What's new

Evo OTS

Status
Not open for further replies.

WIOLKA15

User
Joined
May 28, 2009
Messages
41
Reaction score
1
Odp: xcv

Odp: xcv

fAJNIE fAJNIE Stestuje I Napewno Zrobie Edit Ots ;D Szkoda ze 8.1 wyszly z mody kiedys wrzuce nowa modyfukacje tego silniczka z mapka ;)
 

Demczuk

New User
Joined
Feb 28, 2010
Messages
8
Reaction score
0
Odp: xcv

Odp: xcv

W edytorze nie trzeba nic ju? zmienia?, wystarczy wrzuci? Tibia.dat i Tibia.pic. NPC nie b?d? si? usuwa? po edytowaniu mapy.
mo?esz dok?adniej bo nie wiem :(
 

bb0707

New User
Joined
Mar 6, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: xcv

Odp: xcv

Ej mi nie dziala config.lau Czy cos takiego :p
pomozcie GG 1884226
 

Harris1

Active User
Joined
Oct 14, 2009
Messages
55
Reaction score
1
Odp: xcv

Odp: xcv

Witam. Mam taki problem gdyz kiedy to pobiere... odrazu wykrywa mi i automatycznie usuwa plik exe. Wiem ze ten wirus jest niegorzny, lecz co mam zrobic zeby mi go nie usuwalo. A i wylaczalem anty-virusa ale wraz mi usuwa.:p
 

Harris1

Active User
Joined
Oct 14, 2009
Messages
55
Reaction score
1
Odp: xcv

Odp: xcv

Umiecie czyta? ??? Ten wirus jest niegro?ny... Wiem ?e wam pewnie wykrywa i ju? PANIKA :eek:ps: . Ale nie ma co si? rzuca? bo to jest czyste. A i silnik dzia?a poprostu kolega wy?ej odpali? nie umie.
 

Paktofonik

New User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: xcv

Odp: xcv

Wyro szczerze!. Ots w porz?dku nawet lepiej extra si? gra?o =) z czego cholernie wielki + ode mnie =).Ale plik jest za bardzo zasyfiony po 5 dniach grania komputer szlak trafi? =/.Ca?y BIOS-HD mi strzeli? =/ (Dla tych co nie wiedz? co to BIOS-HD - To jest wasz twardy dysk a konkretniej wszystkie po?yteczne i te mniej programy kt?re si? tam znajduj? co? jak program files =)). Mia?em takie szcz??cie, ?e komputer mia?em na gwarancji i wymienili mi twardy dysk co zaj??o im 28dni =/. Wi?c sorry ale z mojej strony nie polecam =/ ze wzgl?du na to, ?e po tygodniu mo?esz straci? komputer =/. Ale bardzo przyjemnie si? gra?o przez ten nie ca?y tydzie? =).
 

Toaadam

Active User
Joined
Feb 28, 2009
Messages
91
Reaction score
5
Odp: xcv

Odp: xcv

Mapka jest ?adna dark shaman tower itd... Wiele razy j? ?ci?ga?em by sobie si? pobawi? przerobi? itd... 9/10, poniewa? za bardzo ?ciany mi si? nie podobaj? ale przerobi? nie problem raw pallet? ;D Super Polecam osobi?cie.

A i jak wykrywa wam avast trojana to w to nie wierzcie. To lipny bezp?atny antywirus!
 

Liptonik

Active User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
143
Reaction score
3
Odp: xcv

