What's new

[G?osowanie] Signature Of The Month #21 - "Natura"

Status
Not open for further replies.

Zepri

zaj?ty
Joined
Aug 24, 2011
Messages
207
Reaction score
29
sotmy.png


Temat: Natura
Format: .PNG | .GIF



Regulamin G?osowania:
1. W g?osowaniu mog? wzi?? udzia? wszyscy u?ytkownicy (Dotyczy: Moderator?w, Global Moderator?w, Support, Redakcji, Vip, Zas?u?onych, U?ytkownik?w i Manager'?w) ze sta?em d?u?szym ni? 2 tygodnie.
G?osy zbanowanych s? brane pod uwag? przy podliczaniu.

2. Uczestnik konkursu mo?e wzi?? udzia? w g?osowaniu, jednak nie mo?e g?osowa? na swoj? prac?.

3. Wszystkie przedstawione tu prace zosta?y zatwierdzone przez organizatora Konkursu.


4. Ka?dy u?ytkownik bior?cy udzia? w g?osowaniu powinien si? zapozna? z Regulaminem.

Praca 1
98027795.png


Praca 2
scaled.php


Praca 3
0955asyzdkl9.png


Praca 4
sygnasotm.png


Praca 5
1458phajtbeo.png



G?osowanie trwa do 09.04.2012, godziny 23.59


Od Prowadz?cego:
Niestety w edycji "Natura" dosta?em tylko 5 prac. Jest to spowodowane tym, ?e nie mia?em w og?le czasu zaj?? si? reklam? konkursu. Prace kt?re znalaz?y si? w tym temacie s? bardzo dobrze i ciekawie wykonane. Mamy tu od przepi?knych krajobraz?w p?l do tajemniczych zaro?li po Tibijski g?szcz.
Serdecznie zapraszam wszystkich do udzia?u w g?osowaniu!

?ycz? powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu SOTM!

WYNIKI
 

haski123

Advanced User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
206
Reaction score
6
Odp: [G?osowanie] Signature Of The Month #21 - "Natura"

Sw?j g?os oddaje na numer 4. Jest ciekawie i estetycznie wykonana. Napisy bardzo dobrze komponuj? si? z t?em i innymi dodatkami. Podoba mi si? ta spadaj?ca Literka :D
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: [G?osowanie] Signature Of The Month #21 - "Natura"

Jako? i? zosta?em zaproszony przez u?ytkownika do wypowiedzenia si? w tym temacie tak te? czyni?. Wyb?r wed?ug mnie jest prosty, bowiem lubi? prostot? i do gustu przypad?a mi praca numer 2. Jest ona dobrze wykonana, prosta a zarazem oryginalna, dobrze dobrana czcionka i natura.
Gratuluj? osobie, kt?ra wykona?a t? grafik? i zach?cam innych u?ytkownik?w do brania udzia?u w r?znych konkursach na naszym forum.
Pozdrawiam, Help3R.
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: [G?osowanie] Signature Of The Month #21 - "Natura"

2. Prosta, ?adna, przejrzysta. Dobry napis i efekty.

btw, 5 wymiata.
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: [G?osowanie] Signature Of The Month #21 - "Natura"

1. Praca wygl?da jak gotowy stock z ramk? i napisem. Je?li nawet co? by?o w nim robione to autor ograniczy? si? do zabawy z kolorem i kontrastem, co i tak wysz?o ?rednio. Osobi?cie zmniejszy? bym kontrast i zmatowi?bym troch? kolory. Typografia jest wr?cz fatalna a ten kszta?t pod napisem zupe?nie nie pasuje do stylistyki tej grafiki. Ramka okropna, zwyk?y, bia?y kontur ze zmienionym kryciem (na overlay albo soft light). Jednym s?owem s?abo.

2. Tutaj lepiej. Nadal nie wida? du?ej pracy nad stock'iem, ale w tym przypadku efekt ko?cowy jest o wiele lepszy ni? w przypadku pracy numer jeden. Kolory s? ?adne, ale wydaje mi si?, ?e to ?wiat?o jest zbyt jaskrawe. Przez to zamiast pokre?li? focal, kt?rym s? drzewa, odwraca od niego uwag?. Ramka wygl?da ?adnie, nie rzuca si? w oczy i nie psuje pracy, a typografia jest ?wietna. Rodzaj czcionki jak? u?y? autor pasuje do klimatu, a jej ustawienie i format s? dobre. Og??em ca?kiem dobra, prosta sygnatura.

