What's new

-Tibia 8.55 Feldora.com - pom?? odbudowa? ?wiat!

Status
Not open for further replies.

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Prolog 1:Po Wielkim Kataklizmie, kt?ry nawiedzi? ?wiat w roku 205 n.e populacja zmniejszy?a si? o 98,9%. Ludzie stali si? gatunkiem walcz?cym o prze?ycie.
Prolog 2:Najwi?ksze siedliska ludzkie po Wielkim Kataklizmie znik?y z powierzchni ziemi - zosta? po nich sam gruz. Zjednoczeni ludzie szybko doszli do wniosku, ?e ukrywanie si? w buszyuszybko doprowadzi do ich ?mierci - biosystem zosta? zak??cony, w nowej erze to cz?owiek jest na pocz?tku ?a?cucha pokarmowego. Zacz??a si? odbudowa miast. Z pewno?ci?... Ludzie jeszcze nigdy nie byli tak zjednoczeni jak teraz.
9zq1jb.png

esvl3b.png
Przera?liwy huk, jakby bomba eksplodowa?a mi obok ucha. Uderzenie, fala, krzyk. Nie wiem co by?o pierwsze, b?l czy uderzaj?ca we mnie fala uderzeniowa. Wyrzuci?o mnie w powietrze i niemi?osiernie znios?o na drzewo -uderzy?em si? w g?ow?; straci?em przytomno??. Po paru chwilach (?) odzyska?em ?wiadomo?? - wszystko wok?? mnie p?on??o - niegdy? zielone stepy zamieni?y si? w suche pustynie, wszystkie zwierz?ta zamieszkuj?ce tamtejsze tereny wygin??y... One gin??y na moich oczach; najwaleczniejsze i najdumniejsze z nich, wychodzi?y z las?w, nor, kryj?wek, po czym wszystkie kierowa?y wzrok w jedn? stron?. Chwil? wpatrywa?y si? w na ostatni zach?d s?o?ca kt?ry widzia?y i po prostu umiera?y. Chwil? po doj?ciu do siebie poczu?em zapach ?mierci... Unosi? si? na niegdy? pachn?cym traw? stepie. Obraz ten zaiste by? straszny.
Tak opisywane s? pierwsze chwile po Wielkim Kataklizmie, autor tekstu jest nieznany, bowiem uda?o si? odnale?? tylko rozszarpane cia?o z kawa?kiem pergaminu w r?ku. W dzisiejszej literaturze naukowej jest opisywane to tak:
?wiat w kt?rym si? znajdowa?, w niczym nie przypomina? tego, co do tej pory widzia?. By?o to suche miejsce z bardzo ma?? ilo?ci? ro?lin. W oddali dostrzeg? wie? sk?adaj?c? si? z namiot?w wykonanych z p??tna, a nie naturalnych ziemskich surowc?w. Gdy zbli?y? si? do niej, owia? go smr?d ?mierci i poczu? md?o?ci. S?ysza? p?acz dzieci i j?ki doros?ych, odg?osy chor?b i rozpaczy. Stosy ich cia? le?a?y w otwartych wykopach czekaj?c na pogrzebanie, za? ich powykrzywiane twarze i w?t?e cia?a wskazywa?, ?e zmarli z g?odu. Ich cia?a zdawa?y si? by? raczej szkieletami ni? cia?ami z krwi i ko?ci, za? dzieci, doro?li i starcy wygl?dali identycznie - ich niegdy? ciemnobr?zowe twarze mia?y teraz kolor ziemisty. Gdy Dziadek wszed? do wsi, horror jeszcze ?yj?cych ofiar g?odu wstrz?sn?? nim jeszcze bardziej. Dzieci ledwie si? porusza?y, doro?li umierali le??c, za? zewsz?d dobiega?y j?ki b?lu i przera?enia. Od?r ?mierci i uczucie beznadziejno?ci zaw?adn??y nim zmuszaj?c go do opuszczenia wsi.
Ten straszny obraz ?wiata mia? pogorszy? si? jeszcze bardziej...
Kiedy <zamazane > rozejrza? si? woko?o, okaza?o si?, ?e wszystko si? zmieni?o. By?o znacznie bardziej sucho, ani ?ladu jakiejkolwiek ro?linno?ci, za? zwierz?ta le?a?y umieraj?c. Wok?? panowa? straszny upa?, nad ziemi? unosi? si? pot??ny od?r ?mierci, a d?awi?cy gard?o kurz wnika? wsz?dzie. <zamazane> spojrza? w niebo i wydawa?o mu si?, ?e S?o?ce jest znacznie wi?ksze i intensywniejsze, nie by?o na nim ani chmur, ani ptak?w, za? powietrze zdawa?o si? by? g?stsze. W?a?nie wtedy niebo, jak gdyby wezbra?o i ukaza?y si? w nim wielkie dziury, kt?re rozrywa?y si? z podobnym do grzmotu hukiem, kt?ry ni?s? si? dalekim echem, za? ka?dy kawa?ek Ziemi, ska?y i gleba trz?s?y si? przy tym.
Pow?oka nieba zdawa?a si? by? rozdzierana, jak gdyby otwiera?y si? w niej rany, przez kt?re s?czy?a si? ciecz, kt?ra wygl?da?a jak wyciek infekcji, olbrzymie morze p?ynnych ?mieci, ropy i zdech?ych ryb. To w?a?nie przez jedn? z tych ran <zamazane >dostrzeg? unosz?ce si? cia?a delfin?w, kt?rym towarzyszy?y pot??ne wstrz?sy Ziemi i gwa?towne sztormy. Chwyci? si? kurczowo Ziemi i spu?ci? oczy ku niej. Wsz?dzie woko?o panowa? zam?t i zniszczenie. Sterty ?mieci si?ga?y nieba, lasy le?a?y pokotem, wybrze?a zalane, za? sztormy wzmaga?y si? coraz bardziej. Z ka?d? chwil? Ziemia trz?s?a si? coraz bardziej gro??c p?kni?ciem i wch?oni?ciem.
A? w ko?cu wszystko dosz?o do fazy kulminacyjnej:
Gdy si?gn?? wzrokiem w dal, w kierunku zachodz?cego S?o?ca, niebo przeobrazi?o si? nagle w co? przezroczystego, a nast?pnie sta?o si? krwistoczerwone. Tak daleko, jak si?ga? jego wzrok, by?o ono jednolicie czerwone, bez zmian odcieni i jasno?ci. Ca?o?? Stworzenia zda?a si? znieruchomie? w oczekiwaniu na jaki? rozkaz. Czas, miejsce i cel znalaz?y si? w stanie zawieszenia unieruchomione przez krwawi?ce niebo. Przez d?ugi czas przygl?da? si? niebu z respektem i boja?ni?, bowiem czerwie? nieba nie przypomina?a niczego, co dot?d widzia? podczas wschod?w i zachod?w. Kolor ten mia? charakter ludzki, nie by? kolorem Natury, i charakteryzowa? si? obrzydliwym fetorem. Zdawa? si? spala? Ziemi?, gdziekolwiek jej dotkn??. Gdy zach?d przeszed? w noc i pokaza?y si? gwiazdy, wszystkie one ?wieci?y jasnoczerwonym kolorem. Ten czerwony kolor wci?? pokrywa? niebo, za? zewsz?d dobiega?y krzyki rozpaczy, l?ku i b?lu.
Potem wszystko usta?o. Z dnia na dzie? wszystko wraca?o do normy, wszystko zdawa?o si? wraca? do starego, dobrego ?adu. Istotnie, natura przerzedzi?a ludzko?? w stopniu niewyobra?alnym. Czy ludzie na prawd? na to zas?u?yli?
Dalsza cz??? fabu?y po okazaniu zainteresowania tematem.
Prezentacja mapy ( przypomnijmy, ?e jest to reala mapa edytowana przez nas ;) ).
2sb4ig4.png

