What's new

EVO z pomys?em!

Falcon71

Active User
Joined
Oct 21, 2014
Messages
52
Reaction score
2
Hi :)


Mam na imi? Patryk, w?r?d tibijczyk?w Falcon.
Gram par? ?adnych lat, czy to na OTS'ach czy na RL'u.

Pomaga?em przy serwerach takich jak : Hystia/Moon/United/Vernia/Materia.
Jestem profesjonalnym mapperem (dobrych 5 lat z hakiem sta?u) *sta? nie jest wyznacznikiem umiej?tno?ci :)
Przeszed?em na tak zwan? emerytur?. Nigdy nie tworzy?em OTS'a na w?asn? rek?, zawsze towarzyszy? mi kto?.
Stworzy?em par? serwer?w ju? ze znajomymi obracaj?cym si? w tym fachu. Osi?ga?y One s?abe wyniki niestety [Online 70~220 os?b]


NA TEMAT OTSa:

Pragn? stworzy? OTS z map? evo 8.6 (Nad kt?r? pracuje) Jestem w stanie sam dopie?ci? map? do ko?ca.
Ko?cz?ce si? poty,runy, ma?y stage :) ko?cz?cy si? na 200 x2-3. Skromny SMS shop bez upgrad?w itp kt?ry b?dzie posiada?;
Addon Dolla/Buty/Bron dla danej profesji i eq , nie wyg?rowane.

Szukam Os?b :
Kt?re znaj? si? na tworzeniu OTS, najbardziej zale?y mi na Skryptach/obs?udze,doborze DEDYKA.


Podanie
Stanowisko:
NUMER GG/FACEBOOK/SKYPE:
kilka zda? o sobie,umiej?tno?ciach:

Temat mia?em zrobi? kolorowy i przepi?kny lecz to chyba nie o to chodzi,szukam ludzi z pomys?em i do?wiadczeniem.
Podania sk?ada? w temacie lub na pw.
Dzi?ki
Patryk
 

maxassasin

User
Joined
Apr 15, 2012
Messages
33
Reaction score
1
Odp: EVO z pomys?em!

GG : 17630037 ... Jestem w?a?nie w trakcie ko?czenia otsa mo?e do??czysz i co? podzia?amy . Pozdrawiam .
 

Falcon71

Active User
Joined
Oct 21, 2014
Messages
52
Reaction score
2
Odp: EVO z pomys?em!

Dosta?em mas? fajnych wiadomo?ci na priv dotycz?cego mojego pomys?u ,nied?ugo wrzuc? pare SS'ow. Znalaz?em ju? pomocnika jest to Dubler. Oferuje fachow? pomoc, do zamkni?cia :)
 
Top