What's new

Fighting Force

Status
Not open for further replies.

Aen

Przewodnicz?cy
Joined
Apr 2, 2008
Messages
215
Reaction score
28
Jest to jedna z gier w kt?r? mia?em przyjemno?? gra? jak by?em bardzo ma?y, o ile kto? b?dzie mia? ochot? w ni? zagra? to polecam zach?ci? jakiego? koleg? do wsp?lnego sp?dzenia czasu przed jednym monitorem gdy? wg. mnie najwi?ksz? zalet? tej gry jest mo?liwo?? grania na dw?ch graczy.

Fightingforce.jpg
Tre?? zapo?yczona:
Fighting Force to dwadzie?cia pi?? poziom?w bijatyki i akcji, rozgrywaj?cej si? w wie?owcach, poci?gach i samolotach. Gracz kieruje poczynaniami jednej z czterech postaci, przeciwstawiaj?cych si? apokaliptycznym planom diabelskiego Dr Zenga. Dr Dex Zeng, wysoko postawiony funkcjonariusz agencji rz?dowej, maj?cy doj?cia niemal wsz?dzie, a tak?e znany z radykalnych pogl?d?w uczony i profesor teologii, by? szczerze przekonany, ?e przed rokiem 2000 nadejdzie koniec ?wiata, na co wskazywa?y wszystkie znaki na niebie i na ziemi. Zengowi uda?o si? nawet przekona? do tego wielu ze swych dawnych pracownik?w, kt?rzy pomogli mu przygotowa? si? do dzia?a? ostatecznych.
Gdy nadesz?o Millennium i nic si? nie sta?o, przepe?niony w?ciek?o?ci? Dr Zeng postanowi? wprowadzi? w ?ycie plan awaryjny. Przy pomocy tysi?cy zwolennik?w w ko?ach wojskowych i mafijnych zacz?? sam organizowa? totaln? Apokalips?. Na szcz??cie, Snapper, jedna z asystentek w laboratorium Zenga, decyduje si? po?o?y? kres machinacjom tego cz?owieka i szuka sprzymierze?c?w by powstrzyma? jego knowania. Teraz los ?wiata spoczywa w naszych r?kach.
Autor: gry-online
Ocena: -9/10
Producent/dystrybutor: SCi / Eidos
Data dodania: 2006-III-11
Rozmiar pliku: 52 MB
Licencja / cena: Freeware
Platforma systemowa: Windows
Minimalne wymagania 233 MHz PROCESOR, 64 MB RAM, 8 MB VIDEO CARD

Filmik z wersji gry na konsol?:


Ciekawostk? jest to ?e gra nie dzia?a pod Windowsem XP, na szcz??cie pewien student informatyki zrobi? ?atk? do gry kt?r? ?atwo znale?? w sieci tak jak i sam? gr?.
 

Arvannion

Advanced User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
385
Reaction score
110
Odp: Fighting Force

Mam ta gre xdddd Przemycam ja na kompy w szkole i sobie gram. Ogolnie fajna, dobra fabula, OK sterowanie. Overall:GOOD!
 
Status
Not open for further replies.
Top