What's new

G?ra by Sir_Rafallek

Status
Not open for further replies.

Sir_Rafallek

Advanced User
Joined
May 30, 2008
Messages
352
Reaction score
45
screenshot2009062920372.png

screenshot2009062920374.png

screenshot2009062920375.png
 

Rozbrykany

Active User
Joined
Aug 25, 2008
Messages
106
Reaction score
7
Age
28
Odp: G?ra by Sir_Rafallek

Nie wiem co mam s?dzic o tej pracy :( Mapa wydaj? si? zrobiona poprawnie, lecz wieje pustk? poza g?rami, a co najwa?niejsze nie urozmaici?e? jej jako?. Ale g?ry zrobione poprawnie, wi?c ocena b?dzie pozytywna.

Ocena 7/10

Pozdrawiam,
Rozbrykany
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: G?ra by Sir_Rafallek

Dosy? ?adna mapka, popracowa?e? nad ni? troch?. Og?lnie jest dopracowana, jednak znowu musz? kogo? zbeszta? za to, ?e kto do kurwy k?adzie g?azy na dachu?! Ludzie, prosz? was, nie k?ad?cie ?adnych g?az?w i jak w tym przypadku stalagmit?w na dachu, bo to jest nierealne.
Ocena: 3/6

Pozdrawiam.
 

Trance

New User
Joined
Jun 28, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: G?ra by Sir_Rafallek

Hmm... mapka jako tako wykonana poprawnie i wida? ,?e troche si? z ni? m?czy?e?.

[-]
Kamienie na domku.
Na dole, pod g?rami, g?owny floor ma?o urozmaicony, pomieszaj groundy, dodaj krzewy, troche wody w g??bi i b?dzie spoko :)
[+]
Duze g?ry, dobrze urozmaicone, wodospad zrobiony odpowiednio.

Ocenka :
6.0/10
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: G?ra by Sir_Rafallek

G?ry nawet niez?e, ale jest kilka b??d?w.
Trawa na oko?o g?r jest ma?o urozmaicona. Niema grzybk?w, kwiat?w a tak?e jakiej? ?cie?ki.

Moja ocena: 6/10
 

Voliess

Advanced User
Joined
May 31, 2008
Messages
153
Reaction score
10
Odp: G?ra by Sir_Rafallek

Gory ladnie do?? tylko pusto troszq. Ocenka 8/10 :pP widac ze poczatkujacy,I nie rob takich g?r ktore wystaja ;d
@Miki2021
Wida? ze tibia dla ciebie jest realizmem ?? czlowieku czy ty latasz codziennie w zbroii ?? i nie pierzesz ubran ? bierzesz sworda i idziesz walczyc z dragonami ? Mysle ze nie wiec mi tutaj nie Pieprz ze jest za malo realizmu. Chlopak ma fantazje wiec nie mow zeby nie kladl nic na dachu...
 
Status
Not open for further replies.
Top