What's new

-Tibia 8.42 Euforia OTS 24/7

Status
Not open for further replies.

Aureos

Active User
Joined
Feb 9, 2009
Messages
64
Reaction score
4
--> Euforia OTS <--
1.jpg
Dokladnie tysiac lat temu, wyspe, na kt?rej stoisz pokrywaly mokradla pelne dzikich bestii, z okrywajacej wszystko w zasiegu oka gestej mgly wyr?znial sie tylko spiczasty szczyt zbrojnej wierzy, bylo to laboratorium genialnego Alchemika o wdziecznym przydomku Bazir. Nasz alchemik trudnil sie magicznymi krysztalami, znany z kunsztu zamykania zyciodajnych iskier w kamieniu, stworzyl on piec niesamowitych krysztal?w by zaimponowac swej wybrance - pieknej jasnowlosej Euforii. Jednak, gdy alchemik Bazir podarowal pieknej Euforii krysztalowy naszyjnik, ta brzydzac sie starego alchemika cisnela nim o ziemie. W jednej chwili zatrzasl sie swiat, ziemia rozstapila sie i pochlonela piekna Euforie razem z naszyjnikiem, a zrozpaczony Bazir powr?cil do swojej wierzy gdzie wypil straszliwa trucizne. Ta jednak nie zabila go, lecz przemienila w straszliwego demonicznego potwora, Bazir przysiag sobie, iz do konca swych dni bedzie strzegl miejsca, gdzie znikly jego krysztaly, gdzie znikla jego ukochana Euforia. Magiczna moc naszyjnika zamienila mokradla w archipelag tajemniczych wysp pelnych najr?zniejszych potwor?w. Tysiac lat p?zniej, na te ziemie przybyl swym okretem kr?l Ruffus Wszechmocny i gdy uslyszal legende owej ziemi od swego kasztelana Aureosa, zachwycil sie pogrzebanym skarbem i wyslal bohater?w wszystkich ras na jego poszukiwanie. "Ten, kto odnajdzie skryte w krainie Euforii krysztaly posiadzie najwieksza moc i bogactwo, zas smialkowie, kt?rzy odnajda Bazira i uwolnia kr?lestwo Euforii od jego mrocznej aury zyskaja wieczna chwale.
"Ten, kto odnajdzie skryte w krainie Euforii krysztaly posiadzie najwieksza moc i bogactwo, zas smialkowie, kt?rzy odnajda Bazira i uwolnia kr?lestwo Euforii od jego mrocznej aury zyskaja wieczna chwale."
Tutaj niebawiem pojawia sie wskaz?wki i opowiesci kt?re pomoga smialkom odnalezsc ukryty skarb...


Acc Maker: euforiaots.pl
IP SERWERA: xots.pl
port:7474
klient: 8.42
ip changer:

- exp x 5, skill x 10, mlev x 5, loot x2
- niezawodny serwer dedykowany 24h/7d 100 Mbit
- darmowy PACC
- brak lag?w
- wielka, grywalna, dobrze wykonana mapa
- ogromna ilo?? expowisk
- cz?ste updaty
- 2 miasta
- PVP
- zbalansowane profesje
- nowe skrypty
- dziesi?tki quest?w [m.in. Anni, POI, DHQ, INQ]
- klient 8.42, w?asny ip changer
- pomocny team [GM Ruffus, GM Aureos]
- NIE b?dzie exp za sms
mapa.jpg

ss1.jpg

ss2.jpg

ss3.jpg

ss4.jpg

ss5.jpg

Zapraszam do gry :)
 

kowalskikk

Active User
Joined
Jan 8, 2009
Messages
59
Reaction score
0
Odp: Euforia OTS 24/7

Moim Zdaniem nie zbyt ciekawy ots a pod 2 gdzie? przypominam mi si? ta mapka tylko nie mog? przypomnie?.:down::confused:
 

masterin

User
Joined
Mar 14, 2009
Messages
16
Reaction score
4
Odp: Euforia OTS 24/7

Uuu, jak City 17 wypuszcza Otsa to jest zawsze niesamowity (przynajmniej na pocz?tku), wszed?em ?eby pogra? 15 minut, gram od 3 godzin :D Euforia rulezz!

