What's new

Galeria By kacperkrowicki

Status
Not open for further replies.

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: Natura

Odp: Natura

Witam!
Twoja praca niczym nie powala na nogi, poniewa? jest ona troch? naci?gana i tworzona na odwal. Dlatego, ?e ?le mieszasz r??ne rzeczy, typu woda obok bagna i par? jeszcze mog? wymieni?. Ustawienia drzew, og?lnie natura idzie Ci lepiej, lecz pracuj dalej nad mappingiem.

Pozdrawiam!
 

Oops

Advanced User
Joined
Mar 20, 2011
Messages
219
Reaction score
11
Odp: Natura

Odp: Natura

Sam krytykujesz, a twoje prace s? denne.. // Tak? To prosz? bardzo, wejd? tutaj i zobacz sobie moje prace: http://tibia.net.pl/download/334356-spis-map.html (zaczynaj? si? od Tibi 8.60.
Zaczn? od 1 zdj?cia:
- Gdzie ty kur*a widzia?e? gdziekolwiek ?eby by? piach pustynny i obok bagna? albo gnij?ce bagna i czysta woda? Ja do tej pory nie spotka?em si? z czym? takim..
- Natury masz w jednym miejscu tak najebane ?e rzyga? si? chce, a w drugim miejscu jest tak pusto, ?e biegaj?c boso mamy pewno?? ?e nic nas nie zje.

Popracuj nad rozmieszczaniem detali, bo s?abo, bardzo s?abo..
2/10 za ch?ci.
 
Last edited by a moderator:

Oops

Advanced User
Joined
Mar 20, 2011
Messages
219
Reaction score
11
Odp: Natura

Odp: Natura

Teraz to da?e? dopiero, tutaj jest tak du?o detali, ?e nikt normalny na takiej mapie by nie gra?. Pr?buj mapy robi? do wzoru z realnego ?ycia.. Pobud? wyobra?nie i b?dzie dobrze.
 

kacperkrowicki

Advanced User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
240
Reaction score
16
na jaka range zasluguje wi?kszy niz amator czy Amator?
 
Last edited:

Don Muha

Advanced User
Joined
Aug 27, 2008
Messages
403
Reaction score
34
Odp: Galeria By kacperkrowicki

Powiem tylko tyle, ?e za du?o dajesz wsz?dzie tych "mr?wek" i walisz wsz?dzie k?pki trawy. Pr?buj nie ustawia? ich na drzewach (i krzakach) i unikaj auto bordera.
 

Lisiuu

User
Joined
Apr 3, 2011
Messages
25
Reaction score
2
Odp: Galeria By kacperkrowicki

Mi si? podobaj? twoje prace dlatego ?e jestem tak ?e nowicjuszem i nie potrafi? stworzy? takich map :) w pracy wy?ej jedynie co mi si? nie podoba to to ?e jest tyle tych ro?linek w bagnie :p no i nie wiem co tu robi? wojownicy :p w naturze nr 3 nie podoba mi si? to ?e narpiew s? te czerwone ska?y potem troch? nie wiem co to p?yty czy co i na koniec trawa , to taka natura fantasy bo na ?wiecie raczej si? takiej nie spodka ;] pozdrawiam Lisiuu
 

BuRcZyK

Senior User
Joined
Sep 2, 2010
Messages
834
Reaction score
35
Odp: Galeria By kacperkrowicki

Za du?o dajesz tej wystaj?cej trawki ;p I poprawiaj czarne kratki, ska?ki, i ko?o wody by?y ma?e b??dy. Ale od b??d?w si? zaczyna ;p
 

demon23

OT Expert
Joined
Apr 10, 2010
Messages
261
Reaction score
13
Age
25
Odp: Galeria By kacperkrowicki

Ma?o si? nie pop?aka?em widz?c te prace. Ale czy ze szcz??cia czy z obrzydzenia? Nie wiem sam ale zaraz si? dowiesz...
Pytania:
Pytanie numer 1: Dlaczego na ka?dej kratce dajesz k??bki trawy?
Pytanie numer 2: Dlaczego z wodospadu spadaj? kamienie wi?ksze od niego?

