What's new

Far Cry 4 [PS4,PC,XB]

Status
Not open for further replies.

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
witam,
co my?licie o grze far cry 4? , osobi?cie zakupi?em j? na PS4 o dziwo bardzo mnie wci?gn??a, cho? w 3cz. nie gra?em xd. ogl?da?em przypadkowo jaki? gameplay (urywek) z bodaj?e Shangri-La "r??owego" ?wiata bo tak se to nazwa?em xd. pierwszy raz widzia?em tak? bombe w grze xd niestety ju? wykona?em t? misje osobi?cie, ale nie ?a?uje bo wci?gn??em si? tak ?e gram dalej xd
aktualnie jestem na misji z Willisem musz? odbi? lotnisko
,​
Moje g??wne pytania:
*podoba wam si? grafika?
*rozwini?cia poszczeg?lnych misji mianowicie wybory pomi?dzy Sabalem, a Amit?.
360516641.jpg

*co nowego wprowadzili do Far Cry4?
*waszym zdaniem lepiej gra?o by si? na PC, PS4,Xbox ie1 ? (cho? PS4 od X si? zbytnio nie r??ni)
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Far Cry 4 [PS4,PC,XB]

Szczerze, to jedyna r??nica dziel?ca konsole a PC to grafika, no i oczywi?cie myszka lub pad.
Na konsoli zapewne masz auto celowanie, gdy? wycelowanie padem sprawia problemy (Jak mi w GTA V). Je?li chodzi o lepsz? grafik?, i wi?cej zabawy z zabijania to chyba PC, sam bym osobi?cie kupi? na PC.

Pozdrawiam!
 

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: Far Cry 4 [PS4,PC,XB]

osobi?cie mam wy??czonego aima , gra?em ju? na padzie w strzelnianki tak?e to mi k?opot?w nie robi, mam wi?ksz? satysfakcje za szcza? w g?ow? itd xd,
 

Glim

Active User
Joined
Mar 26, 2011
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Far Cry 4 [PS4,PC,XB]

Graj?c w FC4 wydawa?o si?, ?e gra si? w FC3,5 Mechanika gry identyczna, wiadomo ?e s? nowe bronie kt?re uwa?am za zbyt OP. Nie m?wi?c ju?, ?e zdobywanie wie? jest banalnie proste poniewa? wystarczy, ?e dorwiesz helikopterek i lecisz nim na sam? g?r? wie?y i po problemie (gorzej jak snajlper na niej stoi :D). Ale historia jest bardzo ciekawa i jej rozw?j zale?y od gracza tak?e, Polecam. A co do wyboru czy PS4 czy PC - na konsoli nie gra?em ale je?eli zale?y Ci na grafice to wybierz PC
 

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: Far Cry 4 [PS4,PC,XB]

wystarczy, ?e dorwiesz helikopterek
nie skuma?em si? nawet ?e tak mog? robi? xd dzi?ki ; )
Ale historia jest bardzo ciekawa i jej rozw?j zale?y od gracza
w?a?nie to jest du?y plus tej gry, bo mo?na gra? w ni? 2razy na innych misjach, cho? nie s?dz? ?e to fabu?? zmieni
to wybierz PC
ja nie b?d? wybiera? bo ju? kupi?em na ps'a a na pc to by mi nie posz?o : )
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Far Cry 4 [PS4,PC,XB]

Gr? mo?na przej?? w 20 minut xd
Ogl?da?em na kanale Yoji720 gdzie pokazywa?, ?e jak siedzisz przy stole tam w tym domku z tym psycholem on idzie na d??, wystarczy poczeka? tam 15 minut i mamy inne szybsze zako?czenie gry :3
 

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: Far Cry 4 [PS4,PC,XB]

heh ; ) na pewno sobie sprawdz?
 

nowycrteam123

Active User
Joined
Jan 13, 2013
Messages
125
Reaction score
6
Odp: Far Cry 4 [PS4,PC,XB]

Mam na PC FarCry4 i powiem tak dupy nie urywa Grafika bardzo dobra pomimo niewielu b??d?w
Jedyne co mi si? nie podoba w tym wydaniu to sam tryb gry zdobywanie Fort?w i monotonia
Id? tam zabij tego zdob?d? to zabij 3 wilki itd itd
Gra mog?aby mie? o wiele wi?cej do zaoferowania.
Jedyne co mnie wci?gn??o to zdobycie 10 poziomu na arenie aby odblokowa? ulepszenie broni :D T?umik + fajna luneta oraz ulepszenie ekwipunku to wszystko

---------- Tre?? dodana o 13:14 ----------

za szcza? w g?ow? itd xd,
Mam nadziej? ?e to taki tkz trol :eek:
 

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: Far Cry 4 [PS4,PC,XB]

ja na monotonie nie narzekam . Producenci specjalnie zr??nicowali Misje (Polowanie, fabularne, Poboczne, etc) nawet ?eby nie by?o monotonie dodali Yogi & Reggie.
by nie gra? na "nwm jak to sformu?owa?" podstawowej grafice czy jako? tak xd
Mam nadziej? ?e to taki tkz trol :eek:
nie, ci??ko na padzie wycelowa? w pewnych momentach xd
 
Status
Not open for further replies.
Top