@up to ?e widzia?e? gdzie? podobn? mapk? ?wiadczy ?e to kiepski ots? noobek

Ja osobi?cie polecam! to jest jeden z tych ots?w z ?atwym startem i rosn?cym poziomem trudno?ci w miar? grania. :up:
 

kaban131

New User
Joined
May 13, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Euforia OTS 24/7

Od kilku dni gram i jestem zadowolony,:up: mi?a atmosfera PACC ZA FREE :up:(na reszcie):up: poza tym nie ma VM kt?rzy wysy?aj? bany albo do wi?zienia za nic...:curse:
 

Mole

New User
Joined
May 11, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Euforia OTS 24/7

Dzisiaj sta?o si? co? strasznego i zaczyna mnie to irytowa?. Expi?em na dragach i nagle wylogowa?o mnie. Za chwile loguje si? i.... "cofka". My?l? ok wybaczam bo b??dy poprawiaj? itd. Expie dalej na dlach i zn?w to samo i w na to samo miejsce mnie cofn??o... ju? mi si? lampka za?wieci?a... Gram dalej... i zn?w to samo w to samo miejsce. To miejsce by?o straszne 5 dragow na raz, dobrze ?e nie ma tam dl w pobli?u.

Po tym wszystkim wr?ci?em do expienia dalej. Pozna?em dw?ch ch?opak?w i doradzili mi exp na hero pod miastem. SUPER SPRAWA loot niesamowity i kasa jak z?oto. Dzie? wydawa? si? boski. Co lepsze znalaz?em ko?o npc kt?ry sprzedaje 'manasy' ponad 23cc i kilka bp healpotion?w i mana potionow. WYPAS!!!!


Kolejnym krokiem by?o kupienie domku. dopiero dzisiaj uda?o mi si? nazbiera? i zosta?o mi tylko 4cc. mia?em dwie kusze pi?kne od 35 i 60, Dragon Slayera, crown set ca?y, 100 asasin star?w warte bardzo du?o, nawet nic nie warte 100eg z ???wi i muszle, kt?re by?y tylko wspomnieniem pocz?tk?w expienia. pi?kny dom kt?ry stroi?em godzin?. I nagle expi?c na hero, po ustrojeniu domku, poszed?em na quest z vamp shieldem. Jest tam Ci??ko bardzo nawet na 75lvl-u..... i co si? sta?o wylogowa?o mnie i zonk.... loguje... nie moge.... loguje.... nic.... mysle cholercia.... dobrze ze mam aola.... odrobi?.... ZALOGOWANY.... aaaaaaa w pe?nym respie na vamp shield.... zabi?em wszystko... uffff... wracam do domku patrze pusty :( :down: ;(;(;(;(

Wszystko rozumiem ?e poprawki itd.... i nawet nie jestem z?y ale szkoda mi tych kusz bo ju? zdoby? ich nie mog? i tego ?e tylko po?wi?ci?em na strojenie. Rzeczy pallicho... ju? odrobi?em i zarobi?em. Ale to jak zobaczy?em ?e jest pusty.... bezcenne i d?ugo b?d? mia? w pami?ci..

id?c do dp min??em domek gracza kt?ry mia? super rzeczy.... zdziwi si? jak zaloguje i zobaczy pustk?... mam tylko nadzieje ?e nie wystawia? swojego eq na pokaz.


ko?cz?c prosz? o mo?liwo?? skontaktowania si? za mn? bo chcia?bym te kusze odzyska? reszt? jako? przeboleje. godzina grania i odrobione.
 
Last edited:

Aureos

Active User
Joined
Feb 9, 2009
Messages
64
Reaction score
4
Odp: Euforia OTS 24/7

nawet nie jestem z?y ale szkoda mi tych kusz bo ju? zdoby? ich nie mog?

odzyska?e? swoje kusze :) ju? nie b?dzie ?adnych crashy, wyeliminowali?my buga

Zapraszam do gry
 

Mole

New User
Joined
May 11, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Euforia OTS 24/7

Super. dzi?ki wielkie. Coraz lepiej to wygl?da i ju? pierwsze pk by?o ;p :D zapraszamy na euforie.
 

k1ngus1a15

Active User
Joined
Apr 29, 2009
Messages
126
Reaction score
8
Odp: Euforia OTS 24/7