3. I kolejna praca, kt?ra wygl?da jak czysty stock z kilkoma dodatkami. Kolorystyka pracy jest s?aba, ale zno?na. Ramka ca?kowicie nie pasuje, jej kolor gryzie si? z kolorystyk? sygnatury. Napis do wywalenia. Autor u?y? ca?kiem ?adnej czcionki, ale napis jest w z?ym miejscu oraz ma z?? wielko?? i kolor. Posta? w prawej cz??ci sygnatury jest jej potrzebna tak jak ?wini siod?o. Po pierwsze nie pasuje do tego typu prac. Po drugie nawet je?li autor si? upar?, ?e ma by? to m?g? u?y? pasuj?cego klimatem renderu i ?adnie go wtopi? w t? prac?. Praca s?aba.

4. Autor mia? fajny pomys?, ale wykonanie jest fatalne. Jednak jako pierwszy wyszed? poza edycje stock'u, kt?ry przedstawia pole, ??k?, pastwisko i chuj wie co tam jeszcze, a wybra? bardziej ambitny i niecodzienny pomys?. O kolorystyce nie b?d? si? nawet wypowiada? bo le?y. To samo tyczy si? ?wiat?a i utrzymania g??bi (cho? tu autor pr?bowa? co? zdzia?a? s?dz?c po rozmazanej cz??ci t?a, ale na nic si? to zda?o). Typografia tak jak ca?a reszta le?y i kwiczy. Takie zabawy czcionk? nie s? po??dane w tego rodzaju grafice. Poza tym wyb?r koloru, rozmiaru i typu czcionki jest zupe?nie nie trafiony. Sygnatura s?aba, ale plus za pomys?.

5. Tu nie mam s??w. We?cie sobie z?e cechy poprzednich prac z???cie w ca?o?? i wyjdzie wam opis tej sygnatury.

Reasumuj?c prace s? s?abe. Wi?kszo?? autor?w trzyma?a si? najprostszego mo?liwego schematu, a przecie? temat natury jest bardzo rozleg?y i da?oby si? zrobi? naprawd? ?adn? i zaskakuj?c? prac?. Wystarczy?by tylko pomys? i odrobina pracy.

Wybieram sygnatur? numer dwa.
 
Last edited:

RNS

Active User
Joined
Sep 28, 2011
Messages
53
Reaction score
8
Odp: [G?osowanie] Signature Of The Month #21 - "Natura"

Zdecydowanie 1. Ma klimat, podoba mi si? dob?r kolor?w, chocia? prawy g?rny r?g odrobin? psuje ca?y efekt. 2 i 3 r?wnie? niez?e, starannie wykonane. 4 jest za to zrobiona w stylu, za kt?rym nie przepadam, nie przemawia do mnie. Og?lnie jest dobrze, prace trzymaj? poziom, ale ostatecznie g?osuj? na jedynk?.
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: [G?osowanie] Signature Of The Month #21 - "Natura"

Ja g?osuj? na prac? numer 5, poniewa? autor wybra? czcionk?, kt?ra zdecydowanie pasuje do reszty sygnatury. Ta praca do mnie najbardzie przemawia.

btw. ciekawe dlaczego mito podzi?kowa? Batisowi, na pewno nie dla tego, ?e 2 to jego praca ;x
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: [G?osowanie] Signature Of The Month #21 - "Natura"

Praca numer dwa jest boska i to na ni? oddaje g?os.
 

nabi12

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
252
Reaction score
12
Odp: [G?osowanie] Signature Of The Month #21 - "Natura"

Mia?em dylemat czy wybra? prace nr 2 czy nr 4 ; > W pracy numer 4, sam pomys? jest dobry, ale wykonanie fatalne :| A szkoda :C A praca numer 2, po prostu przypad?a mi do gustu ;]
 

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Odp: [G?osowanie] Signature Of The Month #21 - "Natura"

W tej edycji wyr??niaj? si? dwie sygny, 2 i 4.
4 to fajna abstrakcja ale g?os oddaj? na 2 podzielaj?c opini? Batisa - prosta, ?adna, przejrzysta.
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: [G?osowanie] Signature Of The Month #21 - "Natura"

Praca 1. - Napis psuje ca?? sygnatur?, a t?o jest przygn?biaj?ce. Prawie nic tam nie zosta?o zrobione opr?cz wklejenia grafiki, dodania napisu i jakiego? "efektu" pewnie.

