What's new

Forseti - B??d kt?ry wkrad? si? na tnp

Status
Not open for further replies.

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Tak, dobrze przeczytali?cie tytu? tego tematu. Chodzi tutaj o u?ytkownika Forseti.
Pami?tacie mo?e konkurs kt?ry zako?czy? si? par? dni temu ?
Z pewno?ci? to pami?tacie, wygra? go nie kto inny jak Kuzirashi.
Konkurs mia?by? oceniany przez organizator?w konkursu, podaj?e trzech.
A tym czasem co si? sta?o ? Nasz kolega Forseti bra? pod uwag? jedynie g?osy u?ytkownik?w. G??wnie koleg?w zwyci?zcy.
PONAD TO JEST JESZCZE JEDNA WA?NA SPRAWA.
Kilka dni przed zamkni?ciem ankiety, u?ytkownik ten poprosi? mnie o po?yczenie pieni?dzy dok?adnie to ok. 25 z?, aby powsta? jego serwer, chyba "CafeOTS". Napisa?em, ?e zobacze co da si? zrobi?, ale jednak nie wysz?o. Po tym czasie nagle z jednego wieczora na poranek u?ytkownik Kuzirashi uzyska? ok. 15 g?os?w, podkre?lam przez jeden wiecz?r.
Nie prosz? tutaj o jak?? rekompensate, tylko domagam si? hmmm, sprawiedliwo?ci ? Chocia? szczerze w?tpie ?e co? takiego nastanie
 

Krzkru

Advanced User
Joined
Jan 18, 2012
Messages
253
Reaction score
18
Age
31
Odp: Forseti - B??d kt?ry wkrad? si? na tnp

Sprawiedliwo?ci? Zaraz pewnie uzyskasz odpowied? typu : "Forseti zosta? ju? odpowiednio ukarany" i temat zostanie zamkni?ty... Szkoda.
 
Last edited:

achiru

Advanced User
Joined
May 3, 2012
Messages
381
Reaction score
22
Odp: Forseti - B??d kt?ry wkrad? si? na tnp

Zgadzam sie tak zawsze jest :)
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Forseti - B??d kt?ry wkrad? si? na tnp

tam taram tam ;/ tro media dostalo 2.000.000~ zl z unii to moze przejda na IBM i zmienia kadre! [ale predzej wjebia 2x tyle reklam co jest] a kadra tnp od dawien dawna to banda dzieci < przynajmniej w wiekszosci ;/ i zabardzo nie wiedza co moga w krancowych sytuacjach robic.

Notka moderatorska:
Warto?? dofinansowania: 198 988,27 PLN - to nie s? 2mln
 
Last edited:
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Forseti - B??d kt?ry wkrad? si? na tnp

Pretensje powiniene? zg?asza? do organizatora konkursu a nie do administracji gdy? to nie kadra organizowa?a ten konkurs :p
Co do samego ,,fa?szerstwa", to chyba nie twierdzisz ?e Forseti strzeli? focha i nam?wi? innych do g?osowania na Kuzirashiego ^^?
Tak to zwykle bywa, ?e najwi?cej g?os?w pada w przeddzie? og?oszenia wynik?w ;P

Pozdrawiam
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Forseti - B??d kt?ry wkrad? si? na tnp

@notatka moderatorska...
Warto?? dofinansowania: 1 348 220,00 PLN
Warto?? dofinansowania: 9 600,00 PLN
Warto?? dofinansowania: 198 988,27 PLN

Po **** liczyc to co jest nizej nie?

Btw. *****ane mam troche w ten temat bo to forum i kadra to i tak juz konkretna porazka...
 

Piotre00

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
178
Reaction score
17
Odp: Forseti - B??d kt?ry wkrad? si? na tnp

Pretensje powiniene? zg?asza? do organizatora konkursu a nie do administracji gdy? to nie kadra organizowa?a ten konkurs :p

To nie kadra organizowa?a konkurs, zapewne kadra nawet nie wiedzia?a, ?e powinna te prace ocenia?. Wychodzi na to, ?e ten konkurs to by?a tylko fanaberia forsetiego, wi?c kadra nawet nie musi pilnowa? czy forseti wywi?za? si? z tego co napisa? w tym temacie. W og?le on doda? te reputy? Przecie? to ju? tylko zwyk?y u?ytkownik.
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: Forseti - B??d kt?ry wkrad? si? na tnp

Nagrody w postaci punkt?w reputacji oraz medalu zosta?y przyznane.
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Forseti - B??d kt?ry wkrad? si? na tnp

Nosfera, teraz to dojeba?e? (nie znalaz?em innego s?owa, kt?re by by?o bardziej wydajne w tej sytuacji). Najpierw zdradzi?e? numer swojej pracy, a teraz sam domagasz si? sprawiedliwo?ci? Cool, ale chwila. Co? tu nie gra. Czy oszustowi nale?y si? sprawiedliwo??? Tak. (o_O) Sprawiedliwie przegra?e? i sprawiedliwie zaj??e? drugie miejsce, ja sprawiedliwie wygra?em. Anyway, my?lisz, ?e przez jeden dzie? zdo?a?bym skombinowa? 15 g?os?w? Tak (o_O), ale postanowi?em, ?e jedyny czas jaki zmarnowa?em (jak mi si? zdawa?o na pocz?tku) to czas, w kt?rym pisa?em prac? konkursow?. Zdziwi?em si? dodatnio, bo konkurs zosta? zako?czony, a nagrody przyznane. Co prawda, Forseti w sprawie RAM'u si? jeszcze nie odezwa?, ale w tej sytuacji po prostu I'm staying tuned. Pozdrawiam i mi?ego wieczoru.

PS:
Nie mog?em si? powstrzyma?, ?eby zaznaczy? te?, i? VIP, kt?rego zabra?a mi niejaka Kazia (moim zdaniem nies?usznie) wr?ci? do mnie po czasie co chyba ?wiadczy, ?e jednak nie powinno si? mi go tak chamsko zabiera?.
 
Last edited:

Mag Egzorcysta

Advanced User
Joined
Apr 17, 2010
Messages
248
Reaction score
39
Odp: Forseti - B??d kt?ry wkrad? si? na tnp

Na pewno za wszystkim stoi Vortis. =]
 

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: Forseti - B??d kt?ry wkrad? si? na tnp

Tu nie chodzi tylko o to, ale tak?e o bezmy?lno?? administracji (nie ura?acie si?, ale niekt?rzy s? tak idiotyczni, ?e faworyzuj? swoich koleg?w).

Notka moderatorska:
Konkrety poprosz?
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Forseti - B??d kt?ry wkrad? si? na tnp

Pretensje powiniene? zg?asza? do organizatora konkursu a nie do administracji gdy? to nie kadra organizowa?a ten konkurs :p
Co do samego ,,fa?szerstwa", to chyba nie twierdzisz ?e Forseti strzeli? focha i nam?wi? innych do g?osowania na Kuzirashiego ^^?
Tak to zwykle bywa, ?e najwi?cej g?os?w pada w przeddzie? og?oszenia wynik?w ;P

Pozdrawiam

do mnie pisali na gg abym g?osowa? na kogo? tam w konkursie:) wi?c wida? jak to wygl?da.
 
Status
Not open for further replies.
Top