What's new

ElfBot Pod tibi? 8.42

Status
Not open for further replies.

HadesQQ

New User
Joined
Aug 14, 2009
Messages
0
Reaction score
0
Witam.
Mam taki problem czyta?em du?o o o elfbocie za free, lecz niemog? go znale?? ka?dy kt?ry widz? to trojan :/
Takie pytanie czy wogule istnieje ElfBot Craked pod tibie 8.42 za feer??
Je?li znasz link bardzo prosz? napisz tu :D b?d? bardzo wdzi?czny dam reputa:up::up:
 

NOOBofTHEcitY

Active User
Joined
Jun 30, 2009
Messages
58
Reaction score
2
Odp: ElfBot Pod tibi? 8.42

Po co Ci elfbot pod 8.42 skoro na serverach 8.42 dzia?a tibia 8.41. Wi?c mo?esz ?ci?gn?? tibie 8.41 i elfbota pod 8.41 (?atwiej znale??, mam cracked). Pozatym chyba rozmowa o crackach na tym forum zabroniona. Pozdrawiam.
 
Last edited:

Erembir

New User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Odp: ElfBot Pod tibi? 8.42

HadesQQ,

Zapami?taj sobie, nie ma Cracka do Elf bota! Nawet jak jest to kto by ci poda? ?
mo?esz tylko ?ci?gn?? Elf bota na 3 dni tzw. Trial Version z oficjalnej strony .

Pe?na wersja jest p?atna za oko?o 50 zl :)

wymuszanie reputacji
 
Last edited by a moderator:

Kozaq

Advanced User
Joined
May 24, 2008
Messages
399
Reaction score
40
Odp: ElfBot Pod tibi? 8.42

Po 1. Nie elf za free tylko Elf bot crack.
Po 2. Jest zabronione rozmawianie jak i u?ywanie Crack Elfbot <Co do u?ywanie to sam u?ywam ;]>
@up
Jest crack mam i to po 8.40 i 8.41(2)...
Acha za wymuszanie reputacji warn.
Je?eli chcesz co? jeszcze napisz na gg. Acha jak co? to m?g? bym ci da? Elfa ;] - 11273206
 

NOOBofTHEcitY

Active User
Joined
Jun 30, 2009
Messages
58
Reaction score
2
Odp: ElfBot Pod tibi? 8.42

HadesQQ,
Zapami?taj sobie, nie ma Cracka do Elf bota! Nawet jak jest to kto by ci poda? ?
mo?esz tylko ?ci?gn?? Elf bota na 3 dni tzw. Trial Version z oficjalnej strony .
Pe?na wersja jest p?atna za oko?o 50 zl :)
je?li pomog?em daj reputa :)
Ot?? crack jest :), trudno znale??, trudno zaufa? te? nieznanym ?r?d?om. W razie pyta? czekam na priv.
 
Status
Not open for further replies.
Top