What's new

Farlo - projekt bot!

farloraps

User
Joined
Jan 5, 2013
Messages
32
Reaction score
0
Czesc, siema! Od jakiegos czasu boce sobie tym knightem, i postanowilem ze zaloze tutaj temat i bede wrzucal zdjecia z awansow itd. i tym samym otrzymywal od was rady. Zdjecia z wczesniejszych awansow przesle za niecaly tydzien, a zaraz wstawie z dzisiejszego awansu oraz aktualnego stanu postaci.

Cel - 100 lvl

---Aktualizacja---

20:33 You advanced from Level 50 to Level 51.

niestety, ale screenshota nie moge zrobic za pomoca print screen wiec daje tylko cytat ;(

---Aktualizacja---

Okej, dziala screenshot haha wiec wrzucam aktualny stan postaci. Wiem wiem, skile do ****...
7yp8rl8lfx17.jpg


---Aktualizacja---

i dzisiejszy awans
t4lt69lwivbi.jpg


co nikt nie komentuje :>?
 

farloraps

User
Joined
Jan 5, 2013
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Farlo - projekt bot!

poskiluje chyba dopiero jak wbije 100 :) albo jakos w miedzyczasie. Niestety, tuz przed 53 poziomem zginalem, z racji tej ze cos zlagowalo i bot nie zdazyl wyleczyc sie. Ale do jutra wszystko odrobie i wrzuce zdjecie z awansu na 53 rano jakos :).

---Aktualizacja---

29/01/13 15:59
Niestety, ale dzisiaj zadnego awansu nie bedzie i jutro chyba tez nie. Powod? Nizej zamieszczony...
ycdg55r54stv.bmp
 

Madwin

Advanced User
Joined
Jul 30, 2012
Messages
162
Reaction score
13
Odp: Farlo - projekt bot!

Mam nadzieje ?e wbijesz nam tu raz dwa ten "100" :D Jedynie czego mog? ?yczy? to powodzenia i wytrwa?o?ci , temat ?adnie si? zapowiada :D
 

Kernaut

Advanced User
Joined
Aug 17, 2011
Messages
179
Reaction score
4
Odp: Farlo - projekt bot!

Jak dla mnie to ?adne osi?gniecie, po prostu odpalasz bota i Ci expi, zdobywa kas? itp. Widzisz w tym sens gry? Niestety dzisiejsza gra w tibie polega ju? tylko na bocie co jest smutne. Ja posiadam 50+ pallka, kt?rym sam skillowa?em, expi?em i tutaj widz? sens chwalenia si? osi?gni?ciami, bo zrobi?em to wszystko sam, a nie za pomoc? jakiego? oprogramowiania. No c?? ?ycz? Ci jak najwi?kszego lvl'a, powodzenia!

P.S Je?eli chodzi o bota to jest to tylko moje zdanie, tak wi?c prosz? o nie pisanie g?upich komentarzy. Ja po prostu tego nie toleruj?.

Pozdrawiam!
 

farloraps

User
Joined
Jan 5, 2013
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Farlo - projekt bot!

Rozumiem cie. Mam tez chara, ktorego zrobilem sam od zera, recznie, jednakze znudzila mi sie nim gra i postanowilem ze zrobie tego knighta na bocie. Planuje go wybocic do 100, a pozniej kupic pacca i grac recznie. Temat zalozylem nie dla chwalenia sie, a po to zeby miec jakas motywacje i dostawac rady.

---Aktualizacja---

30/01/2012 21:39
fajeq8067z9s.bmp


Dzisiaj troche podexpilem, jednak stamina znow spadla do 18h... Musze troche poczekac i zaczne czesciej wstawiac zdjecia i temat ruszy :)
 

eiljac

User
Joined
Jan 28, 2011
Messages
40
Reaction score
3
Odp: Farlo - projekt bot!

Wszyscy ?ycz? wytrwa?o?ci? Po co...? Do bota?

Dzisiaj troche podexpilem
bot Ci podexpi?.


My?l?, ?e temat kiepski. Zdj?cia awans?w? Wbi?e? 54 poziom na bocie, gratuluje!
Postara?e? si?, no na prawd?.
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Farlo - projekt bot!

Jak dla mnie gra w tibie 4fun skonczyla sie dobre kilka lat temu. Czemu teraz sa same boty? Wedlug mnie dlatego ze Cipsoft robi wszystko pod hajs. Cokolwiek nie wprowadza jest dla pacca. Kazdy chce zaistniec a zeby zaistniec trzeba miec pacc, bo ciezko wbic lvl na faccu bez bota i jest to strasznie nudne. Bocisz po to zeby wbic jak najwiekszy lvl i za kase ktora podczas bocenia zebrales kupujesz sobie fajne eq, pacc itd. przynajmniej wedlug mnie tak jest o ja tak robie. Wydawanie na ta gre realnych pieniedzy jest idiotyzmem, bo po co skoro w grze sie mozesz tego pacca dorobic?

