje kamyczk?w, nast?pnym razem zwr?ce na to uwag?, dzi?kuje wszystkim za komentarze :)
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [ Elenomorgan ] Gallery

Ostatnia praca do?? ciekawa, ale rozmieszczenie drzewek totalne. Co prawda jest mn?stwo pomys??w, kt?re wykorzysta?e? do swojej pracy. Naucz si? miesza? bordery, zw?aszcza tej ciemnozielonej trawy, nieciekawie to wygl?da, wiesz.

Pozdrawiam.
 

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: [ Elenomorgan ] Gallery

Praca taka se , nawet du?o detali ciekawa architektura oraz pomys?owo?? , nie widz? tu ?adnych bug?w
 

elenomorgan

Advanced User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
225
Reaction score
13
Odp: [ Elenomorgan ] Gallery

Nast?pne kawa?ki moich prac b?d?ce cz??ci? Eleno ots

50gm11.jpg


vxlmjq.gif


8wi7hl.gif


Komentujcie :p
 

3niu

Active User
Joined
May 14, 2010
Messages
79
Reaction score
11
Odp: [ Elenomorgan ] Gallery

Nowa praca w miar? przejrzysta, ale jedno ale. Nie podoba mi si? kszta?t tych bagien, ju? mog? zasugerowa?, ?e by?y one robione autoborderem, co jest du?ym minusem dla pocz?tkuj?cego mappera. Zalecam Ci stosowa? Pallete RAW, jest przejrzysty i ?atwy w obs?udze, za pomoc? jego wygodniej b?dzie Ci si? tworzy?o mapy. Z?y rodzaj grzyb?w wybra?e? do swoich bagien. Poczytaj poradniki i ?wicz, ?wicz, bo trening czyni mistrza.
Jak by?y robione autoborderem, to ja jestem Jezus Chrystus.Nie wiesz jak to odr??ni?, to nie pisz.
@GS
Nie?le, ale na tym bagnie po lewej stronie za du?o border?w trawy.
 

Geza1927

Senior User
Joined
May 23, 2008
Messages
538
Reaction score
91
Odp: [ Elenomorgan ] Gallery

Bardzo ?adny pokaz mappingu naprawd?, bardzo ?adnie dobrane bordery.
10/10
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [ Elenomorgan ] Gallery

Prace nie s? robione autoborderem. Podobaj? mi kszta?t tej drogi. Mog?e? bardziej je urozmaici? dodaj?c r??ne dodatki, kt?re mog? upi?ksza? t? drog?. Nie podobaj? mi si? typowe wyspy z borderu trawy. Za du?o ich jest.
Og?lna ocena : 7/10
 

patolsinio

Banned
Joined
Jul 1, 2008
Messages
166
Reaction score
11
Odp: [ Elenomorgan ] Gallery

Fajnie ?adnie i ciekawie.
ale na 3 foto te drzewo co? nie ten tego xD..
 

Valey

Advanced User
Joined
Feb 6, 2009
Messages
310
Reaction score
18
Odp: [ Elenomorgan ] Gallery

Nie no wypas. Natura opanowana do perfekcji, ale przyda?o by si? wi?cej detali i urozmaice?, bo to co pokaza?e? to poprostu. Bordering taki sobie
6/10
// Pozdrawiam
 
Status
Not open for further replies.
Top