What's new

- ElfBot Elfbot aimtype, nowe czary ?

Status
Not open for further replies.

Exequter

User
Joined
Nov 11, 2008
Messages
42
Reaction score
0
Kr?tko i na temat. Znajdziemy w aimtype w jednym okienku Attack / Follow a w drugim (o to okienko mi chodzi) r??ne czary typu exori hur (hur strike). Chodzi mi mianowicie o to zeby doda? czary, jak wiadomo nie ma tam czar?w typu "exori gran con" (najnowsze z real tibi). Nie wiem jak sie za to zabrac, pr?bowa?em cos z c++, z c# nie pr?bowa?em skoro c++ nic nie zmienia. Mo?e jakis hex albo co? takiego, na podstawie poprzednich skillow stworzy? linijke jak?? nazwe i podpisa? czar ? Jakie? sugestie ? Dzieki
 

Toney

User
Joined
Feb 11, 2012
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Elfbot aimtype, nowe czary ?

nie lepiej najpro?ciej w ?wiecie zrobi? skrypt do shotkeys? Po co si? bawi? w jakie? podmienianie,dopisywanie :)
 

Hawkhere

Advanced User
Joined
Nov 5, 2013
Messages
284
Reaction score
20
Odp: Elfbot aimtype, nowe czary ?

Kr?tko i na temat. Znajdziemy w aimtype w jednym okienku Attack / Follow a w drugim (o to okienko mi chodzi) r??ne czary typu exori hur (hur strike). Chodzi mi mianowicie o to zeby doda? czary, jak wiadomo nie ma tam czar?w typu "exori gran con" (najnowsze z real tibi). Nie wiem jak sie za to zabrac, pr?bowa?em cos z c++, z c# nie pr?bowa?em skoro c++ nic nie zmienia. Mo?e jakis hex albo co? takiego, na podstawie poprzednich skillow stworzy? linijke jak?? nazwe i podpisa? czar ? Jakie? sugestie ? Dzieki

po 1 bez bibliotek elfa nic nie zrobisz
po 2 elf jest do 8.6 wiec sk?d czary z wy?szej tibii ?
po 3 tak jak wy?ej, pro?ciej zrobi? shoortkey
 

Exequter

User
Joined
Nov 11, 2008
Messages
42
Reaction score
0
Odp: Elfbot aimtype, nowe czary ?

Nie zrobie shortkeya na pierwsza bule, najpierw walnie to co w aimbocie a potem za pomoca jakiejs komendy po prostu wszyscy walna czar w tym samym momencie, nie sklei sie z melee attackiem i strace na poprzednim exori con albo san. Teraz na 8.6 otsach ludzie bawia sie w wprowadzanie exori gran con i exori gran ico.
 
Status
Not open for further replies.
Top