What's new

Fantasy premier league.

Status
Not open for further replies.

jazza

Advanced User
Joined
Aug 30, 2008
Messages
350
Reaction score
29
Witam.

Dzisiaj wpadlem na pomysl, aby zebrac wiekszosc uzytkownikow tnetu i zagrac na fantasy premier league.

Pewnie wiekszosc z was o tym nie slyszalo, ale to jest bardzo fajna gra.
Robisz wlasny klub, ustalasz stroj domowy/wyjazdowy, kupujesz pilkarzy z ligi Angielskiej, i rywalizujesz. Dostaje sie 100 mln funtow na start, i kupujesz 14 graczy. Mozesz dolaczyc sie do ligii, wystarczy tylko kod.

Tak wiec ja wpadlem na pomysl, aby zrobic taka lige.

Wiec jezeli jestes chetny, wejdz i zarejestruj sie na
a potem zarejestrowac sie, i stworzyc wlasna druzyne, kupic pilkarzy. Na pewno obczaicie bardzo szybko jak sie co robi.

Potem, jezeli sie zarejestrujesz, wchodzisz w zakladke "leagues" a potem jest "join a private league"

Pod tym, podajesz kod 1614408-380071 i klikasz Join League!

Serdecznie zapraszam do gry. Jezeli macie jakies problemy, to smialo napiszcie tutaj.
 

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Fantasy premier league.

Zrobi?em se konto i sw?j team, ale co dalej? jak mam z kim? zagra? albo z tob??:eek:
 

jazza

Advanced User
Joined
Aug 30, 2008
Messages
350
Reaction score
29
Odp: Fantasy premier league.

Zrobi?em se konto i sw?j team, ale co dalej? jak mam z kim? zagra? albo z tob??:eek:

Nie gra sie tam jak w fife albo pro evo...po prostu swoja druzyna managerujesz, robisz transfery, itd....narazie ja i ty tylko ale mam nadzieje ze tez ktos dojdzie ;P

Btw nie masz nikogo w druzynie, wez kup kogos..
 

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Fantasy premier league.

No wiem ze nie jak w fife xD jak nie mam mam caly (zajebisty) team ;)
 

Arthur

New User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Fantasy premier league.

Zawodnicy, ktorych kupiles zdobywaja punkty, grajac w realu. Np. masz w skladzie Torresa, on zdobywa bramke w prawdziwym meczu i ty dostajesz punkty do swojej druzyny.
Moze w to zagram od nowego sezonu, mimo ze tej ligi nienawidze.
 

jazza

Advanced User
Joined
Aug 30, 2008
Messages
350
Reaction score
29
Odp: Fantasy premier league.

Zawodnicy, ktorych kupiles zdobywaja punkty, grajac w realu. Np. masz w skladzie Torresa, on zdobywa bramke w prawdziwym meczu i ty dostajesz punkty do swojej druzyny.
Moze w to zagram od nowego sezonu, mimo ze tej ligi nienawidze.

Wiesz, narazie tez mozna zagrac bo i tak im szybciej dolaczysz tym wiecej punktow bedziesz miec...jak dolaczysz pozniej niz wiekszosc uzytkownikow to oni beda miec duza przewage nad toba...a liga angielska jest chyba najbardziej popularna.
 

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Fantasy premier league.

A TU MAM CO? WYBIERA??


Newsletter options

Please indicate which of the following, involving your team, you DO wish to receive via email by checking the following boxes:

Fixture Changes
General Sale Ticket Alerts

Please indicate which of the following you DO wish to receive via email by checking the following boxes:

Premier League Newsletter
Reserve League Bulletin
Academy Bulletin
Press Releases (Football)
Press Releases (Community)
TV Listings (UK Only)

I DO wish to receive any other emails from the Premier League

I DO want to be told via email about offers, products or services from carefully selected partners of the Premier League
 

jazza

Advanced User
Joined
Aug 30, 2008
Messages
350
Reaction score
29
Odp: Fantasy premier league.

A TU MAM CO? WYBIERA??
Newsletter options
Please indicate which of the following, involving your team, you DO wish to receive via email by checking the following boxes:
Fixture Changes
General Sale Ticket Alerts
Please indicate which of the following you DO wish to receive via email by checking the following boxes:
Premier League Newsletter
Reserve League Bulletin
Academy Bulletin
Press Releases (Football)
Press Releases (Community)
TV Listings (UK Only)
I DO wish to receive any other emails from the Premier League
I DO want to be told via email about offers, products or services from carefully selected partners of the Premier League

Nie wybieraj, bo chyba nie chcesz spamu na twoim e-mailu...;)
 
Status
Not open for further replies.
Top