What's new

Eternal Wars - moja gra programistyczna

Status
Not open for further replies.

karkucik

Active User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
146
Reaction score
9
Age
32
Codename: Eternal Wars
Eternal Wars to gra programistyczna w pocz?tkowym stadium rozwoju. Gra polega na walce pomi?dzy sob? dw?ch skrypt?w LUA napisanych przez 2 graczy.
Jest utrzymana w klimacie tibijskim, gracze s? reprezentowani przez postacie z Tibii, mog? u?ywa? czar?w i musz? walczy? wedle zasad z tej gry (no, mo?e nie tak ?ci?le ;)).
Wszystko rozgrywane jest na mapie 20x20 z przeszkodami (aktualnie 2 kamienie). Skrypt musi umie? samodzielnie porusza? si? po mapie, dosta? si? do przeciwnika i zabi? go zanim on zrobi to pierwszy.
Jak wspomina?em, obecnie jest to jedna z pierwszych "grywalnych" wersji, mo?emy porusza? si? i u?ywa? dw?ch zakl??: exura i exori flam. To ca?kowicie wystarczy aby rozegra? mecz. W przysz?o?ci planuje doda? potiony, runy, oczywi?cie wi?cej czar?w, bardziej rozbudowane mapy i wiele innych. Je?li czas pozwoli :D
Przyk?adowa walka:
Download:
Skan:
Przyk?adowe skrypty:
Player 1:
Player 2:
 

Kenpachi71

Active User
Joined
Feb 22, 2011
Messages
115
Reaction score
0
Odp: Eternal Wars - moja gra programistyczna

fajne ale czy to nie jest jak war tibi ? tylko tu 2 osoby .. na warach sa tez domki drzewa jako przeszkody itp :p
 

karkucik

Active User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
146
Reaction score
9
Age
32
Odp: Eternal Wars - moja gra programistyczna

fajne ale czy to nie jest jak war tibi ? tylko tu 2 osoby .. na warach sa tez domki drzewa jako przeszkody itp :p
Czytanie ze zrozumieniem - w po?cie jest wyra?nie napisane co to jest :)
 
Status
Not open for further replies.
Top