What's new

-Inne Eternal Kingdoms - Legenda kt?ra wiecznie trwa!

Status
Not open for further replies.

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29

I trailer Eternal Kingdoms - Agreon
(*Prosimy ogl?da? fullscreen, w jako?ci 720p, manualnie ustawionej. Automat s?abo dzia?a.)

[video=youtube;UrK2RMvjqOM]https://www.youtube.com/watch?v=UrK2RMvjqOM[/video]



Linki do screen?w z gry:

01-12-13 Nieprzyjazne jaszczury
27-11-13 ?wi?tynia Sechmet
24-03-13 Luzne Screeny 6
05-03-13 Hallefang & Krypta

20-02-13 WorkPlace
13-01-13 Pan G?ry
26-11-12 Nekropolia
30-05-12 Lu?ne Screeny 5
28-03-12 Lu?ne Screeny 4
09-02-12 Lu?ne Screeny 3
22-01-12 Lu?ne Screeny 2
20-01-12 Lu?ne Screeny 1
06-12-11 Banici
02-10-11 Kr?lestwo elf?w Weedmine







Linki do zapowiedzi:
Zapowiedz I (tutaj)
Genesis Kliknij tutaj

zapowiedz1edit.jpg


Linki:
Strona g??wna projektu:

Forum projektu:

Rekrutacja:

Chcieliby?my rozpocz?? tak?e rekrutacj? na stanowisko pisarza, skryptera lua i cpp. Ch?tnym osobom zostanie zlecona praca testowa. Prosimy o zg?aszanie si? os?b ch?tnych przez pw b?d? na naszym forum.
Wz?r podania:
Imi? lub nick:
Wiek:
Na jak? pozycj? chcesz startowa?:
Do?wiadczenie:
Dlaczego nasz projekt:
Co? o sobie:
Ile czasu mo?esz po?wieci? projektowi:






Pozdrawiamy,
Ekipa Eternal Kingdoms!
 

DavisX

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
399
Reaction score
21
Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Za tym czeka?em. W ko?cu dobra nowina ;]
Mam nadziej?, ?e nie upadnie tak jak na pocz?tku.

Tak btw, to albo mi nie czyta, albo obraz zapowiedzi jest zapikselowany.
 

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Pierwsze co sie cisnie na twarz to "kurwa nareszcie!!!"
Co tu po opowiadaniu jaka mapa piekna i cala reszta, to sami wiecie.
Mam tylko nadzieje ze tym razem wystartujecie i wreszcie sobie zagram na Eka :D
Powodzenia!
 

PadaSnieg

Active User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
129
Reaction score
2
Age
16
Japierdole -,- Zn?w? Ostatnio trzeba by?o czeka? p??roku na start OTS'a. Pozniej ruszy? ots w dzien startu ale o innej godzine bo oczywiscie problemy i chodzi? godzine i nagle off i res char?w i znow start za tydzien i zn?w jakie? b??dy by?o z 20 start?w i res?w.. Potem po m?czarniach uda?o si? wystartowac i OTS sta? 2-3 dni i koniec.. S?uch zagin?? o serwerze... Je?eli jeste?cie prawdzywym EK to macie mape.. macie zapowiedzi gotowe i nie bedziemy czeka? p??roku tylko z 2 tygodnie max.. nawet szybciej przy reklamie dobrej
http://tibia.net.pl/zapowiedzi/133740-eternal-kingdoms-zapowiedz-v.html
http://tibia.net.pl/zapowiedzi/108499-zapowiedz-eternal-kingdoms.html
I macie tam wiecej zapowiedzi..
MACIE SILNIK MACIE WSZYSTKO Z STAREGO EK TO MOZECIE WCZESNIEJ START ZROBIC NIZ ROK CZY POL ROKU

Notka moderatorska:
Sklejone
 
Last edited by a moderator:

