What's new

Evolution-XML 8.11 by Annes

Loko

User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
16
Reaction score
0
Wesja 8.11:
+ Poprawione monstery - WRESZCIE ! (100% working ale nie radze zmieniac nazwy mapy ;])
+ Poprawione bugi mapy (100% working)
- Nowy silnik zastapilem starym mialo to na celu wyeliminowanie crashu po wyrzuceniu jakiegos itema, teraz juz nie crashuje ale silnik dalej jest wkrywalny jaki trojan
+ Z Pandy mozemy sobie zrobic Panda Teddy (Po zabiciu Pandy trzeba odczekac az cialo sie "zepsuje" a potem klikajac na nie tworzymy Panda Teddy) - 100% working
+ System outfitow GMa (ustawienia w data/players/ znajdujemy sex="1" i zmieniamy na sex="2" no i mamy nowy wyglad - 100% working
+ Runka, ktora dodaje expa (ilosc danego expa mozna ustawic w data\actions\scripts\exprune.lua, ustawione jest na 1000 expa, runki moze uzywac kazdy wiec trzeba uwazac komu sie daje id runki 2297) - 100% working
+ Runka teleportujaca nas w okreslone miejsce (Przydatna jak jestesmy gdzies daleko i sie nie chce nam wracac id runki 2300, ustawienia w \data\actions\scripts\tp.lua) - 100% working
+ Dodany Ghazbaran Lodowy Demon - 100% working
+ Dodane laczenie run w rekach, po wpisaniu odpowiedniego spella "sumadori" - 100% working
Wersja 15 Xml + Nowy silnik, Evolutions przerobiony przezemnie, nareszcie Avast juz nie wykrywa Evolutions jako trojan, oraz server sie nie crashuje

Link do pobrania silnika :D :


Scan :D :
 
Last edited:

jinn

New User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
6
Reaction score
1
ja dorzuce jeszcze skana od siebie

A-Squared

Status
OK

Found nothing
AntiVir
Found nothing
ArcaVir
Found nothing
Avast
Found nothing
AVG Antivirus
Found nothing
BitDefender
Found nothing
ClamAV
Found nothing
CPsecure
Found nothing
Dr.Web
Found nothing
F-Prot Antivirus
Found nothing
F-Secure Anti-Virus
Found nothing
Fortinet
Found nothing
Ikarus
Found nothing
Kaspersky Anti-Virus
Found nothing
NOD32
Found nothing
Norman Virus Control
Found nothing
Panda Antivirus
Found nothing
Sophos Antivirus
Found nothing
VirusBuster
Found nothing
VBA32
Found nothing


Btw. OTS niczego sobie :D w koncu evo r0x :D:D
 
Last edited:

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Plik czysty ale na co mi on jak nie dzia?a? Napali?em si? ?e wow Tibia 8.11 a tu kaszana. Cannot create file "C:\WINDOWS\diagnostic.exe". System nie mo?e odnale?? okre?lonej ?cie?ki. No chyba ?e nie mo?e jej odnale?? bo nie mam windows'a na C: tylko na D: ale w?tpie by mia?o to jakie? znaczenie :mad: popraw co? z tym albo skasuj i nie r?b cz?owiekowi nadziei ;)
 

jinn

New User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
6
Reaction score
1
hmm.. mi all dziala nie wiem czemu ty masz blad =/
 
Top