What's new

[Evon] Galery ;)

Status
Not open for further replies.

MatthewRP

Active User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
60
Reaction score
3
Odp: [Evon] Galery ;)

Ty jeste? pocz?tkuj?cym mapperem? Jakby? tego nie napisa? to bym pomy?la?, ?e jeste? zawodowym mapperem. Powiem Ci tyle, twoje prace s? ?wietne. Umiesz wszystko do siebie dopasowa?, a co najwa?niejsze, co po?owa mapper?w nie ma, umiesz "przeprowadzi? wyobra?nie na monitor". ?ycz? Ci naprawd?, dalszych sukces?w i motywacji, by? nie sko?czy? swojej kariery, je?eli mog? to tak uzna?.
Moja ocena 10/10.

Pozdrawiam, Matthew
 

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: [Evon] Galery ;)

Bump Bump Komentowa? :p

Co? na od?wie?enie tematu , y wiem ?e ma?o prac poniewa? mam bardzoo du?o na g?owie i gdy tylko b?de mia? czas to wezme si? zrobi? i dodam 10 prac :DD



PS : Praca na szybkiego ;)
 
Last edited:

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Evon] Galery ;)

Twoje dwie przedostatnie prace mi si? nie podobaj?, wygl?daj? jakby by?y zrobione na odwal i s? "chaotyczne", nie podoba mi si? wykonanie i rozmieszczenie g?r.
W podziemiach nie podoba mi si? ta ro?linno?c, no i mo?e ground jaki tam zastosowa?e?, praca ma dziwny klimat.

Je?li chodzi o twoj? ostatni? prac? to o wiele lepsza, lecz jest par? b??d?w:
-Jagody rosn? na choince.
-Wyciekaj?ca woda ze ?r?de?ka mi nie pasuje, jest ?le zrobiona, poniewa? p?kni?cia s? na wodzie, nie pasuje mi r?wnie? ta strza?a...

Ocenki nie b?dzie, na przysz?o?c doko?czaj prace..
 

Raliyen

Active User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
117
Reaction score
13
Odp: [Evon] Galery ;)

Masz sw?j styl co jest rzadko spotykane ale nie radzisz sobie w niekt?rych klimatach. Wi?c albo do tego doszed?e? sam albo wzrowa?e? wi?kszo?? swoich prac na czyi? i umiesz teraz tylko natur? i to nie do ko?ca. Co prawda zdarza?y si? pere?ki jednak wi?kszo?? prac jest przeci?tna. Nie podoba mi si? chaos i rozmiar, raz robisz za du?e miejsc?wki gdzie musisz ju? na si?? upycha? natur? a raz ?ciskasz wszystko w kupe i na dodatek zostawiasz puste czarne pole. Raczej mniej autobordera.

5/10
 

Rinth

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
92
Reaction score
12
Odp: [Evon] Galery ;)

?adnych wi?kszych prac, same dna ;/ Nic ciekawego nie widz? ,przed ostatnia praca nie wiem co przedstawia, fuu, za du?o nawalone 5/10 same faile ;/ Zr?b jakie? miasteczko czy co?..
 

Ludvio

Active User
Joined
Jan 23, 2009
Messages
78
Reaction score
3
Odp: [Evon] Galery ;)

Hello ;)
jestem pocz?tkuj?cym wi?c
postanowi?em zrobi? w?asn? galerie gdzie b?de pokazywa? swoje prace ;)
Zapraszam do komentowania , oceniania i mowienia b??d?w
Praca mia?a byc na pojedynek ale przeciwnik w po?owie terminu postanowi? ?e nie b?dzie mappowa? ;_)


Taaaa.... teraz to jestes pocz?tkuj?cy ale jak ogl?dasz prace innych to m?wisz ,?e ?le.

Mapki mocy wydetalowane.
Ale mappera nie ocenia si? jak zrobi jeden domek.
Wrzu? tu jaki? du?e expowisko lub miasto ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top