Praca 2. - Ciekawe wyko?czenie, ?adne dobranie kolor?w, a napis bardzo pasuje do ca?o?ci. Og?lnie praca ?adnie bardzo wykonana.

Praca 3. - Po prostu niewypa?, szkoda s??w. Praca zrobiona przez amatora, kt?ry chcia? za bardzo urozmaici? efekt ko?cowy i za bardzo upi?kszy?. Spowodowa?o to brzydkie wyko?czenie pracy.

Praca 4. - Pomys? mog? zrozumie?, ale wykonanie tragiczne.

Praca 5. - SOTM o TNP ju? by?, pomyli?e? sobie edycje...

G?os oddaj? na prac? nr. 2 i ?a?uj? troch? ?e nie wys?a?em swojej, ale niestety mi si? PS spieprzy? ;/. Wszystkim uczestnikom ?ycz? powodzenia, tak btw.
 

Vegan

User
Joined
May 11, 2008
Messages
43
Reaction score
5
Odp: [G?osowanie] Signature Of The Month #21 - "Natura"

G?osuj? na prace nr.2 Jej prostota najbardziej przypad?a mi do gustu.
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: [G?osowanie] Signature Of The Month #21 - "Natura"

nr 2. kilka banalnych efekt?w jest cz?sto du?o lepsze od niewiadomo jakich kombinacji
 

Kacper Zioom

Active User
Joined
Jan 10, 2010
Messages
133
Reaction score
12
Odp: [G?osowanie] Signature Of The Month #21 - "Natura"

Ja oddam g?os na prac? nr. 1, poniewa? lubi? ciemno?? i wszystko co z ni? zwi?zane (if you know what I mean ; >)
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: [G?osowanie] Signature Of The Month #21 - "Natura"

Praca nr 2 najbardziej si? wyr??nia. Fajna czcionka, ?wietne t?o, niczego wi?cej nie trzeba.

1 - ?adne t?o, ale czcionka zupe?nie nie pasuje.
3 - Kompletnie przesadzona, niepotrzebnie dodany render i prosty, niepasuj?cy kolorystycznie napis.
4 - Praca ca?kiem ?adna, ale kiepsko z trzymaniem si? tematu.
5 - W tym momencie trzasn??em siarczystego facepalm'a.

2.
 

Zepri

zaj?ty
Joined
Aug 24, 2011
Messages
207
Reaction score
29
Odp: [G?osowanie] Signature Of The Month #21 - "Natura"

Wyniki Signature of The Month #21

Miejsce 1
scaled.php

Praca nr 2 autorstwa artZzo! (10 g?os?w)

Miejsce 2
98027795.png

Praca nr 1 autorstwa Pjotr! (2 g?osy)

Miejsce 3
sygnasotm.png

Praca nr 4 autorstwa Kuzirashi! (1 g?os)

Miejsce 4
1458phajtbeo.png

Praca nr 5 autorstwa Haski123! (1 g?os)

Miejsce 5
0955asyzdkl9.png

Praca nr 3 autorstwa Bubin! (0 g?os?w)


Gratuluj? wszystkim uczestnikom Konkursu i dzi?kuj? za zg?oszenia!
Niebawem zostan? rozdane nagrody!


Ju? nied?ugo nast?pna edycja SOTM!
 
Last edited:

haski123

Advanced User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
206
Reaction score
6
Odp: [G?osowanie] Signature Of The Month #21 - "Natura"

Popraw prace numer 5, Da?e? praca nr 6 dwa razy :/
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: [G?osowanie] Signature Of The Month #21 - "Natura"

Ja chcia?em tylko powiedzie?, ?e najlepiej znale?? zdj?cie na google, kopiuj, wklej, napis i wys?a?. Powodzenia, z takim podej?ciem konkurs na pewno si? rozwinie. Pozdro ;x
 
Status
Not open for further replies.
Top