What's new

-Tibia 8.60 [EVO][Veneris.pl] - [Nowy Lepszy, nowa Administracja!]

Status
Not open for further replies.

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Start Strony 11 maj(niedziela) godz. 15:00!

Start OTS 14 maj(?roda) godz. 18:00!

Witaj graczu!

Po po bardzo d?ugiej przerwie serwer Veneris.pl powraca na scen? OTS! Pierwsz? najwa?niejsz? zmian? jest zmiana administracji, kt?ra jest znana dzi?ki serwerowi Revana.pl. Je?li owa administracja jest Ci znana, to wiesz, ?e u nas dostaniesz najwy?szej jako?ci serwer, na kt?rym lagi oraz crashe nie maj? miejsca. Dodatkowo nasza administracja gwarantuje wysok? liczb? graczy oraz mas? event?w, dzi?ki kt?rym mo?na zdoby? nawet i realn? kas?!
Z now? administracj?, powinny przyj?? nowo?ci, kt?rych niegdy nie by?o na Venerisie, a wi?c przygotowali?my owe nowo?ci:

Cast System - Dzi?ki temu systemowi, mo?ecie ogl?da? innych graczy w czasie rzeczywistym lub udost?pnia? im swoj? gr?, system najbardziej przydatny jest podczas wojen gildii, event?w oraz quest?w.

Raportowanie b??d?w - Wprowadzony zosta? nowy system raportowania b??d?w, dzi?ki kt?remu administracja otrzymuje natychmiastowo informacje o zg?oszonym b??dzie. Gracze, kt?rzy zg?aszaj? b??dy, automatycznie otrzymuj? w nagrod? punkty premium!

System Polece? - Ka?dy gracz posiada sw?j link polece?, kt?ry mo?e udost?pnia? na forach, serwerach, opisach gg itp. Dzi?ki osob?, kt?re za?o?? posta? przez Tw?j link oraz wbij? 100 lvl, otrzymujesz automatycznie darmowe punkty premium do sms shopu!

Open Battle System - Stworzyli?my doskona?y OB System. ?adnych d?wigni, wszystko mo?na konfigurowa? komendami. Jest r?wnie? mo?liwo?? wyboru limitu graczy na arenie!

Zapraszamy do zapoznania si? z podstawowymi informacjami na temat serwera:

Exp Stages
1-50 : 250x
51-100 : 150x
101-150 : 100x
151-200 : 50x
201-250 : 20x
251-300 : 10x
301-325 : 5x
326-350 : 3x
351+ : 2x

Skills: 35x
Magic: 25x
Loot: 3.5x
Spawn: 60sec

Pozosta?e informacje na temat serwera, znajdziecie w zak?adce !

 

Qermo

Advanced User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
227
Reaction score
34
Odp: [EVO][Veneris.pl] - [Nowy Lepszy, nowa Administracja!]

Kiedy? Veneris to by?a bajka. Zajebisty serwer tyle czasu na nim si? sp?dzi?o. No po prostu fajna przygoda=D.
Je?eli Obecny Veneris bedzie taki sam jak przedtem masz 1gracza wi?cej :D.
Exp za ludzi b?dzie czy zosta?o to wycofane? Bo wed?ug mnie to w?a?nie by? najwi?kszy atut tego serwera.
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: [EVO][Veneris.pl] - [Nowy Lepszy, nowa Administracja!]

Wszystko jest dos?ownie jak dawniej, plus nasze dodatki typu cast system, kt?rego nigdy nie by?o, nowy report system. Do startu zajmuje si? te? od?wie?eniem i rozbudow? temple/dp/tp room/quest room. Expowiska s? p?ki co te co by?y, jednak my?l? nad szybkim wprowadzeniem nowych ok. 20 i w tym 5 z nowymi potworami.
 

Qermo

Advanced User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
227
Reaction score
34
Odp: [EVO][Veneris.pl] - [Nowy Lepszy, nowa Administracja!]

No to mog? gor?co poleci? tego serwa.
Jeszcze jedno wydaje mi si? ,?e obecna mapa jest fajna. Temple nie du?e nie ma?e proporcjonalne po prostu. Ale to tylko moje zdanie.
Oczywi?cie expowiska doda? powi?kszy? zawsze mo?na.
Ja bym za du?o przy mie?cie temple/depo nie kombinowa?.
No ale skoro uwa?asz ,?e co? trzeba zmieni? luzno.
Co by nie gada? musz? ziomk?w z WOTA zabra?:D
 

jusiju

User
Joined
Apr 27, 2014
Messages
44
Reaction score
1
Odp: [EVO][Veneris.pl] - [Nowy Lepszy, nowa Administracja!]