Odp: xcv

Witam!
Witam Pomo?e mi kto?? Jak to odpali? bo wpisa?em ju? w configu swoje ip i wg pozmienialem tak jak chce tylko teraz jak to odpali? zeby mozna bylo grac plz help :).
W folderze, gdzie rozpakowa?e? silnik masz ikonk? takiej ?winki: Evo Aries, wystarczy, ?e j? odpalisz.
Ponownie Prosz? o pomoc a mianowicie kiedy robie clean server si? zacina i nic nie mo?na nic robi? trzeba restart robi?.Szczerze prosze o pomoc.Z g?ry dzieki :)
Cz?sto tak si? zdarza, gdy posiadasz s?aby sprz?t lub internet. Radz? poczeka?, mo?e to trwa? nawet ponad minut? ^^
Witam. Mam taki problem gdyz kiedy to pobiere... odrazu wykrywa mi i automatycznie usuwa plik exe. Wiem ze ten wirus jest niegorzny, lecz co mam zrobic zeby mi go nie usuwalo. A i wylaczalem anty-virusa ale wraz mi usuwa.:p
Je?li chcesz zacz?? hostowa? silnik z mapk? evo, zmie? tego przekl?tego avasta na co? lepszego. Tak jak kolega pisa? potwierdzam, ?e jest to darmowy oraz jeden z najgorszych anty wirus?w.
Na pewno ten wirus nie szkodliwy ??
Na pewno ten wirus jest nieszkodliwy, tylko avast go wykrywa nieub?aganie.
ema,
E z kad wziasc tibie pod 8.10 ??
Pytanie troch? wysz?o spoza tematu. Polecam , gdzie znajdziesz ka?dy ca?kowiecie bezpieczny klient oraz nasz? kochan? stronk? www.tibia.net.pllol
Teraz co? od siebie:

1. Radz? zamieni? npc Soya, na normaln?. W tym silniku u Soyi mo?esz kupi? soft boots za 10k, a amazon helmet za 100gp. Jest jeszcze bardzo d?uga lista absurdalnych cen za dobre rzeczy.
2. Npc Bank ma r?wnie? buga, kt?ry polega na nieko?cz?cym nabijaniu sobie po 100cc.
3. Super Mr mo?e zrobi? ka?da profesja magiczna, kt?ra posiada minimalnie 400 many. Warto usun?? t? linijk? z spells.xml, gdy? jest ona bardzo mocna ;].

Znalaz?em jeszcze kilkana?cie b??d?w, jednak?e mniej wp?ywaj?cych na gr?. Je?li chodzi o pomys? i mapk? jestem na du?y +.
 

dawido08

New User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: xcv

Odp: xcv

Przed chwil? pobra?em ten plik i okaza?o si? ?e nie ma ju? evo.exe Czy kto? mo?e mi powiedzie? czy mam pobra? osobno czy co? zrobi? ??
 

Zull xD

Active User
Joined
Jan 15, 2009
Messages
113
Reaction score
10
Odp: xcv

Odp: xcv

Ots spoko godny podziwu... Autor niezle sie napracowa? nad zrobieniem tego ots... ale to bylo tego warte daje ci 10/10
 

Liptonik

Active User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
143
Reaction score
3
Odp: xcv

Odp: xcv

Przed chwil? pobra?em ten plik i okaza?o si? ?e nie ma ju? evo.exe Czy kto? mo?e mi powiedzie? czy mam pobra? osobno czy co? zrobi? ??
Zmie? antywirusa! Ile razy mo?na pisa? to samo ^.-
Ten silnik ma zbyt du?o bug?w, polecam edit przez Malego Wizaka.
 

Jakubek15

User
Joined
Feb 3, 2010
Messages
47
Reaction score
0
Odp: xcv

Odp: xcv

Spoko ots troch? ciekawych qest?w exp rate dla mnie w sam raz wi?c ??i?gam a wirus Win32 niegro?ny.
 

pawlons

New User
Joined
May 15, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: [8.1][XML] Evolutions zobacz!

Odp: [8.1][XML] Evolutions zobacz!

Hahahahaha niegro?ny?? ale ikt wcisn??e? tam jest trojan durniu!!!!:curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse:
 

gum

Active User
Joined
May 30, 2009
Messages
77
Reaction score
1
Age
32
Odp: xcv

Odp: xcv

Fajna mapa w sumie jeszcze nie sciagno?em ale jak juz sciagne i zobacze czy dziala to dam edita
 

korii23

New User
Joined
Apr 27, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: xcv

Odp: xcv

Witam Serdecznie! mog?bys wyro dac liste ID itemow do robienia bo normalne Id's z innych otsow nie dzialaja, chodzi mi glownie o bronie sety kasa i itemki addonowe
 
Status
Not open for further replies.
Top