What's new

FarmaOnline.pl - Tutaj zaczyna si? Twoja przygoda z gospodark?!

Yarech

Active User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
117
Reaction score
10
[align=center]Witajcie wszyscy farmerowicze!

Pewnie chcia?by? si? poczu? jak farmer, kt?ry hoduj? swoje zwierz?ta na farmie, zarabia kas?, kupuj? monety jak i nawet konto premium?
Je?eli tak to w?a?nie szansa dla Ciebie! aby te marzenia si? spe?ni?y.

[size=medium]Co Wam takiego ciekawego mo?e zaoferowa? gra FarmaOnline?[/size]

  • Bardzo ?adn? stron? gdzie mo?esz szybko si? zarejestrowa?!
  • Je?eli za bardzo nie wiesz o co chodzi w grze to w?a?nie dla Ciebie! zrobili?my tak zwanego Samouczka gdzie si? wszystkiego powoli dowiesz.
  • Twoim zadaniem jest tak?e potwierdzenie e-maila po za?o?eniu konta. Je?eli to zrobisz to otrzymasz na start 10 monet!
  • Nasza gra posiada co? takiego jak Trening gdzie mo?esz sobie po?wiczy? gr? w Warzywa lub Ping Ponga.
  • Posiadasz co? takiego jak Zbiorniki gdzie mo?esz sobie ?mia?o za pieni?dze w grze powi?kszy? zbiornik.
  • Najwa?niejsze co farmer musi posiada? to pole! I w?a?nie tam mo?esz sobie sia? r??ne rzeczy i potem je zbiera?.
  • Te? si? mo?esz ucieszy? poniewa? posiadasz tak zwan? Hodowl?! Mo?esz tam hodowa? r??ne zwierz?ta typu kury, ?winie.
  • Mo?esz sobie rozpocz?? te? szkolenie je?eli posiadasz pieni?dze. Wszystkie si? dowiesz w Szkolenia.
  • Mo?esz sobie innym graczom wysy?a? prezenty typu jakie? og?rki, marchewki czy co tam by? chcia?.
[/align]

[align=center]Nie b?d? Wam tutaj pisa? wszystkiego poniewa? sam sobie wejdziesz, zarejestrujesz si? i zostaniesz z nami jako farmer na d?u?ej! :)[/align]


[align=center][size=medium]Co Ty czyli jako zwyk?y grasz mo?esz sobie zakupi? w grze?[/size][/align]


[align=center]
  • Mo?esz sobie zakupi? Konto Premium i b?dziesz wtedy posiada? wi?cej mo?liwo?ci! Czyli np:
  • Zamiast zbiera? po jeden rzeczy mo?esz da? Zbierz Wszystko i gotowe! :)
  • Zamiast podlewa? osobno wszystkie zasiane warzywa to mo?esz mie? specjaln? rzecz czyli Podlej Wszystko.
  • Posiadasz tak zwanego Super Zbieracza, kt?ry zbiera wszystko.
[/align]

[align=center]No i zapewne posiadasz jeszcze wi?cej jaki? mo?liwo?ci lecz ja wszystkiego Ci nie powiem bo te? sam za bardzo nie wiem![/align]


[align=center][size=large]Tak, wi?c nie czekaj! Gra czeka na Ciebie aby? wszed?, za?o?y? konto, potwierdzi? e-maila i zosta? z nami na d?u?ej jako farmer!
Pami?tajcie, ?e ka?dy mo?e by? najlepszy.

FarmaOnline.pl

Zapraszamy do gry,
Zesp?? FarmaOnline.
[/size]
[/align]
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: FarmaOnline.pl - Tutaj zaczyna si? Twoja przygoda z gospodark?!

Po pierwsze popraw tagi. ;p

Jak chce si? poczu? jak farmer to id? do dziadka, bior? wid?y i przewalam gn?j.
 

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Odp: FarmaOnline.pl - Tutaj zaczyna si? Twoja przygoda z gospodark?!

Ja codziennie widze to samo ze swojego okna... Na chuj mi wirtualna rzeczywisto?? : >
 
Top