What's new

-Tibia 7.60 ExTrA ExP by Areal v.5.0!

Status
Not open for further replies.

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Witam.

------------------------------------------------------------------------------------
OTS POWR?CI?! INFORMACJE NA TEMAT IP, EXPU, JAK ZA?O?Y? KONTO : TUTAJ
------------------------------------------------------------------------------------

Nie znam osoby, kt?ra gra na OTS'ach 7.6 z wy?szym exp'em i nie gra?a na moim ots'ie. A nawet mojej mapce..... Samo MEGA ENFO z niej korzysta, jednak?e z najgorszej wersji - kt?ra ma mn?stwo bug?w i ma?? mapk?.

ExTrA ExP by? hostowany w 4 edycjach po 3,5 tygodnia. Dlaczego? Przygotowywa?em server do momentu, w kt?rym jego idealna forma b?dzie gotowa do ud?wigni?cia 120 os?b i nie zmarnowania pieni?dzy w?o?onych w dedyk.

M?j server odnosi? wiele sukces?w m.in :
- w ci?gu ok. 1 dnia, ponad 20~ os?b poszukuj? go na googlach do ?ci?gni?cia, mimo, ?e ostatni raz by? hostowany we WRZE?NIU!
- W ci?gu 1 dnia, z samym ACC MANAGEREM (1/1) ?ci?ga rekord 45 os?b online! Bez lag?w i z ACC MAKEREM (WWW) ten rekord mo?e nawet 80 os?b wynie??
- Z moich sond wynika, ?e OTS by? bardzo przyjemny do gry. Wszystko idealnie by?o przygotowane na graczy, przez co przyjemna gra i ?ciganie si? z kolegami w rankingach by?o przyjemno?ci?
- Server 7.6 z najwi?ksz? ilo?ci? QUEST'?w! ?aden OTS ich tyle nie ma i nie s?dze by mia?. A nawet je?li to nie pobije mnie w ich ilo?ci... Dlaczego? BO NA KA?DY ITEM JEST QUEST! Tutaj si? nie znudzisz! Nie zabraknie Ci potwor?w, quest?w! Bo nawet po miesi?cu gry odkryjesz dopiero 50% przyjemno?ci server'a!
- Ponad 100 nowych potwor?w, 50 nowych item?w, 30 nowych czar?w, 20 nowych runek i z 15 nowych NPC.
- Dzi?ki graczom, zyska?em opini?, ?e ExTrA ExP jest najlepsz? przer?bk? YurOTS'a pod 7.6 w histori OTS'?w Polskich 7.6.
- I wiele wi?cej.....

Co oferuj? w 5 (najlepszej) edycji?
Ostatnio zaczo?em wsp??pracowa? z u?ytkownikiem Mr. David, kt?ry powiedzia?, ?e fajnie mu b?dzie podj?? wsp??prac? ze mn?, jak i mi z nim.
Ma on zamiar podrasowa? server ze wzgl?du na silnik, poniewa? Mazurski 6.6.7 nie wykorzystuje mo?liwo?ci mapki, skrypt?w w 100%.

Dlatego = )
- ExTrA ExP b?dzie pierwszym silnikiem dzia?aj?cym na jednym z najlepszym silnik?w pod 7.6! Z Armia Ultra v.3.0! A tyle niespodzianek co wam zgotuje Mr. David to nawet nie policzycie sobie!

Co oferuj? ja wam, z zewn?trznej strony silnik'a?
1)
- Du?o nowych expowisk
- NPC
- Czar?w
- Skrypt?w
- Quest?w
- Itemk?w
2)
- ALL QUEST, moja najwi?ksza praca. Tylko osoba, kt?ra wykona WSZYSTKIE QUESTY NA OTS'ie, b?dzie mog?a zdoby? nagrod? z tego QUEST'u.
- Wi?cej efekt?w RPG. Dufi przygotowuje si? do opuszczenia wyspy. Poszukuj? pomocnika, kt?ry pomo?e mu si? wykra?? w nocy za pewn? zap?at?. Mo?e to ty nim b?dziesz?
- Z?a GUARDI'a przygotowuje swoj? armi? do ataku na miasto. Ocal je i nie pozw?l, by zosta?o zniszczone.
- Kr?l Tibianus IV zmar?. Tylko najbardziej honorowy i szlachetny wojownik mo?e zdoby? jego magiczny miecz!
- Wiele wiele wi?cej....

Og?lnie, wersja 5.0 przygotuje wam :
- SERVER DEDYKOWANY!
- ACC MAKER! Ju? nam nie b?dzie szkoda ??cza hoster'a by na samym (1/1) jecha?!
- nowe systemy!
- SMS SHOP!
- poprawki mapowe, skryptowe...
- stabilniejszy oraz nowy silnik z nowymi opcjami.....
- wi?cej expowisk, quest?w, czar?w, skrypt?w itp....
- Wiele wiele wi?cej....


A co do powrotu :
- Przygotowuj? server do wkroczenia w na otslist'y w idealny moment, kiedy all servery b?d? os?abione (bardzo cz?sto si? to zdarza). Wtedy wkraczaj?c ja zgarne wi?kszo?? os?b i jak mam nadziej? odnios? sukces. P?ki co tylko zapowiadam powr?t, bo tyle os?b mi spamuje od 4 miech?w na GG "Kiedy tw?j ots b?dzie online", ?e nie mam serca im odpowiedzie?....
Moja odpowied? brzmi : Ju? nie d?ugo......

Tak wi?c czajcie, bo w jakim? momencie m?j server wkoroczy na list'y i mam nadziej?, ?e ka?da osoba, kt?ra gra na 7.6 musi wej?? na ten silnik.



GALERIA :















------------------------------------------------------------------------------------
OTS POWR?CI?! INFORMACJE NA TEMAT IP, EXPU, JAK ZA?O?Y? KONTO : TUTAJ
------------------------------------------------------------------------------------

Zas?u?eni dla silnik'a :
- Hlavek (Najlepszy hoster jakiego zna?em. Wsp??pracowa?em z nim d?ugi czas. Nigdy si? nie zawiodlem. Mi?y kolega i spoko ziomek.
- Mr. David *P?ki co robi silnik* (jak dobrze p?jdzie do tak mi silniczek podrasuj?, ?e wi?cej opcji ni? 8.6 Extra Exp ZYSKA xD. R?wnie? spoko ziomek itp.

Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top