What's new

Fnatic Xmas

Status
Not open for further replies.

Shaos

Active User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
140
Reaction score
0
Witam,
(nie wiem czy dobry dzia? czy nie, je?eli tak to jak by kt?ry? z mod?w mog? przesnie?? w odpowiedni dzia? by?bym wzdzi?czny)
mam ogromn? pro?b? - zajmie wam to tylko kilka sekund. =) Chodzi o wej?cie w ten link i wci?niecie przycisku enter oraz pozwolenie na dost?p do waszych informacji na fejsie przez fnatic.
Z g?ry dzi?kuj? za pomoc.
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Fnatic Xmas

Udost?pni? w?asne, poufne dane dla jakiego? randoma z og?lnodost?pnego forum ?
Nie wiem czy jeste? tak g?upi czy tak naiwny...
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Fnatic Xmas

sygnatura royalza doskonale oddaje to co chcialem powiedziec
 

Shaos

Active User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
140
Reaction score
0
Odp: Fnatic Xmas

Udost?pni? w?asne, poufne dane dla jakiego? randoma z og?lnodost?pnego forum ?
Nie wiem czy jeste? tak g?upi czy tak naiwny...

dla jakiego? randoma z og?lnodost?pnego forum? Je?li potrafisz czyta? to napisa?em "pozwolenie na dost?p do waszych informacji na fejsie przez fnatic." nie ja b?d? mia? te informacje tylko fnatic. Poza tym jak logujesz si? do r??nych aplikacji, gier na fejsie (to i tak to robisz - samo to, ?e jeste? na fejsie, masz poczte udost?pniasz tym serwisom swoje dane).
Nie jestem g?upi czy tak naiwny... Po prostu chce spr?bowa? wygra?. Rozumiem jak by na ko?cu prosili o numer telefonu by spamowa? Ci p??niej p?atne sms'y. Ale tak nie jest -.- Poza tym po co taka organizacja jak Fnatic mia?a by robi? jaki? trolling?
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Fnatic Xmas

Poza tym po co taka organizacja jak Fnatic mia?a by robi? jaki? trolling?

a czy amber gold na poczatku wydawala sie zgraja oszustow? nie ufam nikomu na tyle zeby dac dostep do takich rzeczy o_O
 

Shaos

Active User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
140
Reaction score
0
Odp: Fnatic Xmas

A masz konto na facebook, konto bankowe, czy nawet telefon na abonament/mix? Tam te? podajesz dane i musisz akceptowa? to w celu przetwarzania danych osobowych (do innych firm nie tylko do tej gdzie podpisujesz umowe). Przez t? stron? fnatic wie kto wygra? i z kim si? skontaktowa?. Nawet na tym forum rejestruj?c si? podajesz im wgl?d do Twoich danych zapisanych tutaj typu email/has?o do konta. Tam akurat tego nie musisz podawa?, wystarczy, ?e b?d? mieli dost?p do Twojego imienia nazwiska..

---------- Tre?? dodana o 23:10 ----------

Poza tym nie trafi?e? z tym porownaniem konkursu fnatic do Amber. Z tego co wiem to amber gold nie rozdawali przedmiot?w, sprz?t?w, kasy tylko raczej przechowywali pieni?dze. Fnatic nie chce kasy tylko organizuje konkurs gdzie mozesz wygrac rozne gadzety. A zeby je otrzyma? to raczej musza sie jakos skontaktowa? nie?
 
Last edited:

Xarid

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
289
Reaction score
107
Odp: Fnatic Xmas

beka z typ?w xDD amber gold fnatic xDDD
fnatic wam pohackuje facebooki i pozablkokuje plyty glowne
poza tym to jest ref, wiec chyba to nie zgodne z regulaminem huehueuhuehuhe
 
Status
Not open for further replies.
Top