What's new

-Tibia 8.54 Ethana.net RPG RL MAP! 8.54-8.57 Low Rates! Map of Eloth! Wtorek 20.00

Status
Not open for further replies.

Czokus

User
Joined
Sep 21, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Ethana.net RPG RL MAP! 8.54-8.57 Low Rates! Map of Eloth! Wtorek 20.00

Popieram kolege Up.^

Ten restart nic Ci nie da.Trzeba by?o s?ucha? tych paru m?drych os?b wypowiadaj?cych si? na forum Ethany. Jedna dobra i p?atna reklama mog?a rozwi?za? problem.

Mo?e wbij? 3,4 trade teamy i troch? random?w ale po paru dniach zn?w zostaniesz bez graczy.
Co wtedy...kolejny reset.? Mia?o by? tak fajnie.
Najlepszy RPG itece.
Wysz?o jak na ca?ej reszcie a szkoda...
 
Joined
Dec 27, 2010
Messages
22
Reaction score
1
Odp: Ethana.net RPG RL MAP! 8.54-8.57 Low Rates! Map of Eloth! Wtorek 20.00

Restart chcieli sami gracze ! I nie wbij? same trade teamy, a do startu jeszcze 5 dni. My?l?, ?e wbije 250+ typa.
WBIJAJCIE WSZYSCY !
 

EthanaOts

Active User
Joined
Dec 11, 2010
Messages
78
Reaction score
2
Odp: Ethana.net RPG RL MAP! 8.54-8.57 Low Rates! Map of Eloth! Wtorek 20.00

Jak chcecie miec fajny OT,jesli lecicie w chuja?
Robilem 5h trailer otsa,gosc napisal ze fajny i nic mi za to nie da?. A mialem dostac 1.5k pkt :)

Napisa?em Ci, co mi si? nie podoba, oraz co bym chcia? ?eby? zmieni?, lecz ju? si? nie odzywa?e?. A Twojego filmiku nigdzie nie u?y?em.

Nieca?e 150 postaci z czego prawie polowa to alfabet lub jakies chary zrobione zeby wygladalo na to ze ludzie beda grac. Co z tego ze mapa dobra. Moze lepszej nie ma ale to nie wszystko. Serv byl dobry dano temu, to jest dokladnie to samo co eloth i tyrania nic nie jest zmienione dlatego ludzie nie beda juz tu grac. Tyle edycji juz bylo tyrani wbijalo po 1000 osob az server padal potem gralo po 600 i po tygodniu czy 2 servera nie bylo? Tu jest to samo tylko mniej graczy :/ Jak nie bedzie 1000 ludzi to nie polecam nawet wbijac z teamem nikomu, bo serv nie postoi nawet 2 tygodni. Inaczej jak nie ma gdzie grac to mozna zagrac tydzien sie pobic i isc na cos co ruszy bo ten padnie jak zwykle.
Czesc pa elo i nie pisac mi tu ze glupoty mowie bo mam to gdzies.

Jeszcze nie robili?my reklamy, m?w za siebie. Serwer startuje dopiero w pi?tek. Co do restartu to robimy go ze wzgl?du na graczy, nie nas, bo wielu o to prosi?o. Serwer upad? z braku reklamy, nic nie poradze, ?e konkurencyjne Serwery s? banowane na otservlist. Tym razem jestem pewien, ?e b?dzie lepiej. A je?li wolisz gra? na jakim? xyz OTS gdzie w ka?dej chwili kto? mo?e pu?ci? pinga i po zabawie to Twoja sprawa. Ludzie polubili Ethan?, bo nie mieli?my lag?w czy te? crashy, a mapa jest ?wietna.
 

Breader

Active User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
88
Reaction score
0
Odp: Ethana.net RPG RL MAP! 8.54-8.57 Low Rates! Map of Eloth! Wtorek 20.00

Wszystkie skrypty potwor?w by?y przepisywane.
Rozwaliles mnie piszac te bzdety. Nakrecasz tak to wszystko, ze plakac ze smiechu sie chce. Albo jestes Tyran, albo jestes jego bratem, bo niezle sie w niego wcielasz.

