What's new

- ElfBot [Elfbot]Skrypty do Elfa

Status
Not open for further replies.

Rudy SzPn

User
Joined
Aug 7, 2009
Messages
21
Reaction score
2
Jako, ze dzial zostal zamkniety zmuszony jestem otwozyc nowy temat. Potrzebuje pomocy ze skryptami do Elf bota
Pierwszy skrypt: wlacza sie alarm kiedy mniej niz xxx sd
Drugi skrypt: wlacza sie alarm kiedy mniej niz xxx capa
Trzeci skrypt: NAJWAZNIEJSZY DLA MNIE!, otoz bot odtwarza alarm kiedy ktos mnie zacznie bic. Nie mam pojecie czemu ale po paru tygodniach expienia bocenia cos sie zepsulo i nie odtwarza alarmu "player attacking" w cave bocie.
Z gory dzieki!
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty do Elfa

Odp: Skrypty do Elfa

1.
PHP:
auto 2000 | listas 'AlarmSD' | countitemsvisible IDSD | if [$count < xx]{playsound playeronscreen.wav | wait 1000}
2.
PHP:
auto 2000 | listas 'AlarmCap | if [$cap < xx]{playsound playeronscreen.wav | wait 100}
3.
PHP:
auto 2000 | listas 'AlarmPK' | if [$attacker.isplayer == 1] {playsound playeronscreen.wav | wait 1000}
 

Rudy SzPn

User
Joined
Aug 7, 2009
Messages
21
Reaction score
2
Odp: Skrypty do Elfa

Odp: Skrypty do Elfa

Nie no kocham Cie czlowieku ;* Wiesz moze czy da sie zmienic dzwiek alarmu? (tych i tych w cb)

A tak jeszcze zeby nowego posta nie robic. Wszystko pieknie ale ten skrypt na sd to chyba nie dziala bo wpisuje w miejsce xxx liczbe 50 i alarm gra caly czas a mam 500+
 
Last edited:

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty do Elfa

Odp: Skrypty do Elfa

hmm co do tych sd to mo?e spr?buj
PHP:
auto 2000 | listas 'AlarmSD' | if [$itemcount.'tekst' < xx]{playsound playeronscreen.wav | wait 1000}
W tekst wpisz Sudden Death Rune albo runes nie wiem popr?buj z nazw? runy i tym co si? wy?wietla jak u?ywasz runy hotkeyem w kliencie.
 

Rudy SzPn

User
Joined
Aug 7, 2009
Messages
21
Reaction score
2
Odp: Skrypty do Elfa

Odp: Skrypty do Elfa

Ok wszystko dziala dzieki, temat do zamkniecia ;]
 
Status
Not open for further replies.
Top