What's new

- ElfBot [Elfbot]O co chodzi? ELFBOT

Status
Not open for further replies.

Caayan

Advanced User
Joined
May 26, 2009
Messages
207
Reaction score
7
Prosze was o pomoc bo nie wiem o co chodzi gdy chcem odpalic elfa wyskakuje mi takie co? i nie wiem co mam zrobi? prosz? o pomoc za pomoc oczywi?cie ogromny + !!!!
POMOCY! POMOCY! POMOCY!
 

Majk

Senior User
Joined
May 7, 2008
Messages
843
Reaction score
217
Odp: [Elfbot]O co chodzi? ELFBOT

Z tego co tutaj zrozumia?em po prostu sko?czy?a Ci si? wersja Trial Elfbota, teraz trzeba kupi? licencj? na stronie g??wnej Elfa, pami?taj ?e wersja Trial trwa tylko 3 dni! Je?eli masz zakupiony oryginalny Key wystarczy klikn?? Yes i wprowadzi? keya.
 

Caayan

Advanced User
Joined
May 26, 2009
Messages
207
Reaction score
7
Odp: [Elfbot]O co chodzi? ELFBOT

Ale ja mam te keye i jak zrobie te keye to najpierw pisze "Key is valid and has been stoded" , jak nacisne ok to pisze "General extraction error Location ES1" i nie wiem co sie dzieje :( prawdopodobnie chodzi o armadillo jak biore zeby usuna? to wyskakuje mi error! niech mi kto? pomo?e prosze! zap?ace za pomoc!

HELP!!!!!!!!!!
 
Last edited:

Caayan

Advanced User
Joined
May 26, 2009
Messages
207
Reaction score
7
Odp: [Elfbot]O co chodzi? ELFBOT

Od?wierzam prosze pomocy! Zap?ace za pomoc!!!!!!!!!
 

Afgan

Advanced User
Joined
Oct 3, 2009
Messages
253
Reaction score
17
Odp: [Elfbot]O co chodzi? ELFBOT

Za bardzo nie wiem,o co ci chodzi. Z tego co widze to chcesz crackowa?. Pewnie masz nie aktualny klucz, zmieniles HF ? Usunoles stare wpisy?
 

Caayan

Advanced User
Joined
May 26, 2009
Messages
207
Reaction score
7
Odp: [Elfbot]O co chodzi? ELFBOT

w?a?nie chodzi o te wpisy jak chcem go usun?c to wyskakuje error (tylko 1 wpis sie pokazuje)
 

Afgan

Advanced User
Joined
Oct 3, 2009
Messages
253
Reaction score
17
Odp: [Elfbot]O co chodzi? ELFBOT

A czym usuwasz trial reset?
 

Caayan

Advanced User
Joined
May 26, 2009
Messages
207
Reaction score
7
Odp: [Elfbot]O co chodzi? ELFBOT

Tak, trial reset, m?wi?, ?e mam usun?c ale jak usuwam to error wyskakuje i nie wiem czemu pyta?em ludzi kt?rzy na allegro sprzedaj? elfa i te? nie wiedza :(
 
Status
Not open for further replies.
Top