Ile pkt dostane za polecenie gracza gdy wbije 100? Jesli zrobi? chara mc z linku polegaj?cego to tez dostan? pkt?

Wys?ane z mojego GT-S6310 przy u?yciu Tapatalka
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: [EVO][Veneris.pl] - [Nowy Lepszy, nowa Administracja!]

No to mog? gor?co poleci? tego serwa.
Jeszcze jedno wydaje mi si? ,?e obecna mapa jest fajna. Temple nie du?e nie ma?e proporcjonalne po prostu. Ale to tylko moje zdanie.
Oczywi?cie expowiska doda? powi?kszy? zawsze mo?na.
Ja bym za du?o przy mie?cie temple/depo nie kombinowa?.
No ale skoro uwa?asz ,?e co? trzeba zmieni? luzno.
Co by nie gada? musz? ziomk?w z WOTA zabra?:D

Zmieniony na pewno b?dzie wygl?d temple oraz kszta?t, powodem jest to, ?e z moj? moc? reklamy mo?e wej?? masa graczy i b?dzie zbyt ciasno. Co do dp to sam wygl?d, a nad tp room i quest room jeszcze my?l?.

Ile pkt dostane za polecenie gracza gdy wbije 100? Jesli zrobi? chara mc z linku polegaj?cego to tez dostan? pkt?

Wys?ane z mojego GT-S6310 przy u?yciu Tapatalka

Za polecenie gracza, kt?ry wbije 100lvl otrzymujesz 10pkt. Jednak na mc ich nie dostaniesz.

Dodatkowo informujemy, ?e jak mamy w zwyczaju, rozdajemy darmowe kody promocyjne na naszym fanpage, wystarczy tylko po starcie strony za?o?y? posta? i wys?a? nam prywatn? wiadomo?? na fb z nickiem.
 

jusiju

User
Joined
Apr 27, 2014
Messages
44
Reaction score
1
Odp: [EVO][Veneris.pl] - [Nowy Lepszy, nowa Administracja!]

Fajnie ze ots startuje, tylko szkoda ze w moje urodziny, najwy?ej sie wbije nast?pnego dnia. :)
Ps. Wtorek to chyba 13 nie 14?

Wys?ane z mojego GT-S6310 przy u?yciu Tapatalka
 

Axenix

Active User
Joined
May 21, 2012
Messages
94
Reaction score
3
Odp: [EVO][Veneris.pl] - [Nowy Lepszy, nowa Administracja!]

prosze o wiecej info na temat serwa :)
 

sioter5

Senior User
Joined
Feb 15, 2012
Messages
514
Reaction score
29
Odp: [EVO][Veneris.pl] - [Nowy Lepszy, nowa Administracja!]

UP@
Za dwa dni rusza strona tam b?dziesz mia? wszystko na temat serwera.
Serwer jest naprawd? godny polecenia.
Gra?em na Revana jak i na Veneris i bez obrazy dla g?ownego ownera tych dw?ch serwer?w. Jak dla mnie Veneris bije na g?owe Revana dlatego na pewno wbije na Venerisa by zwastowa? troch? swojego czasu :p
 

jusiju

User
Joined
Apr 27, 2014
Messages
44
Reaction score
1
Odp: [EVO][Veneris.pl] - [Nowy Lepszy, nowa Administracja!]

Zazwyczaj si? ko?czy?y to teraz pewnie te?.

Wys?ane z mojego GT-S6310 przy u?yciu Tapatalka
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: [EVO][Veneris.pl] - [Nowy Lepszy, nowa Administracja!]

Wi?cej informacji ju? w niedziel? o godzinie 15:00, czyli o godzinie startu strony ots.
Pragn? przypomnie?, ?e jak to bywa w zwyczaju naszych serwer?w, ka?dy gracz, kt?ry polubi nasz FanPage, za?o?y posta? na serwerze, po czym wy?l? nam na fb sw?j nick drog? prywatnej wiadomo?ci, otrzyma darmowy promocyjny kod na punkty premium!

A ju? dzisiaj postaramy si? doda? zdj?cie z nowego temple!
 

Neroxovaty

Banned
Joined
May 9, 2014
Messages
101
Reaction score
4
Odp: [EVO][Veneris.pl] - [Nowy Lepszy, nowa Administracja!]

