What's new

Email onet

Status
Not open for further replies.

Sarakara79

New User
Joined
Jul 11, 2011
Messages
5
Reaction score
0
Witam mam problem. Ot?? mam 35 lvl Palek Draka Shar (mo?ecie zobaczy? sobie na tibia.com).Do rzeczy. Zapomnia?em has?a i ia?em e-mail na onet'cie z czym zwi?zane by?o konto z palkiem. Na ten email nie wchodzi?em bodaj?e 8 miesiecy. I teraz jest problem bo usuneli mi ten email. I nasuwa si? pytanie. Czy moge odzyska? jako? te konto lub zrobi? email o tej samej nazwie co stary, i czy dostane wiadomo?? o swoim ha?le.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Email onet

Nie nie nie nie ;d nie mogli Ci usun?c :) ja na o2 nie wchodze czasami kilka miesi?cy i nadal mam konto. Co? musia?e? pomylic.
 

Sarakara79

New User
Joined
Jul 11, 2011
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Email onet

Sprawdz? to

---------- Tre?? dodana o 12:19 ----------

Sprawdz? to

---------- Tre?? dodana o 12:23 ----------

o2 a onet to co innego moje konto by?o zawieszone przez 30 dni po 6 miesi?cach i potem usuneli wszysciutko nic nie by?o. Poczytaj sobie o tym http://pomoc.onet.pl/46,4238,faq_serwis.html
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Email onet

no wiem ?e co innego;d dlatego lepiej za?o?y? sobie na o2 i miec spok?j;d nie wiem czemu i za co Ci usun?li, poczyta?bym ale nie chce mi si? xd zreszt? to tylko 35 lvl ;d zr?b nowego :)
 

Sarakara79

New User
Joined
Jul 11, 2011
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Email onet

Sprawdz? to

---------- Tre?? dodana o 12:19 ----------

Sprawdz? to

---------- Tre?? dodana o 12:23 ----------

o2 a onet to co innego moje konto by?o zawieszone przez 30 dni po 6 miesi?cach i potem usuneli wszysciutko nic nie by?o. Poczytaj sobie o tym

dodam te? ?e wpisywa?em dobry login i has?o po wpisaniu wy?wietla?o nieistniej?cy email wpisywa?em dok?adnie

---------- Tre?? dodana o 12:25 ----------

Wiem ale jak nie wiesz to mo?e kto inny bedzie wiedzia?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Email onet

Ogolnie to trzeba bylo na jakims sensownym serwisie zalozyc maila zeby go nie skasowali, a nie na jakims gownie typu onet czy inne odwa...
Poza tym, no kurwa. Ciezko pomyslec?
a nazwa konta (adres e-mail) zwolniona do ponownego wykorzystania.

Mozesz zalozyc nowego maila z ta sama nazwa.
W tibii nikt ci nie sprawdzi czy to to samo konto z ta nazwa czy nowe konto. Po prostu dalej masz swoje konto z tibii podpiete do tego maila i tyle.
Zalozysz nowego maila, takiego samego jak ten usuniety i po problemie.
Ja tu widze tylko problem jesli ktos zalozyl maila takiego jak twoj usuniety, wtedy mozesz nie miec rozwiazania.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Email onet

wg Cb o2 to g?wno?;d racja lepiej za?o?y? jak ten wy?ej na onet, lub na wp czy interia i dostawa? 1k spamu miesi?cznie :p. Dziwne jest to ?e mu usuneli konto... Ale nie wiem po co si? tyle m?czy? nad 35 lvl, to dzien mo?e dwa roboty;d

down

zamiast nabija? posty wystarczy edytowa? sw?j :p pier.. to Ty .
 
Last edited:

Sarakara79

New User
Joined
Jul 11, 2011
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Email onet

Ogolnie to trzeba bylo na jakims sensownym serwisie zalozyc maila zeby go nie skasowali, a nie na jakims gownie typu onet czy inne odwa...
Poza tym, no kurwa. Ciezko pomyslec?


Mozesz zalozyc nowego maila z ta sama nazwa.
W tibii nikt ci nie sprawdzi czy to to samo konto z ta nazwa czy nowe konto. Po prostu dalej masz swoje konto z tibii podpiete do tego maila i tyle.
Zalozysz nowego maila, takiego samego jak ten usuniety i po problemie.
Ja tu widze tylko problem jesli ktos zalozyl maila takiego jak twoj usuniety, wtedy mozesz nie miec rozwiazania.
I na tak? odpowied? oczekiwa?em wi?c co do tego co powiedzia?e? to nikt nie za?o?y? tego usuni?tego emaila, dzi?ki za tak? odpowied? nast?pnym razem za?o?? na innej poczcie. Serdecznie dzi?kuj?. A co do konta to je odzyska?em. Serdecznie Dzi?kuje

---------- Tre?? dodana o 13:32 ----------

Ogolnie to trzeba bylo na jakims sensownym serwisie zalozyc maila zeby go nie skasowali, a nie na jakims gownie typu onet czy inne odwa...
Poza tym, no kurwa. Ciezko pomyslec?


Mozesz zalozyc nowego maila z ta sama nazwa.
W tibii nikt ci nie sprawdzi czy to to samo konto z ta nazwa czy nowe konto. Po prostu dalej masz swoje konto z tibii podpiete do tego maila i tyle.
Zalozysz nowego maila, takiego samego jak ten usuniety i po problemie.
Ja tu widze tylko problem jesli ktos zalozyl maila takiego jak twoj usuniety, wtedy mozesz nie miec rozwiazania.
I na tak? odpowied? oczekiwa?em wi?c co do tego co powiedzia?e? to nikt nie za?o?y? tego usuni?tego emaila, dzi?ki za tak? odpowied? nast?pnym razem za?o?? na innej poczcie. Serdecznie dzi?kuj?. A co do konta to je odzyska?em. Serdecznie Dzi?kuje :D . Temat Do zamkni?cia
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Email onet

wg Cb o2 to g?wno?;d racja lepiej za?o?y? jak ten wy?ej na onet, lub na wp czy interia i dostawa? 1k spamu miesi?cznie :p. Dziwne jest to ?e mu usuneli konto... Ale nie wiem po co si? tyle m?czy? nad 35 lvl, to dzien mo?e dwa roboty;d

Tak. O2 to gowno. To, ze ci sie podoba i masz mniej spamu to jest jedno z kryteriow do oceniania... O2 to takie samo gowno jak interia, onet, wp, gazeta czy cala reszta polskiego shitu.
Polskie serwisy oferujace takie uslugi to po prostu jebany smietnik. Dlatego zadnego z wymienionych serwisow przez ciebie nawet nie tykam palcem. Jedynie na o2 mam konto, ktorego i tak nie uzywam od kilku ladnych lat. Wiec skoncz mi tu pierdolic.
 
Joined
Feb 1, 2013
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Email onet

nie wiem

---------- Tre?? dodana o 14:21 ----------

do usuniecia temat (przenosze kosz)
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: Email onet

Zacznijmy od tego, ?e ka?dy polski serwis poczty elektronicznej to g?wno.
TORMAIL ONLY
 
Status
Not open for further replies.
Top