Nie przejmuj se tymi komentarzami i cisnij z lvl :) Radze Ci zmienic bota, bo bbot jest wykrywalny, nie tak mocno jak tibiaauto, ale jest, wiem z wlasnego doswiadczenia, bo uzywalem kazdego bota pod ta tibie(z tych popularnych botow). Polecam Redbota Pro lub Ibota :) Napisz na pw
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Farlo - projekt bot!

Jak dla mnie gra w tibie 4fun skonczyla sie dobre kilka lat temu. Czemu teraz sa same boty? Wedlug mnie dlatego ze Cipsoft robi wszystko pod hajs. Cokolwiek nie wprowadza jest dla pacca. Kazdy chce zaistniec a zeby zaistniec trzeba miec pacc, bo ciezko wbic lvl na faccu bez bota i jest to strasznie nudne. Bocisz po to zeby wbic jak najwiekszy lvl i za kase ktora podczas bocenia zebrales kupujesz sobie fajne eq, pacc itd. przynajmniej wedlug mnie tak jest o ja tak robie. Wydawanie na ta gre realnych pieniedzy jest idiotyzmem, bo po co skoro w grze sie mozesz tego pacca dorobic?

Nie przejmuj se tymi komentarzami i cisnij z lvl :) Radze Ci zmienic bota, bo bbot jest wykrywalny, nie tak mocno jak tibiaauto, ale jest, wiem z wlasnego doswiadczenia, bo uzywalem kazdego bota pod ta tibie(z tych popularnych botow). Polecam Redbota Pro lub Ibota :) Napisz na pw


Dobrze, Ty si? dorobisz Ja si? dorobi? ale s? osoby kt?re nie dadz? rady si? dorobi? dlatego te? wyk?adaj? na gre realne pieniadze i tego nikt nie zmieni, by? mo?e za du?o ich maj?...:D

@ do autora
odradzam ci jak kolega wy?ej bocenia na bbocie bo jest w du?ym stopniu wykrywalny jak ju? masz inwestowa? to w ibota, jest pewniejszy.
 

farloraps

User
Joined
Jan 5, 2013
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Farlo - projekt bot!

Dzieki Best i Sir Budo :). Nie przejmuje sie tymi komentarzami. Temat bedzie tak dlugo az dobije 100lvl - zreszta juz pisalem czemu boce i jaki jest tego cel, wiec jak ktos sie wypowiada to niech najpierw przeanaliizuje temat. Co do bota, zastanowie sie nad tym. Dzieki za wsparcie. Dzisiaj zdjecie kolejnego awansu:)
 
Last edited:

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Farlo - projekt bot!

Oby? dotrzyma? s?owa i aktualizowa? temat ca?y czas! przynajmniej do 100 lvla, wi?cej screen?w wrzucaj oraz koniecznie we? si? za skilla.:D
 

afgan1939

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
279
Reaction score
22
Age
84
Odp: Farlo - projekt bot!

A jak wygl?da sytuacja maj?tkowa postaci ? :) Na co mo?esz sobie ju? pozwoli? ?

A mo?e zakup pacc i bota na raz ? Przy?pieszy to osi?gni?cie celu :)
 

farloraps

User
Joined
Jan 5, 2013
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Farlo - projekt bot!

Skillowac raczej nie bede, bo po prostu tego nie lubie, dopiero po dobiciu 100lvla. Tak samo z paccem, kupie dopiero jak wbije 100. Sytuacja majatkowa niezbyt dobra, z powodow takich ze pare razy padlem, ale na nowa bron bedzie :). A tymczasem awans...
2q8phtnh916e_t.jpg


---Aktualizacja---

I nowe eq, wlasciwie tylko bron, ale zawsze to cos :). Polecacie jakies miejsca do bocenia na tym levelu?
24zd3divo97z_t.jpg
 

Eslu

Advanced User
Joined
Nov 2, 2010
Messages
212
Reaction score
13
Odp: Farlo - projekt bot!

dc, corymy venore, mintwaliin
@t bardzo ?adnie idzie, mam nadziej? ze temat nie upadnie
 

farloraps

User
Joined
Jan 5, 2013
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Farlo - projekt bot!

Tak jak obieca?em, dodaje zdj?cia zaleg?e.

07/01/2013
ve52jo.jpg


10/01/2013
akzbrd.jpg


12/01/2013
281hemt.jpg


13/01/2013
jzzi10.jpg


14/01/2013
160u6ba.jpg


Niestety dzisiaj ?adnych ?wie?ych awans?w nie by?o. Jutro za to powinienem wbi? kolejny poziom :).
 

farloraps

User
Joined
Jan 5, 2013
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Farlo - projekt bot!

10cvr03.jpg


Troche zamuli?em, z?apa?em wkurwienie, bo znowu pad?em i w og?le ola?em ten ca?y projekt, ale nie po to to robi?em, ?eby teraz nie sko?czy?. Wi?c jedziemy :). Jutro 57!
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Farlo - projekt bot!

Nie poddawaj si?! Ci?nij do 100!
 

Martow

Active User
Joined
Feb 9, 2013
Messages
121
Reaction score
4
Odp: Farlo - projekt bot!

Sie ch?opak rozegra? :p W takim t?pie to za miech/dwa b?dzie setka albo nawet lepiej
 
Top