Fajny server kiedy? by? bo r??ni? sie od innych evo nie by?o w nim nic nadzwyczajnego ale gra?o si? fajnie ale jak widz? ?e ju? pisz? o zmianie temple itd to ju? mi to ?mierdzi ?e pozmieniaj? tam wi?kszo?? rzeczy i wielka kupa z tego wyjdzie a wgl z tego co wiem to s? admini premiery to fajnie jak ostatnio na premierze na ob wylecia?o 100 ghazbaran?w nie wiem co ten GM ma w g?owie ale powodzenia .
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: [EVO][Veneris.pl] - [Nowy Lepszy, nowa Administracja!]

Up. Wiesz, ja jestem adminem Revany i Venerisa, premiery jest Skeyba. Wi?c nie myl administracji.

A to nowe zdj?cia z temple i tylko one ulega zmianie dp, tp room i quest room zostaje bez zmian.

Spawn Place

UraP6Ny.png


DP Box

T4cXkUd.png


Potions

J530heV.png
 

Neroxovaty

Banned
Joined
May 9, 2014
Messages
101
Reaction score
4
Odp: [EVO][Veneris.pl] - [Nowy Lepszy, nowa Administracja!]

Szczerze? zr?ba?e? ca?e temple i depo mog?e? po prostu powi?kszy? tp room . i przerobi? depo i temple ale doda? jakie? detale itd a tu widz? kompletny rozwal . sorry nie podoba mi sie poczekamy na opinie innych graczy ale te depo i temple co by?o mia?o sw?j urok . i co do pot?w ko?cz? sie ?

i tak nie wbije wi?cej ni? 500 graczy wi?c nie widz? sensu zmiany temple na wi?ksze bo veneris nawet 3 lata temu przy 1000 osobach na otsie dawa? rade:)
 
Last edited:

Never Give Up

Forum friend
Joined
Jul 7, 2010
Messages
1,552
Reaction score
69
Odp: [EVO][Veneris.pl] - [Nowy Lepszy, nowa Administracja!]

Co to kurwa jest a? oczy bol? patrze? jakie? kurwa inna odmiana kwadratu ?
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: [EVO][Veneris.pl] - [Nowy Lepszy, nowa Administracja!]

Jak na evo to ma?y exp ;d. Poty i runy si? ko?cz??
 

Neroxovaty

Banned
Joined
May 9, 2014
Messages
101
Reaction score
4
Odp: [EVO][Veneris.pl] - [Nowy Lepszy, nowa Administracja!]

Co nie :D ? stare depo temple by?o 100 razy lepsze :D
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: [EVO][Veneris.pl] - [Nowy Lepszy, nowa Administracja!]

i tak nie wbije wi?cej ni? 500 graczy wi?c nie widz? sensu zmiany temple na wi?ksze bo veneris nawet 3 lata temu przy 1000 osobach na otsie dawa? rade:)

Wbije spokojnie, nawet nie wiesz jak pot??n? kampanie reklamow? mamy.
Co do pot?w i run, to si? ko?cz?.

A co do temple, je?li b?dzie sporo negatywnych opinii, to powr?cimy do standardowego.
 

Qermo

Advanced User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
227
Reaction score
34
Odp: [EVO][Veneris.pl] - [Nowy Lepszy, nowa Administracja!]

OhMeGusta. Naprawd? tak b?dzie wygl?da? temple?. No sorry ale wydaje mi si? ,?e stare bije na g?ow? te nowe. Stare by?o ma?e i fajne a te jest du?e i dupne. Wygl?da to jak na jakim? otsie gdzie biegaj? same 10kk LVL. KwaFadrat i wielkie nic.
Za du?o chcesz zmienia? w czyms co przecie? tak dobrze funkcjonowa?o.
Jak ju? kto? wposmnia? na Veneris gra?o 1000Ludzi i nikt nie narzeka? ,?e ma?o miejsca w DP czy te? TEMPLE a co r?wnie wa?ne Scooty nie akceptowa? funkcji przechodzenia przez graczy w PZ. To te te? by?o z jego strony fajne.

Wiem ,?? teraz Veneris jest Tw?j i chcesz doda? do niego co? od Siebie. I zgadzam si? z tym. Ale te? uwa?am ,?e to co funkcjonuje do?? dobrze (przecie? nikt nigdy nie p?aka? ,?e ma?e dp, temple etc.) To nie powinno si? tego zmienia?.

-5 PKT do klasyfikacji kanadyjskiej za te Temple.
QUESTY EXPY ZAWSZE MO?NA EDYTOWAC DODA? NOWE ALE TA MAPA EVO TAKA JAKA JEST JEST PO PROSTU ZAJEBITA
Kto jest za tym by zostawi? Ca?e miasto w spokoju?
 
Status
Not open for further replies.
Top