What's new

-Tibia 8.50 FaniaOTS - Update Teaser I - Nie pokonacie mnie!

Status
Not open for further replies.

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Update Teaser I
Nie pokonacie mnie!

Nowe zadania!

Jak dobrze wiecie, staramy si? urozmaici? wasz? rozgrywk? poprzez nowe zadania i miejsca do polowania. Jednym z nowych zada? by? 4-ty poziom areny - "Champion", kt?ry prawie natychmiastowo zosta? odkryty i by? oblegany przez was - graczy. Wszelakiego rodzaju b??dy na arenie pojawi?y si? w?a?nie przez ilo?? os?b wykonuj?cych to zadanie - w ka?dym pokoju by?a przynajmniej jedna osoba, przez co skrypt si? miesza? i bugowa?... Do wyboru, jak zwykle, mieli?cie: jedn? z trzech broni, b?d? plecak, lub prezent...

zdjecie.PNG

Kolejnym do?? szybko, ku naszemu zdumieniu, rozwi?zanym zadaniem by?y misje czarnoksi??nika o imieniu Inimicus Apparatus. Potrzebne mu przedmioty zosta?y bardzo szybko odnalezione, dzi?ki czemu jego przera?aj?cy plan ma wi?ksze szanse na powodzenie. Jednak?e, mamy dla was niespodziank?, te dwie misje, to nie wszystko, wraz z kolejn? aktualizacj? b?dzie mia? on dla was nowe, niebezpieczne zadania, gdy? potrzebuje nowych przedmiot?w...

zdjecie1.PNG

Po dostarczeniu mu odpowiednich rzeczy, zawsze otrzymujecie dost?p do jakiej? ca?kiem nowej, niezbadanej i nieodkrytej komnaty, za kt?r? kryj? si? niebezpieczne i zab?jcze stworzenia.

zdjecie2.PNG




Nowe jaskinie i miejsca polowa?!

Oczywi?cie, jak w ka?dej aktualizacji nie zabrak?o nowych miejsc do polowa?. Zaprzeczycie? Za pewne tak, gdy? nie by?o wam dane odkry?, jak do tych niebezpiecznych jaski?, przepe?nionych demonicznymi stworami, si? dosta?. Odkryli?cie tylko dwa expowiska - wysp? Immusantis zamieszkiwan? przez Lodowe Smoki, jaskini? w Yalahar zamieszkiwan? przez zmutowane stwory, Wojownicze Golemy, a tak?e inne monstra z czelu?ci piekie?.

zdjecie3.PNG

Czy kt?rykolwiek wojownik odnalaz? jakie? inne, skryte lub nie, miejsca? Mog? si? za?o?y?, ?e jednego z przedstawionych poni?ej nie b?dziecie nawet kojarzy?, a jest wr?cz banalne wej?? tam i zmierzy? si? z licznymi maszkarami, kt?re ?atwo si? nie poddadz?...

zdjecie4.PNG

Powy?sze zdj?cie przedstawia zej?cie za pewne znane ka?demu graczowi z wy?szym poziomem do?wiadczenia, jednak?e nikt nie zaciekawi? si?, po co w og?le zosta?o ono dodane, gdy? wi?kszo?? woli sta? w depozycie.

zdjecie5.PNG

A ilu z was podr??owa?o po Yalahar i odnalaz?o nowe miejsce zamieszkiwane przez Warlock'i i Infernalist'y? Najwidoczniej nie by?o to dane wi?kszej ilo?ci, a tylko garstce wybra?c?w i podr??nik?w zaciekawionych zmianami w ?wiecie.

zdjecie6.PNG




Wyjdziesz za mnie?

Tak! - to jest w?a?nie najcz?stsza odpowied? Pa? na zadane im pytanie... Suknia ?lubna, pier?cionek, przepi?kna ceremonia, prezenty i cudowna przysz?o??, zapewniona przez nowego ma??onka - czy kt?ra? z kobiet odrzuci taki 'pakiet'? Na pewno nie! Tak wi?c... Panowie, do roboty! Czas poprosi? sw? wybrank? o r?k?! ?lubu udzieli wam kap?anka Aleech znajduj?ca si? w jednym z nowszych miast - Yalahar. Chodz? s?uchy, i? Aleech ze wzgl?du na du?e zainteresowanie ceremoniami ?lubnymi postanowi?a naucza? osoby ch?tne tego? procesu i ju? wkr?tce, tak?e w innych miastach b?dzie mo?na 'odby?' wesele.

zdjecie7.PNG




... zawsze da rade! ... nie jest sam!

Za pewne ka?dy kiedy? s?ysza? taki tekst w pewniej piosence... Wraz z moim przyjacielem - Bobem - postanowili?my zaj?? si? jednym z pierwszych miast ?wiata Fanii, Oxenfurt, do kt?rego zakrad?a si? szaro??, nuda, monotonia. Prace wr? i id? do przodu, z dnia na dzie? miasto wygl?da pi?kniej.

zdjecie8.PNG


zdjecie9.PNG


zdjecie10.PNG

Autor zapowiedzi: Simivar
Zdj?cia: Simivar
Mapa: Simivar
Skrypty: Infinity​
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: FaniaOTS - Update Teaser I - Nie pokonacie mnie!

Od?wie?am temat
 

Moj mistrz

User
Joined
Mar 5, 2009
Messages
36
Reaction score
0
Odp: FaniaOTS - Update Teaser I - Nie pokonacie mnie!

?adna mapka, mi si? podoba. Ciekaw jestem kiedy b?dzie start lub je?eli jest ju? online to chcia?bym zna? adres IP.
 

Kristo

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
381
Reaction score
5
Odp: FaniaOTS - Update Teaser I - Nie pokonacie mnie!

@Up
Ip to fania.pl
Ots ju? dawno wystartowa? :p
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: FaniaOTS - Update Teaser I - Nie pokonacie mnie!

Od?wie?am temat.
 

Widej

New User
Joined
Dec 9, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: FaniaOTS - Update Teaser I - Nie pokonacie mnie!

juz sa nawet 300lvle..

gdyby byl restart charow napewno wiecej osob by gralo
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: FaniaOTS - Update Teaser I - Nie pokonacie mnie!

Od?wie?am temat
 
Status
Not open for further replies.
Top