24q02ue.png

344p1g6.png
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
feldora.com od strony technicznej:
Strona oraz ACC MAKER: www.feldora.com
IP: feldora.com
Start:
20:15
Rates:
iqzt6u.png

W tym exp stages:
1 - 50 exp x130
# 51 - 80 exp x80
# 81 - 100 exp x60
# 101 - 130 exp x40
# 131 - 150 exp x30
# 151 - 170 exp x15
# 171 - 200 exp x10
# 201 - 250 exp x7
# 251 - XXX exp x5
Frag system:
* You will get red skull if you gain:
o 7 unjustified kills per a day
o 70 unjustified kills per a week
o 700 unjustified kills per a month
Other server info:
5 crystal coins at lvl 50
protection lvl 50
Free pacc​

Serdecznie zapraszamy do gry!
 

Noffy

Advanced User
Joined
Mar 22, 2009
Messages
206
Reaction score
5
Odp: Feldora.com - pom?? odbudowa? ?wiat!

Tak tyle ?e sukinsyny mapa nie jest twoja a w szczeg?lno?ci mowie np. o tym expie 'Grim Reaperow' jest to miasto Anakaros moje autorstwa kt?re rozpowszechnik jakiemu? debilowi m?j dawny pracodawca.

Osobiscie wejde na 50%.Polecam srednio ,poniewa? jednie ciekawy jest tekst reszta to g?wno kt?re jest na kazdym innym otsie.
 

Aerocellx

User
Joined
Oct 15, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Feldora.com - pom?? odbudowa? ?wiat!

A ja tam polecam otsa, bardzo milo sie na nim gra i ogolnie fajna atmosfera :)
 

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Odp: Feldora.com - pom?? odbudowa? ?wiat!

Tak tyle ?e sukinsyny mapa nie jest twoja a w szczeg?lno?ci mowie np. o tym expie 'Grim Reaperow' jest to miasto Anakaros moje autorstwa kt?re rozpowszechnik jakiemu? debilowi m?j dawny pracodawca.
Osobiscie wejde na 50%.Polecam srednio ,poniewa? jednie ciekawy jest tekst reszta to g?wno kt?re jest na kazdym innym otsie.

