What's new

G?ra cyclop?w - praca amatorska

Status
Not open for further replies.

Matez360

Advanced User
Joined
Jul 25, 2008
Messages
310
Reaction score
18
Witam!
Pewnie od razu zadasz pytanie dlaczego nie umie?ci?em tego tematu w dziale "Sarkofag map". Ot?? odwied? jest prosta: Nie umieszczam tu swojej pracy by si? pochwali?, tylko, aby zapyta? was (jako amator) Jakie b??dy zrobi?em w tworzeniu g?ry. Prosz? tak?e nie patrze? na teren poza g?r?, gdy? tam jeszcze natury nie doda?em.
Nadal nie widzisz powodu, dlaczego ten temat umie?ci?em w?a?nie w tym dziale ? Tak wi?c we wszystkich poradnikach o tworzeniu g?r wygas?y zdj?cia i nie mia?em ?adnego "idealnego" wzorca. Poza tym nie zamierzam swoich prac regularnie dodawa?, a w temacie "moja ostatnia praca" my?l?, ?e nie doczekam si? szybkiej odpowiedzi.

Dobrze, przejd?my w ko?cu w samego tematu. G?ra kt?r? zrobi?em wydaje mi si? zwyczajna, prosta i jaka? taka p?aska. Chcia?bym, aby?cie mi doradzili co mog? jeszcze do niej doda?, co poprawi?, a mo?e co usun?? (nie piszcie o potworach, bo o tym doskonale wiem, maj? tam by? cyclopy).

Nie oczekuj? od was oceniania tej pracy, tylko porady co zrobi?, by ta g?ra sta?a si? bardziej ?ywa i oryginalna. Krytyk? jak najbardziej przyjmuj?, ale dok?adnie uzasadnion?.

Mapa:
(screen poprawiony)
goracycow.jpg



Pozdrawiam i licz? na wasz? pomoc
Matez

@edit
Znalaz?em troch? bug?w, prosz? nie zwraca? uwagi na brak border?w w niekt?rych miejscach i kamie? na drzewie - ju? to poprawi?em.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: G?ra cyclop?w - praca amatorska

Po pierwsze wy??cz efekt cieni - View -> Show shade.
Staraj si? nie robi? takich kwadratowych skrawk?w na tych g?rach, rozmieszaj bordery tak, aby by?o wida? fachow? robot?. Popracuj nad detalizacj?, a tak?e wyobra?ni?, bo bij? po oczach brak pomys?u na prze?amanie toposu.
Pozdrawiam!
 
Last edited:

Matez360

Advanced User
Joined
Jul 25, 2008
Messages
310
Reaction score
18
Odp: G?ra cyclop?w - praca amatorska

@Fluos
Po pierwsze wy??cz efekt cieni - View -> Show shade.
Poprawione.

Staraj si? nie robi? takich kwadratowych skrawk?w na tych g?rach
To prawda, troch? mi kwadrat?w wysz?o, ale to dlatego, ?e dot?d robi?em wszystko na auto, niedawno dopiero si? przekona?em, ?e r?czny border wygl?da znacznie lepiej.

rozmieszaj bordery tak, aby by?o wida? fachow? robot?.
No to tutaj to si? popisa?e?... W?a?nie po to pisz? ten temat, aby t? "fachow? robot?" by?o wida?.

[...]a tak?e wyobra?ni?, bo bij? po oczach brak pomys?u na prze?amanie toposu.
Prawda, wyobra?nie nie jest moj? mocn? stron? (no na pewno nie jej artystyczna strona), ale w?a?nie po to pisz? ten temat, aby j? poszerzy?, oraz wesprze? si? w pomys?ach.

Chcia?bym, aby? rozwin?? nieco swoj? wypowied?. Opisa?e? wszystko strasznie og?lnikowo, skrytykowa?e?, ale praktycznie po przeczytaniu twojego postu niczego nowego si? nie dowiedzia?em.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Status
Not open for further replies.
Top