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: [Zapowied? I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Odp: [Zapowied? I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Japierdole -,- Zn?w? Ostatnio trzeba by?o czeka? p??roku na start OTS'a. Pozniej ruszy? ots w dzien startu ale o innej godzine bo oczywiscie problemy i chodzi? godzine i nagle off i res char?w i znow start za tydzien i zn?w jakie? b??dy by?o z 20 start?w i res?w.. Potem po m?czarniach uda?o si? wystartowac i OTS sta? 2-3 dni i koniec.. S?uch zagin?? o serwerze... Je?eli jeste?cie prawdzywym EK to macie mape.. macie zapowiedzi gotowe i nie bedziemy czeka? p??roku tylko z 2 tygodnie max.. nawet szybciej przy reklamie dobrej

Nie wszystko si? robi w jeden dzie?, pracujemy nad serwerem w wolnych chwilach. A na chwil? obecn? nie jest nas du?o. W zapowiedzi napisali?my co jeszcze trzeba zrobi?, je?li to uko?czymy na pewno was o tym powiadomimy :)

http://tibia.net.pl/zapowiedzi/133740-eternal-kingdoms-zapowiedz-v.html
http://tibia.net.pl/zapowiedzi/108499-zapowiedz-eternal-kingdoms.html
I macie tam wiecej zapowiedzi..
MACIE SILNIK MACIE WSZYSTKO Z STAREGO EK TO MOZECIE WCZESNIEJ START ZROBIC NIZ ROK CZY POL ROKU

Sama mapa to nie wszystko.

Za tym czeka?em. W ko?cu dobra nowina ;]
Mam nadziej?, ?e nie upadnie tak jak na pocz?tku.
Tak btw, to albo mi nie czyta, albo obraz zapowiedzi jest zapikselowany.

Zapowied? jest zapisana w formacie *.jpg aby przyspieszy? jej ?adowanie na komputerach z wolniejszym ??czem.
 

PadaSnieg

Active User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
129
Reaction score
2
Age
16
Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Chc? ?eby nie by?o czekania miesi?cami a server postoi par? godzin.. I skoro macie silnik i map? to mo?e czas czekania z p?? roku zmniejszy si? o wiele wiecej
 

Abcq

Active User
Joined
Jun 21, 2009
Messages
114
Reaction score
13
Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Mog? Ci zapewni? ze b?dzie to kr?tszy czas ni? p?? roku.
Jednak?e ?adnej daty nie chcemy podawa? bo to jest zgub? wielu projekt?w tzn. spieszenie si?, robienie czego? na dany termin, a nie tak ?eby by?o ca?kowicie sko?czone i sprawne. ;)
 

zenMen

User
Joined
Aug 9, 2008
Messages
47
Reaction score
2
Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Powodzenia ch?opaki! Trzymam kciuki, temu projektowi nale?y si? przeci??enie serwer?w ilo?ci? graczy! Czekam z wielk? nie cierpliwo?ci?!
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Skupcie si? na skryptach i systemach, bo w?a?nie przez to start EK okaza? si? failem. Widzia?em ca?? map? i powiem wam ?e jest do?? ciekawa, ale jest pe?no b??d?w. Czasem jest zej?cie na d?? i pojawiasz si? w "pr??ni", tudzie? nie dzia?aj? schody etc.

Pami?tam jak do mojego OTS-a 2h odbugowywa?em jedn? miejsc?wk?, bo a? si? roi?o od niedzia?aj?cych schod?w (brak pod?o?a) czy tzw. "?lepych zej??". (to by?a miejsc?wka z EK xd). Takich miejsc na mapie jest na prawd? w chuj.

No i nie zapomnijcie o tym, ?e mapa powinna by? w pewnym sensie "logicznie pouk?adana". Chodzi o to, ?eby popatrze? na to z perspektywy gracza i poskleja? kawa?ki mapy w taki spos?b, aby nie szuka? hunt place'?w po 2h i nie m?czy? si? po drodze z setkami noob mob?w. Rozwi?zaniem mog? by? nowe wyspy dost?pne od quest?w, nowe miasta, wgl nowy kontynent.