No tak, przecie? nikt nie wspomnia?, ?e mapa jest zrobiona przez nas, tylko zedytowana. A je?eli kto? wrzuci? do downloadu Twoje mapy, to na prawd? nie nasz problem :p.

Zapraszam do gry!
 

Aerocellx

User
Joined
Oct 15, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Feldora.com - pom?? odbudowa? ?wiat!

Ej ja tam jestem na drugim ssie :D Ionekk pozdrawia ziooms
 

sobek_07

Advanced User
Joined
Dec 17, 2008
Messages
165
Reaction score
12
Odp: Feldora.com - pom?? odbudowa? ?wiat!

Zaintrygowa?a mnie sama fabu?a, pomy?la?em ots z real map? pewnie standardowo - shit, loguje si? na serwer i efekt wywar? na mnie powalaj?ce wra?enie, thais zmienione nie do poznania, wszystko schludne i dobrze wyko?czone, je?eli chodzi o sam? gr? to dopiero zacz??em :D Miejmy nadzieje, ?e b?dzie oro :D
 

Saphirian

Active User
Joined
Apr 17, 2009
Messages
117
Reaction score
9
Odp: Feldora.com - pom?? odbudowa? ?wiat!

B?dzie w?asny klient bo musz?skillowa? na saphirze a tibi mc chyba nie ma jeszcze do 8.55 no nie?
 

sobek_07

Advanced User
Joined
Dec 17, 2008
Messages
165
Reaction score
12
Odp: Feldora.com - pom?? odbudowa? ?wiat!

Mo?esz pod??czy? si? do serwera za pomoc? klienta 8.54 i 8.55 o ile dobrze my?l? ^^


EDIT: Przyda?a by si? jaka? ekipa pvp!

EDIT2: szperaj?c znalaz?em nawet jak?? prezentacje w formie filmu:

 
Last edited:

krauzja

Advanced User
Joined
Nov 19, 2008
Messages
362
Reaction score
15
Odp: Feldora.com - pom?? odbudowa? ?wiat!

ots super !
zero bugow !
super atmosfera ! doskona?a zabawa ...

polecam !
 

Wertas

New User
Joined
Feb 24, 2010
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Feldora.com - pom?? odbudowa? ?wiat!

Bardzo milo sie gra zapraszam ;P
racja nie ma zadnych bugow ;] koniec crashow
 

Vectorq

New User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Feldora.com - pom?? odbudowa? ?wiat!

Wbijajcie tu jakimis ekipami bo nie ma sie z kim ora? :<
 

PicWick

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
236
Reaction score
8
Odp: Feldora.com - pom?? odbudowa? ?wiat!

Mapa nie powala na kolana, jak kolega wy?ej wspomnia? jest wykonana schludnie, wida? ze administracja dba o serwer, z dnia na dzie? wprowadzaj? poprawki. Mi?o zaskoczy? mnie Guild wary system z tzw. Tarczami(real war system?). Zacz??em gra?, a co z tego wyniknie zobaczymy :D Pozdrawiam ;)
 

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Odp: Feldora.com - pom?? odbudowa? ?wiat!

Bump...


Zapraszam do gry!
 

Porah

Active User
Joined
Jan 23, 2010
Messages
83
Reaction score
1
Odp: Feldora.com - pom?? odbudowa? ?wiat!

ots wymiata takiej mapki to juz dawno nie widzialem.. wiekszosc rl map to zwykla nudna rl mapa nic nie zmieniona tylko dodana jakas gengia a feldora to kozak ots ... piekna mapa , tani sms shop nic tylko grac ; PP POLECAM WSZYSTKIM zbierajcie ekipy na wary i jedziemy ; >

p.s do gma czy tam goda fajnie jakbys dal cos w stylu STar wanda dla ms ed , zza 100 pkt do sms np walilby 100 - 200

fajnie by to wygladalo
 

sobek_07

Advanced User
Joined
Dec 17, 2008
Messages
165
Reaction score
12
Odp: Feldora.com - pom?? odbudowa? ?wiat!

Ja my?l?, ?e po dodaniu Star Wanda, zrobi sie z tego otsa, tzw orsz ots?
 

hampel

User
Joined
May 20, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Feldora.com - pom?? odbudowa? ?wiat!

Dobry Server polecam go wszystkim : ]
 

sobek_07

Advanced User
Joined
Dec 17, 2008
Messages
165
Reaction score
12
Odp: Feldora.com - pom?? odbudowa? ?wiat!

Nadszed? czas na jakie? filmy, czyli jak bawi sie feldora! :D



ps. p??niej dam edita, bo w przygotowaniu jeszcze jedna prezentacja!

Pozdrawiam!
 

hampel

User
Joined
May 20, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Feldora.com - pom?? odbudowa? ?wiat!

xD Moj Filmik : )

Zapraszam na server
 

drakuu

New User
Joined
Apr 11, 2010
Messages
4
Reaction score
0
e ja w tom tibie zagrac

w ten ots :curse::curse::curse::curse::curse::curse:

Notka moderatorska:
post pod postem, ??cze
 
Status
Not open for further replies.
Top