What's new

[Rozwiązany] Exp kazo

Status
Not open for further replies.

menelex

User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
36
Reaction score
0
Witam

Prosz? by kto? wyt?umaczy? mi z mapa jak dojsc na expa na dwarfach w kazo. Szuka?em na yt, w google i nic. Jedynie gdzie dotar?em to do Dwacatra
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Exp kazo

1 zdj?cie przedstawia kopalnie kazo, te zaznaczone na czerwono to w?asnie one. Na drugim zdj?ciu wej?cie w kazordoon na dwarfy kolorem ???tym. Mam nadzieje ?e w jaki? spos?b pomog?em.

 

menelex

User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
36
Reaction score
0
Odp: Exp kazo

A do kt?rego tam expic knightem i jakie skile tam wyrobi?? Dzi?ki BTW ; )
 

menelex

User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
36
Reaction score
0
Odp: Exp kazo

Do kt?rego LVL-a expi? i jaki sword i shielding lvl nabi?? Rozumiesz teraz?
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Exp kazo

Do kt?rego LVL-a expi? i jaki sword i shielding lvl nabi?? Rozumiesz teraz?

Znaczy wg mnie dwarfy to s?aby exp, ja zawsze expi?em na rotach thais albo na fibuli, lub szkielety i ghoule carlin. Dobij sobie po 60 skilla.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Exp kazo

Do ktorego lvl? Do ktorego chcesz... Mozesz tam isc od 7 i mozesz tam tez expic i na 100...
Na pierwszych poziomach oczywiscie jest latwo. Ale jak zejdziesz nizej to masz soldiery, potem guardy itp. Na nich mozesz sobie expic spokojnie jeszcze na jakims 50 levelku... Bo przed 30 to do konca bedzie dojsc ciezko. Ale generlanie ja zbytnio tych expow nie lubie, jesli juz masz tam cisnac, to na skille jest spoko miejscowka, ale do expa nie bardzo. Skilluj tak dlugo jak tylko wytrzymasz, a potem jeszcze chwile. Dobrze by bylo na poczatek wbic przynajmniej 50/50, a najlepiej od razu miec jakies 70/70 i spokojny expik :D
A w zasadzie jesli nie masz pacca, to guardy sa dosc dobrym expem... Bo zbyt duzo na facc alternatyw nie ma, wiec i na tym 100 chcac nie chcac, expic bys tam mogl.


Tu masz wiecej info:
 
Status
Not open for further replies.
Top