Dalej nie skomentuje bo raczej wiesz jaka ocena= 5/10
 

kacperkrowicki

Advanced User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
240
Reaction score
16
Odp: Galeria By kacperkrowicki

~~~~~~~~Refresh~~~~~~~~


~~~powi?ksz
 
Last edited:

Posz

Advanced User
Joined
Jun 24, 2009
Messages
199
Reaction score
9
Odp: Galeria By kacperkrowicki

Jak dla mnie te mapy s? "Denne" robione w 10 minut.

Postaraj si? troche r?b klimatycznie, zr?b jakie? masta bo to jest troche takie "Bezsensowne"
 

voliess2

Active User
Joined
Dec 27, 2010
Messages
54
Reaction score
2
Odp: Galeria By kacperkrowicki

Sam krytykujesz, a twoje prace s? denne..
S?uchaj , to ?e czyje? prace s? "denne" jak je nazwa?e? , to nie znaczy ?e dana osoba nie mo?e krytykowa? ; )
A co do pracy:
Brakuje mi tutaj zabawy z borderami , wieje nud?.
Kamienie ? tak ! Postaw pare na trawie , nie gryzie a nada to klimatu pracom.
Kwiatki ? tak ! Przyda?o by si? pare ; )
Na naj?wie?szej pracy u?y?e? tylko jednego rodzaju k?pek trawy , nie wygl?da to ciekawie.
Og??em to te prace przypominaj? mi niektore otsy x999 robione tak na odkurw si? ; )
Polecam poczyta? pare poradnik?w.
Pozdrawiam ;)
 

kacperkrowicki

Advanced User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
240
Reaction score
16
Odp: Galeria By kacperkrowicki

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Refresh~~~~~~~~~~~~~``
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Galeria By kacperkrowicki

Pierwsze dwie prace posz?y Ci zdecydowanie lepiej ni? trzecia. Patrz?c na pierwsz? oceniam Ci? na ?rednio-zaawansowanego, jednak by?by to b??d patrz?c po ra??cych b??dach na 2 i 3 screenie.
Na pierwszym screenie przesadzi?e? z detalami, na drugim w sumie te?.
Co do trzeciego to zauwa?y?em, ?e nie potrafisz zagospodarowa? poprawnie wolnej przestrzeni. Na Twoim miejscu skupia? bym bardziej grupki drzew. Nie stawiaj ich pojedy?czo. No i nie stawiaj krzak?w na drodze. To r?wnie? psuje efekt. I tak na przysz?o??(je?li chodzi o screen 3) to wysil si? bardziej, ni? otworzenie zak?adki "nature" w palecie rme i kilka klik?w po ekranie. Nadaj temu sens jak na pierwszym screenie, bo nic tu si? kupy nie trzyma.
 

Snoopie

Senior User
Joined
Feb 4, 2009
Messages
572
Reaction score
39
Odp: Galeria By kacperkrowicki

Co do tych pierwszych map od razu wpad?o mi w oczy "brak okien", ale tak to jest ?adnie. 8,5/10
Do nast?pnej mapy to troch? dziwnie to wygl?da, ale nie wiem sam dlaczego. 6/10
Co do tej pustyni za du?o tych potwork?w i nie jestem pewien czy pasuj? one do pustynnego ?rodowiska. 6/10

6,8 << ?rednia, wi?c jeste? troch? lepszy ni? amator.
 
Joined
Apr 28, 2011
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Galeria By kacperkrowicki

Ja powiem tak nie widzie tu NIC ciekawego , nic nie przyci?ga oka , taka byle jak zrobionaa mapa.
 

kacperkrowicki

Advanced User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
240
Reaction score
16
Odp: Galeria By kacperkrowicki

Refresh Nowa praca


jako ze Elfy maja nadprzyrodzona moc niepotrzebuja Okien;)Jest tylko 1 okno zaslotniete pajeczyna

w ktorce nowe zdjecia i moze dodam ja do downloadu o nazwie archipelag wysp czyli gobliny Elfy.trole Itd;)
Notka moderatorska:
Rozumiem, ?e to ma by? kontynuowana galeria? Przenosz? do poddzia?u.//Rea~


Yes;^^
 
Last edited:

Morien

Advanced User
Joined
May 5, 2011
Messages
190
Reaction score
9
Odp: Galeria By kacperkrowicki

Witam, dosy? fajne mapki. Fajnie dopasowujesz bordery i fajnie wygl?daj? te szare piaski na srodku dru?ki (chyba piaski). Wszystkie zdj?cia fajne i fajny masz styl. Moja ocena to 10/10 .
 
Status
Not open for further replies.
Top