Stat24[1] Plik kt?ry ?aduje wraz z stronk? zawiera WIRUSA Generic Prosz o usuniecie tego pliku gwarantuje, ?e strona bedzie dzia?a? w 100% a co do OTS w?a?nie wbijam :p
 

Aureos

Active User
Joined
Feb 9, 2009
Messages
64
Reaction score
4
Odp: Euforia OTS 24/7

o_O? Nic nie ma, o czym ty m?wisz?

solo dhq, a potem dsl quest - tyle ?e od wczoraj jest 10x trudniejszy niz wtedy gdy ja go robilem :D
dhq1.jpg

escapea.jpg

sad335.jpg
 

Senemi

Active User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
53
Reaction score
0
Odp: Euforia OTS 24/7

OTS off?
Szkoda chcialem sprawdzic jak sie gra ;]
 

luk72

New User
Joined
Nov 22, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Euforia OTS 24/7

Up ots jak najbardziej online, musisz tylko ?ci?gn?? ip changera podanego przez Aureosa, bo inaczej nie da rady si? logn??;p

A to jaki? screen z gry ;p

micz.png
 

Demonik15

Advanced User
Joined
Nov 14, 2008
Messages
322
Reaction score
16
Odp: Euforia OTS 24/7

Ots nawet nawet, posiada troch? bug?w mapy w podziemiach.

Ocena 4/10
 

Mole

New User
Joined
May 11, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Euforia OTS 24/7

najgorsz? rzecz? jaka si? pojawi?a to utrudnienia dla palk?w kt?rych nawet nie ma na rl tibia. gdyby kto? chcia? gra? tu palkiem odradzam. kto? oszala? i tak zmniejszy? hity, powi?kszy koszty asasin?w do 1k za sztuke, czary za tys manny, i crystal arow [bonus za sms] jest g?wno wart. Niech si? kto? popuka w g?owe zanim jeszcze co? wymysli
 

Mole

New User
Joined
May 11, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Euforia OTS 24/7

Hehehehehheheh sta?o si? co? wyj?tkowego mia?em 160+ lvl i pad?em. Prze teleportowa?o mnie do temple ale z 1lvl ;p zonk.
 

Aureos

Active User
Joined
Feb 9, 2009
Messages
64
Reaction score
4
Odp: Euforia OTS 24/7

najgorsz? rzecz? jaka si? pojawi?a to utrudnienia dla palk?w kt?rych nawet nie ma na rl tibia. gdyby kto? chcia? gra? tu palkiem odradzam. kto? oszala? i tak zmniejszy? hity, powi?kszy koszty asasin?w do 1k za sztuke, czary za tys manny, i crystal arow [bonus za sms] jest g?wno wart. Niech si? kto? popuka w g?owe zanim jeszcze co? wymysli

- ass jest drogi, poniewa? ma to by? bro? luksusowa a nie taka, ?e ka?dy ni? expi
- hity s? normalne
- mas san zabiera 1k many bo pallowie maj? bug z mlvl

a crystal arrow jest o wiele wiele za mocny - niestety nie mam na to wp?ywu - i dlatego w?a?nie os?abi?em palladyna [jak kto? ma kase to wali po 2k z c arrow]
:down:
 

Mole

New User
Joined
May 11, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Euforia OTS 24/7

Aur zr?b ?eby c arrow atakowa? normalnie a nie po 700 bo to jest bonus.
 

kozik1

User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Euforia OTS 24/7

Gram na tym otsie i ju? mam 107 lvl i mam nick Kozik :D
 

htB

Active User
Joined
Jun 11, 2009
Messages
87
Reaction score
7
Odp: Euforia OTS 24/7

Wszed?em i pozostan?!
Mimo, ?e wr?ci?em na rl, to nie ma innej opcji jak tutaj gra?!
Mi?y ots, ludzi oraz wiele expowisk, co do mapy - wielka i przyznam ci??ka do ogarni?cia ;d.
Pozostan? zrobi? lvl ;).
Po edicie dodam ssy postaci.
Pozdrawiam!
 

kozik1

User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Euforia OTS 24/7

A jaki masz nick lvl mogli by?my p?j?? na inq jak bedzie t?um :up:
 
Status
Not open for further replies.
Top