What's new

Exp, Skill, Waypointy [ElfBOT NG]

Status
Not open for further replies.

Nannance

Active User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
109
Reaction score
18
Age
31
Na wst?pie chcia?bym po informowa? wszystkich u?ytkownik?w ?e b?d? robi? nie d?u?ej ni? 2 miesi?ce oraz nie wi?cej ni? 4 zlecenia tygodniowo, jednak tydzie? przed ko?cem zg?osz? by zamkn?li temat, wci?gu tego tygnia zrobi? reszte zlece? o ile b?d? mia?, a teraz bez zb?dnego gadania przejd?my do sedna.
Przedmiot: Wyskilluj?, wyexpi?, zrobi? waypointy na respawny - (Wszystko na OTS)
Cena: Nie podaj? ceny bo robi? za darmo, chc? jedynie pom?c.
Forma P?atno?ci:
  • Tutaj was zaskocz? robi? to za darmo (Jednak prosz? sk?ada? zam?wienia w miar? rozs?dku

Kontakt: 8020649\ e-mail - host.geillin@gmail.com
Na pocz?tek podam wz?r podania.
Tibia Client: (Dost?pne klienty 8.41, 8.42, 8.50, 8.54)
IP:
Experience: (je?li zmienny prosz? o podanie ca?o?ci)
Magic Rate: (Nie obowi?zkowe je?li u?ytkownikowi nie zale?y na magic levelu.)
Je?li chodzi o skillowanie prosz? poda? aktualny skill i jaki ma by? wbity, tyczy si? to tak?e magic levela.
Wbijanie poziomu liczy si? z tym ?e piszecie jaki poziom ma posta? oraz jaki ma by? wbity przeze mnie oraz jaka to profesja.
Je?li chodzi o robienie waypoint?w to robi? je na waszej postaci, wy mi pokazujecie aby jakie expowisko i jakie potwory ma bi? i co z nich zbiera?, dodaj? tak?e skrypty kt?re pomog? wam w expieniu na danym expowisku.


Regards,
Geillin



@down
Utani Hur
PHP:
auto 200 haste
Assasinki:
Prawa r?ka
PHP:
auto 200 equiprhand 7368
Lewa r?ka
PHP:
auto 200 equiplhand 7368
Je?eli spadnie ci poni?ej x% many u?yje pota o danym id.
PHP:
auto 100 if [$mppc < ilo?? many w %] useoncreature id itemu self
to samo tylko z hp.
PHP:
auto 100 if [$hppc < ilo?? many w %] useoncreature id itemu self


Crack?w nie toleruj?, je?li co? to pytaj ?mia?o lecz to wszystko na pewno jest na forum.



Regards,
Geillin
 

Rysia

Active User
Joined
Jan 6, 2009
Messages
73
Reaction score
4
Odp: Exp, Skill, Waypointy [ElfBOT NG]

Je?eli jeste? tak ?askawy to czemu mam nie skorzysta? ; d Chcia?bym, aby? zrobi? dla mnie skrypty dla palla ma APO 8.42/8.41. Skrypty maj? by? pod elfa 8.41. Exp na servie to x4. Chcia?bym jakie? proste skrypty na ?adowanie assasinek, utani hur itp... Oraz je?eli mo?esz to fajne by by?o gdyby? udost?pni? mi elfa pod 8.41 z crackiem r?wnie?. Napisz mi na gg 32864242. :)
 
Status
Not open for further replies.
Top