What's new

Expowiska po kolei

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
tworze map? i koniecznie chce ?eby nie by?o miliona expowisk, chce ?eby dla danego przedzia?u lvlowego by?o jedno expowisko ale za to du?e. Porad?cie mi jakby?cie to zrobili? exp stage 8-100lv 10x | 101-x 5x

Dla mnie tak
rotwormy 8-20
ghule 20-35
cycki 35-50
dragony 50-70
hydry 70-100?

nie mam poj?cia jak na tym exp stage to ma wygl?da?, chcia?bym aby do 100 lvla by?o do 5 expowisk, a od 100 lvla wchodz? nowe potworki stworzone przeze mnie i b?d? tylko dwa expowiska na ten sam poziom.
w sumie nie widzi mi si? te? tworzenia respa hydr, mo?e jaki? inny potworek na ten lv?
je?li kto? by?by tak mi?y i si? wypowiedzia? na ten temat by?bym wniebowzi?ty, b?d? wali? reputy jak pojebany.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Expowiska po kolei

Chujowo. Kilka exp?w przynajmniej na ka?dy poziom musi by? i chuj.
A jak chcesz takie maniany odpierdala?, to w og?le zr?b jednego mega expa na mapie z potworem kt?ry daje wi?cej expa zale?nie od poziomu. Wtedy nie b?dziesz si? musia? zastanawia?... A serwer b?dzie jeszcze bardziej monotonny nudny i chujowy :p
Nie wiem sk?d ?e? na ten pomys? wpad?, ale chyba to jest najg?upszy pomys? jaki tu widzia?em od jakiego? czasu.
 

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Odp: Expowiska po kolei

chodzi mi o to, ?eby jak najszybciej wbi? 100 lv, nie chce go dawa? od razu i dopiero wtedy zaczyna si? zabawa, dostajesz wej?cie na dwa zaje kurwa biste expy i og?lnie tam b?d? na tych mapach questy i ca?a esencja ots. nie chce ?eby by?o tak przy???my 10 os?b posiada 20 lv i trzech jest na rotach, trzech na ghulach a trzech na trolach. tylko ?eby wszystkich wpierdoli? na jeden exp ale taki, ?eby ka?dy by? zadowolony bo potworki s? oraz z tego, ?e co jaki? czas b?d? przechodzi? obok siebie, ale mi naprawd? chodzi o taki pot??ny exp, potworki b?d? si? r??ni?y np. dragony gdzie? dalej dragon lordy a na ko?cu dragon zordy itp, ale dalej jest to jedno miejsce. i dodam ?e s? tylko dwie profesje knight i sorcerer, a noi sorc nie ma czar?w obszarowych a sd runa jest dojebana.

ps: dodam jeszcze, ?e wbicie 100 lvla to b?dzie kwestia maksymalnie 20 minut.

---------- Tre?? dodana o 20:11 ----------

pomo?ecie?;D
 
Last edited:

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Expowiska po kolei

od 12 do 30 mutated humany
od 30 do 50 spike
od 50 do 80 water elementale/old fortress/edron vamp cave
od 80 do 100 water elementale port hope new spawn/souleatery/old fortress -3/lizardy muggy plains


XDDDD
 
  • Like
Reactions: Sco
Top