What's new

Erig.net-To juz koniec

Status
Not open for further replies.

GoD DixoN

Advanced User
Joined
Sep 4, 2008
Messages
495
Reaction score
30
Age
32
Witam! To nie jest kolejny news typu kopiuj>wklej>zatwierz nowy watek i zbieraj reputy. Pisze go od siebie.

Dzisiaj jest 28.03.2009

Strona internetowa erig.net przestaje dzialac.

I've made the hard decision to close erig.net. The recent server problems were a catalyst, but the decision is something I've been thinking about for a while. It's been a fun 4 years for erig.net, but I feel I haven't been putting in the effort the site deserves.

Also, erig.net filled a niche 4 years ago, but it's no longer a niche, and now other fansites can improve and extend on some of the features and ideas of my site. Some fansites have already started this process.

TibiaWiki is unaffected by erig.net's closure and will continue to operate.

I'd like to thank all of the people that gave positive comments about my site over the years. They're much appreciated.

Erig

Taka mozna przeczytac informacje na tej stronie.


Teraz postaram sie przetlumaczyc tekst. Oczywiscie nie bede uzywal translatora,wiec wszystkie bledy prosze kierowac na priv.

Twardo zdecydowalem,ze pora zamknac erig.net. W ostatnich czasach bylo wiele problemow z serverem.To byla moja czteroletnia zabawa ze strona. Ale czuje,ze moje wysilki nie poszly na marne.

Erig.net juz nie bedzie ale za to inne strony FanSite Tibia bedzie mozna ulepszyc moimi rozwiazaniami ze strony. Niektore z nich juz zaczely ten proces.


TibiaWiki zostaje zostawiona w spokoju,nadal bedzie funkcjonowac. Jedynie strona erig.net zostaje zamknieta.

Chcialbym podziekowac wszystkim ludziom,ktorzy zostawili pozytywne komentarze dotyczace strony.Sa one bardzo cenione. Dziekuje


Szkoda,ze tej strony juz nie bedzie. Co kilka dni ja odwiedzalem,byla na prawde swietna. Teraz mozna czekac na podobna ;]



Down: Nie widzialem tego tematu. Strony hunted.pl tez nie odwiedzam.
 
Last edited:

DRE

Senior User
Joined
Oct 5, 2008
Messages
610
Reaction score
44
Age
29
Odp: Erig.net-To juz koniec

Szkoda, zawsze przydawa?y mi si? te statystyki... Ale c??, ka?da strona kiedy? przestaje dzia?a?.
DiXoN fajnie, ?e napisa?e? ;)

Pozdrawiam,
DRE
 

Semaq

User
Joined
Nov 30, 2008
Messages
43
Reaction score
2
Odp: Erig.net-To juz koniec

Szkoda, Szkoda codziennie na ni? wchodzi?em by zobaczy? kto na moim ?wiecie wbi? nawi?cej expa i kto pad?, lub ile expa mi spadnie, ile potwor?w mam do zabicia... Bardzo du?o os?b j? odwiedza?o, jest to jedna jak nie najlepsza z stron o tibi...
 

Kirelek

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
243
Reaction score
13
Odp: Erig.net-To juz koniec

Jak jeszcze gralem w tibie, to codziennie ja odwiedzalem, aby zobaczyc ile expa wbilem w dzien a takze w miesiac;]
 

Przemek1215

Advanced User
Joined
Jan 22, 2009
Messages
224
Reaction score
8
Odp: Erig.net-To juz koniec

Szkoda troch? mi tej strony, by?a bardzo pomocna no ale c?? sta?o si?.
 

Pryncypalek

Active User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
147
Reaction score
2
Odp: Erig.net-To juz koniec

ooo nieee !! :(( czemu nie ma strony ?
spoko by?a ;)
szkoda ze nie ma jej
 

Migo Sato

Active User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
59
Reaction score
2
Age
29
Odp: Erig.net-To juz koniec

@UP
Nie wiadomo s?dz? ?e z powodu problem?w technicznych.
@TOPIC
Wed?ug mnie s? 2 opcje :
1.Zamkn?li to i wszyscy ,kt?rzy organizowali loterie b?d? musieli j? odwo?a?, bo nie s?dz? ,?e losowanie odb?dzie si? za pomoc? kostki ^^.
2. Za kilka dni ?wi?to psikus?w. , wi?c mo?e to by? tylko joke xD.
 

vAcFiLd

Active User
Joined
Nov 7, 2008
Messages
73
Reaction score
2
Age
27
Odp: Erig.net-To juz koniec

Szkoda ?e nie b?dzie tej strony. :down: Cz?sto jej nie odwiedza?em ale czasem patrzy?em jakie by?y bossy :D
 

Monex09

User
Joined
Mar 31, 2009
Messages
23
Reaction score
0
Odp: Erig.net-To juz koniec

Ogromna szkoda patrzy?em na ni? bardzo cz?sto szczeg?lnie na ataki boss?w m?wi si? trudno
 

Vasudanin

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
490
Reaction score
46
Odp: Erig.net-To juz koniec

Nie przejmuj? si? tym - i tak tej strony nie odwiedza?em, nigdy dla mnie nic tam ciekawego nie by?o. Ale dla innych na pewno szkoda - c??, m?wi si? trudna. By? mo?e b?dzie inna strona, podobna do Erig'a ;)
 

gromon123

New User
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Erig.net-To juz koniec

szkoda bardzo mi tej stronki xD.Wchodzilem na nia codziennie :D.;(
 
Status
Not open for further replies.
Top