What's new

Furora - szukam ludzi do gry - wracam po oko?o 2 latach przerwy

Status
Not open for further replies.

kkmks

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
141
Reaction score
3
Age
33
Jak w temacie je?li kto? jest ch?tny do rozpocz?cia gry w tibie na furorze, to prosz? o kontakt tu, na forum, b?d? te? w grze pod nickiem Wulfrag ( jak offline to wysy?ajcie listy do thais), gr? planowa?em rozpocz?? ju? od jakiego? czasu, a teraz gdy w ko?cu zaliczy?em poprawk? na uczelni, dodatkowo na "korzy??" dla tibii przytrafi? mi si? ma?y wypadek, wi?c mama teraz do?? sporo czasu aby z powrotem pogra?. Co prawda my?la?em nad rozpocz?ciem gry od nowa, ale gdzie? znalaz?em rkeya do konta o kt?rym ju? dawno dawno zapomnia?em i nawet nie?le si? sk?ada bo jest to paladyn nawet niez?y 44 lvl z dobrymi skilami, wi?c ju? mo?na co? konkretniejszego porobi?, niestety okaza?o si?, ?e kolega , kt?remu kiedy? darowa?em konto oczy?ci? mojego palka prawie doszcz?tnie mam tylko jakie? 600 royal spear?w i jakie? sk?rzane ?achy na sobie, a i jeszcze ca?e 50 platynek. Je?li sprawa tyczy si? pacc to na obecny czas nie my?l? nawet o kupowaniu go, bo p?ki co nie wiem czy ta gra na powr?t uka?e mi swoje wdzi?ki i wci?gnie na d?ugie wieczory.

Poziom postaci nie ma dla mnie znaczenia, byle by? by? na mainie, potrafi? obs?ugiwa? skype/ventrilo i nie by? dzieckiem neo.
P?ki co gra tylko na facc
Gram zazwyczaj w godzinach od 12-13 do 4-5 w tych przedzia?ach.
Gr? z ch?tnymi planuj? rozpocz?? najwcze?niej jutro, bo dzisiaj musz? ogarn?? nowo?ci z "ostatnich" kilku/-nastu updat?w.

Odno?nie typu gry to ju? zale?y od ekipy przy wi?kszej liczbie os?b mo?na nawet sobie popekowa?, je?li b?da takie propozycje, ale p?ki co exp/quest.
Osobi?cie nie korzystam z bot?w, ale jak kto? ich u?ywa to mnie to nie przeszkadza.

R?wnie? je?li kto? ma jakie? niepotrzebne rzeczy na furorze mo?e je wys?a? do wulfraga na thais na pocz?tek nawet knight set b?dzie dobry .... free itanz plax :D , tak tak

obecny stan: 2 osoby
 

MokateH

Active User
Joined
Sep 2, 2012
Messages
127
Reaction score
7
Odp: Furora - szukam ludzi do gry - wracam po oko?o 2 latach przerwy

Chetnie zagram, Wysle do ciebie wiadomosc w grze.
 

kkmks

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
141
Reaction score
3
Age
33
Odp: Furora - szukam ludzi do gry - wracam po oko?o 2 latach przerwy

No to ju? jest nas dw?ch
 

danielcelesta95

New User
Joined
Sep 20, 2012
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Furora - szukam ludzi do gry - wracam po oko?o 2 latach przerwy

Siemka,
moim zdaniem lepiej jak zaczniesz grac na nowej postaci, co ci da 44 lvl jak i tak eq nie ma.

Ja z ziomkiem zaczalem grac na Celescie, wiec jak chcesz to mzoesz dolaczyc do nas

gg:5952978
pozdro
 
Last edited:

kkmks

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
141
Reaction score
3
Age
33
Odp: Furora - szukam ludzi do gry - wracam po oko?o 2 latach przerwy

no niestety moim jedynym serwerem jest furora, mam do niej sentyment, cho? wielu dobrych graczy z niej odesz?o :\
 
Last edited:

kkmks

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
141
Reaction score
3
Age
33
Odp: Furora - szukam ludzi do gry - wracam po oko?o 2 latach przerwy

aktualny stan - 3 osoby
 

Marolz

Killed by death
Joined
Jan 18, 2012
Messages
388
Reaction score
29
Odp: Furora - szukam ludzi do gry - wracam po oko?o 2 latach przerwy

Z tym zapraszam do tematu zbiorczego. ?ycz? powodzenia w kompletowaniu ekipy :)
 
Status
Not open for further replies.
Top