What's new

- ElfBot ELfbot targetting

Status
Not open for further replies.

kosnita

User
Joined
Dec 6, 2009
Messages
32
Reaction score
0
Witam potrzebuje pomocy. Jak zrobic aby postac zaznaczala target ale nie zatrzmywala sie nic nie robila tylko biegala dalej po waypointach. Zaznacza kolejny target biegnie dalej. Bo kombinuje ale nie wychodzi mi cos :/
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: ELfbot targetting

Obawiam si? ?e takiej mo?liwo??i nie ma bo to jest nierealne? Zaznaczasz potworka, biegniesz dalej, zaznaczasz drugiego itd.. to by tak tw?j exp wygl?da??:D only zaznaczanie? :D
 

kosnita

User
Joined
Dec 6, 2009
Messages
32
Reaction score
0
Odp: ELfbot targetting

Nieee o to mi chodzi ze poprostu zaznacza potworka i biegnie dalej, a potworek leci za mna i go wale ;). To jest tak ze nie opyla mi sie stawac co chwile po potworka. Mam masowke caly czas wlaczona i lata po wpt. Ale fajnie byloby gdybym mogl zaznaczyc potworka nie zadne chasing czy tam stand tylko zeby po wpt dalej lecial ale potworki i tak zaznaczal.
 
Last edited:

Kikimora24

Advanced User
Joined
Mar 18, 2013
Messages
246
Reaction score
29
Odp: ELfbot targetting

Masz takie opcje jak lure i mozesz wybrac od ilu potworow ma zaznaczac. Wybierasz np 3 czy 5 i jak jest 5 to dopiero zaznacza i sie zatrzymuje - jesli chodzi o ta masowke. Albo po prostu ustawiasz w odpowiedni sposob waypointy lure i wtedy biega dalej z potworem do okreslonego miejsca i dopiero potem dalej.
 

posak5

Active User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
135
Reaction score
6
Odp: ELfbot targetting

W count ustawiasz sobie np. +3 i dopiero przy 3 mobach + b?dzie atakowa?.

Mo?esz te? ustawi? skrypt kt?ry przy mniej ni? 3 mobach wy??czy targetting a od 4 w g?r? w??czy.

Code:
auto 1000 if [$monstersaround.4 >= 3] settargeting off } } | if [$monstersaround.4 >= 4] settargeting on }
 
Status
Not open for further replies.
Top