Musicie roz?o?y? pomi?dzy sob? obowi?zki, posegregowa? zadania i po kolei sprawdza? i poprawia? wcze?niejsze b??dy, a dopiero jak ju? wszystko b?dzie fixed, to powinni?cie pracowa? nad dodatkami. (co nie oznacza, ?e nie mo?ecie sobie ju? powoli planowa? niedalekiej przysz?o?ci...)

Ka?dy pierdolony skrypt, NPC i system wymaga przetestowania ze strony gracza/y, wi?c mo?na zrobi? co? na wz?r Closed Beta Tests, do kt?rych dosta? by si? mog?y tylko osoby wyj?tkowo zainteresowane projektem i przede wszystkim osoby, kt?re nad serwerem pracuj?. Uczcie si? na b??dach.

Troch? robi? z siebie m?drca, bo wygl?da to tak jakbym was poucza?, ale ja wam tylko przypominam o podstawach. Ka?dy przy takim nawale obowi?zk?w mo?e sobie o tym zapomnie? i odej?? my?lami w odleg?? przysz?o??, a przy starcie zaatakuje was przesz?o??. :)

O! Bardzo dobrze, ?e nie narzucacie graczom znajomo?ci ca?ej tej zajebanej fabu?y, bo to tylko odci?ga, uwierzcie mi. Jakie? kilka procent graczy wczytuje si? dok?adnie fabu??, a reszta tylko ?miga na expowiskach i wykonuje podstawowe misje.

Mam jeszcze garstk? pyta?, ale zadam je ju? w inny spos?b. Np. przez GG, bo z ch?ci? pom?g?bym wam w jakikolwiek spos?b przy tym projekcie. Dla w?asnej przyjemno?ci :D

PS Nie wkurwiajcie tymi ci?g?ymi graficznymi zapowiedziami. Nast?pnym razem jak ju? ogarniecie podstawy to dodajcie jaki? filmik podzielony na 2 party. :)
 

Abcq

Active User
Joined
Jun 21, 2009
Messages
114
Reaction score
13
Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Skupcie si? na skryptach i systemach, bo w?a?nie przez to start EK okaza? si? failem. Widzia?em ca?? map? i powiem wam ?e jest do?? ciekawa, ale jest pe?no b??d?w. Czasem jest zej?cie na d?? i pojawiasz si? w "pr??ni", tudzie? nie dzia?aj? schody etc.
Wszystko co spotkamy, samemu na mapie to odrazu staramy si? poprawia? na bierz?co ale wiadomo jakie? beta testy i tak b?d? musia?y by?.
No i nie zapomnijcie o tym, ?e mapa powinna by? w pewnym sensie "logicznie pouk?adana". Chodzi o to, ?eby popatrze? na to z perspektywy gracza i poskleja? kawa?ki mapy w taki spos?b, aby nie szuka? hunt place'?w po 2h i nie m?czy? si? po drodze z setkami noob mob?w.
Exp place'y staramy si? uk?ada? stopniowo, czyli od miast startowych pocz?tkowo potwory dla 8-15lvl, potem 15-25 itd. ?adne rozwi?zania typu teleporty na expowiska wiadomo nie wchodz? w gre, ale staramy si? robi? te? miejsca dla ludzi z wy?szym lvlem, ?eby nie mieli daleko do jaki? mocniejszych potwor?w.
Uczcie si? na b??dach.
Uczymy si? non stop, a wcze?niejszy nie wypa? EK, da? nam ogromn? wiedz? jak nie robi? i co w przysz?o?ci poprawi?.
Mam jeszcze garstk? pyta?, ale zadam je ju? w inny spos?b. Np. przez GG, bo z ch?ci? pom?g?bym wam w jakikolwiek spos?b przy tym projekcie. Dla w?asnej przyjemno?ci
Lada dzie? otworzymy forum i tam b?dziemy utrzymywa? sta?y kontakt z lud?mi zainteresowanymi projektem :)
Dzi?ki wielkie za konstruktywny post, oby wi?cej takich.
 