(...) Start > Tydzie? grania > Reset char?w > Start > Tydzie? grania > Reset char?w > Start > Tydzie? grania > Reset char?w > ...

Zdecydowanie nie polecam. I nie gadaj, ze ktos pinguje, tylko pingujesz ty, zeby przeniesc graczy na swoj denny i ciagle taki sam ots. Czasami zmieniasz tylko nazwe.
 

EthanaOts

Active User
Joined
Dec 11, 2010
Messages
78
Reaction score
2
Odp: Ethana.net RPG RL MAP! 8.54-8.57 Low Rates! Map of Eloth! Wtorek 20.00

Rozwaliles mnie piszac te bzdety. Nakrecasz tak to wszystko, ze plakac ze smiechu sie chce. Albo jestes Tyran, albo jestes jego bratem, bo niezle sie w niego wcielasz.
(...) Start > Tydzie? grania > Reset char?w > Start > Tydzie? grania > Reset char?w > Start > Tydzie? grania > Reset char?w > ...
Zdecydowanie nie polecam. I nie gadaj, ze ktos pinguje, tylko pingujesz ty, zeby przeniesc graczy na swoj denny i ciagle taki sam ots. Czasami zmieniasz tylko nazwe.

Nie wiem czy wiesz, ale z Tyranem jeste?my bardzo na pie?ku :]
A to co ile s? restarty zale?y g??wnie od graczy, na pro?b? graczy startujemy ponownie.
 

Tarenia

Active User
Joined
Dec 26, 2010
Messages
68
Reaction score
0
Odp: Ethana.net RPG RL MAP! 8.54-8.57 Low Rates! Map of Eloth! Wtorek 20.00

Zalosne jest to - robilem filmik w sony vegasie 5 godzin,administrator Ethany mowi ze fajny i poszed?.
Punktow nie dostalem ...
Albo dzieciak,albo idiota..
i on chce miec graczy.
 

EthanaOts

Active User
Joined
Dec 11, 2010
Messages
78
Reaction score
2
Odp: Ethana.net RPG RL MAP! 8.54-8.57 Low Rates! Map of Eloth! Wtorek 20.00

To mo?e zacytuj rozmow? w kt?rej powiedzia?em Ci, co chcia?em aby? zmieni?. Nie odezwa?e? si? ju? wi?cej, tak?e wi?cej nie powiniene? wymaga?.
 

Tarenia

Active User
Joined
Dec 26, 2010
Messages
68
Reaction score
0
Odp: Ethana.net RPG RL MAP! 8.54-8.57 Low Rates! Map of Eloth! Wtorek 20.00

To mo?e zacytuj rozmow? w kt?rej powiedzia?em Ci, co chcia?em aby? zmieni?. Nie odezwa?e? si? ju? wi?cej, tak?e wi?cej nie powiniene? wymaga?.
nie odzywalem sie?
hah
zrobilem nawet osobne GG zeby napisac,bo myslalem ze zaczales mnie ignorowac - 0 odzewu.
a to gg na stronie jest dla picu bo nawet jak jestes dostepny to lecisz w chuja i nie odpisujesz.
 

Wymaginowany

New User
Joined
Nov 15, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Ethana.net RPG RL MAP! 8.54-8.57 Low Rates! Map of Eloth! Wtorek 20.00

Ethana to podr?bka Tyrani wszystko zosta?o skradzione i napewno Ethana znowu upadnie po paru dniach ale po d?ugim czasie Ekipa Tyrani si? zmotywowa?a i postanowi?a ruszyc od pocz?tku.
TYRANIA.net - Legenda powraca! Start w Czwartek Godzina:20:00 Zak?ada? Postacie!/Nagrody do Wygrania! G??wn? nagroda jest Dysk Zewn?trzny WD 2,5” 500 GB !
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Ethana.net RPG RL MAP! 8.54-8.57 Low Rates! Map of Eloth! Wtorek 20.00

Zapowiada si? ca?kiem ciekawie, lecz jako? nie przypada mi do gustu mapa, ju? mam do?? real map.
 