Veliox

User
Joined
Apr 1, 2011
Messages
47
Reaction score
2
Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Z tego co widz?, to ots bardzo ?adnie si? zapowiada, ale czy co? ju? wiadomo o exp stage? :D I wgl jaka to jest wersja Tibii? :>
 

Kernaut

Advanced User
Joined
Aug 17, 2011
Messages
179
Reaction score
4
Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

A? trudno uwierzy?, ?e doczeka?em si? startu tego wspania?ego servera o_O Mam nadziej?, ?e wszystko p?jdzie zgodnie z waszym planem i ?e OTS wystartuje jak powinien. Ja osobi?cie nie jestem do ko?ca pewny czy wbij? ze wzgl?du na brak czasu, ale innym POLECAM

Pozdrawiam!
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Z tego co widz?, to ots bardzo ?adnie si? zapowiada, ale czy co? ju? wiadomo o exp stage? :D I wgl jaka to jest wersja Tibii? :>

Exp jest sta?y, x3. Bazow? wersj? Tibii jest 8.42, jednak w naszym kliencie znajd? si? w?asne grafiki oraz te z nowej tibii.
 

Szusi

Advanced User
Joined
Jul 20, 2010
Messages
196
Reaction score
17
Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Miejmy nadziej?, ?e co? z tego w ko?cu wyjdzie.. Czekam z niecierpliwo?ci?.
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Jeste?cie legend?, legend? z przesz?o?ci?, za kt?r? gnaj? hordy niezaspokojonych graczy. Odziedziczyli?cie sched? po poprzednikach, a przy okazji ogromny balast - ci??ar poprzednich pora?ek. Batis, wiem, ?e Ty potrafisz, ale czy reszta Twojej ekipy podziela entuzjazm i czuje si? w obowi?zku, aby wywi?za? si? z powierzonego im zadania? To od zawsze by? zmora ka?dego projektu. Sk?ad, kt?ry jest nietrwa?y, nie daje gwarancji powodzenia. Cholera, chc? ujrze? map?, chc? ujrze? projekt, kt?ry zostanie dopieszczony i doprowadzony do perfekcji. Do tego kroi si? jaka? fabu?a... tak naprawd? tylko ona mnie interesuje. Mierzi mnie podej?cie graczy, kt?rzy z g?ry zak?adaj?, ?e EK jest skazane na pora?k?, jakoby sami tam byli, pracowali i znali sytuacj?. Dajcie si? ch?opakom rozwin??. Nic nie tracicie, mo?ecie jedynie zyska? wspania?y serwer, kt?ry, by? mo?e, zmusi imbecyli z real mapami do wycofania si?, a pozwoli wybi? prawdziwym projektom.
Niechaj Wasze miecze pozostan? ostre!
czy co? w ten dese?
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Zobaczymy co z tego b?dzie.
System atakowania to chyba jedyny minus EK ,mam nadzieje ,?e Administracja w tej edycji co? z tym zrobi ;p
 

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Ehhh... Mo?ecie zyska? setki graczy, albo straci? setki przepracowanych godzin. No mo?e nie setki. ?ycz? powodzenia i mi?ej pracy. ;)
 

Bezzye

User
Joined
Jun 8, 2010
Messages
25
Reaction score
7
Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

M?ynek najlepszy by? : D, ka?d? ?yw? istot? na combo.
Mam nadziej?, ?e mapa b?dzie z modyfikowana, bo wiele ludzi ma t? map? z pierwszej edycji ;). System skilli podoba? mi si? i tego nie usuwajcie, bo to jeden z atut?w ek.
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Zapraszamy dzi? na otwarcie forum!


Eternal Kingdoms
 

serwisps2

Active User
Joined
Dec 31, 2009
Messages
90
Reaction score
2
Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Odp: [Zapowiedz I] Eternal Kingdoms - Powr?t!

Czekamy czekamy! Z niecierpliwo?ci?.
 
Status
Not open for further replies.
Top