EthanaOts

Active User
Joined
Dec 11, 2010
Messages
78
Reaction score
2
Odp: Ethana.net RPG RL MAP! 8.54-8.57 Low Rates! Map of Eloth! Wtorek 20.00

Ethana to podr?bka Tyrani wszystko zosta?o skradzione i napewno Ethana znowu upadnie po paru dniach ale po d?ugim czasie Ekipa Tyrani si? zmotywowa?a i postanowi?a ruszyc od pocz?tku.
TYRANIA.net - Legenda powraca! Start w Czwartek Godzina:20:00 Zak?ada? Postacie!/Nagrody do Wygrania! G??wn? nagroda jest Dysk Zewn?trzny WD 2,5” 500 GB !

Podr?bka Tyrani? A co konkretnie to podrabia? Co? zosta?o skradzione? Sorry ale Tyran - Grzesiek nie przy?o?y? r?ki do tej mapy. Ekipa Tyranii? 1 Osoba kt?ra robi to tylko dla tego, ?e nie ma ju? kasy, do tego kt?ra jest w wojsku (muuultum czasu) i ju? widz? ten dysk zewn?trzny... Tyran zawsze, gdy pyta?em go o nagrody rzeczowe m?wi?, da si? to niby dla mojego kolegi.
 

Tarenia

Active User
Joined
Dec 26, 2010
Messages
68
Reaction score
0
Odp: Ethana.net RPG RL MAP! 8.54-8.57 Low Rates! Map of Eloth! Wtorek 20.00

ps. zrobilibyscie chociaz softy do smsa
 

EthanaOts

Active User
Joined
Dec 11, 2010
Messages
78
Reaction score
2
Odp: Ethana.net RPG RL MAP! 8.54-8.57 Low Rates! Map of Eloth! Wtorek 20.00

Ca?y urok w tym, ?e ich tam nie ma.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Ethana.net RPG RL MAP! 8.54-8.57 Low Rates! Map of Eloth! Wtorek 20.00

Na pewno nie wbij? na otsa, moim zdaniem to b?dzie kolejny real map zrobiony tylko i wy??cznie dla pieni?dzy.
Nie widz? w nim nic innego ni? w tych dla kasy zrobionych na g?ra miesi?c z drogim sms-shopem.
Po prostu nic szczeg?lnego, niestety nie zagoszcz? na serwerze.
 

Suruwa

Active User
Joined
May 1, 2008
Messages
105
Reaction score
2
Odp: Ethana.net RPG RL MAP! 8.54-8.57 Low Rates! Map of Eloth! Wtorek 20.00

Burdel syf maskra o boshe co to jest O DZIZAS!!!!!!! ktora to juz real mapa 15487216587441? Pozdrawiam nie liczcie na prawdziwych graczy....:)
 

Burn Down

Active User
Joined
May 5, 2010
Messages
68
Reaction score
27
Age
31
Odp: Ethana.net RPG RL MAP! 8.54-8.57 Low Rates! Map of Eloth! Wtorek 20.00

Mapa,skrypty na otsie s? calkiem zajebiste ale co z tego jak admin to cwel /;
 

EthanaOts

Active User
Joined
Dec 11, 2010
Messages
78
Reaction score
2
Odp: Ethana.net RPG RL MAP! 8.54-8.57 Low Rates! Map of Eloth! Wtorek 20.00

Dobra dobra, Serwer jakby by? dla kasy, to Sms Shop by?by 2x wi?kszy.
Surawa trollu, nie wnosisz nic nowego do tematu, powtarzasz sie tylko po kilku osobach kt?re tworz? serwery evo ;]
 

Suruwa

Active User
Joined
May 1, 2008
Messages
105
Reaction score
2
Odp: Ethana.net RPG RL MAP! 8.54-8.57 Low Rates! Map of Eloth! Wtorek 20.00

Jestem zwyklym graczem nie tworze zadnego serwera wiec powiedzmy ze jestem krytykiem:) z ots nic nie wyniknie:) ale to jest tylko moja skromna opinia
 

Tarenia

Active User
Joined
Dec 26, 2010
Messages
68
Reaction score
0
Odp: Ethana.net RPG RL MAP! 8.54-8.57 Low Rates! Map of Eloth! Wtorek 20.00

wdech i wydech,a teraz powiedz nam co chciales napisac? bo niestety nic nie zrozumielismy.
 
Status
Not open for further replies.
Top